To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - PARADISE CZY AWANTURA ???

Dartles - Wto Gru 02, 2003 5:18 pm
Temat postu: PARADISE CZY AWANTURA ???
Tak się składa, że w najbliższą niedzielę "osiołkom w żłobie dano"... Mamy turniej okręgowy w Paradise, gdzie pula nagród wynosi 500 zł (I-200; II-150; III-100; IV-50) i "Awanturę o kasę", gdzie pula nagród jest taka sama, ale są one rozłożone inaczej (I-100; II-90; III-80... X-10). Bądź tu mądry człowieku i wybierz coś. Za Paradisem przemawia ranga turnieju (okręgowy) i pewnie "międzymiastowa" obsada, w awanturze pewnie za to będzie łatwiej załapać się na nagrodę, tym bardziej że jest to turniej tylko dla zawodników ligi... ale gdzie się wybrać... Wolna konkurencja, spięcia między operatorami powodują, że organizują w tym samym czasie dwa konkutrencyjne turnieje. To dobrze dla nas, bo możemy sobie wybrać, ale czy to służy popularyzacji darta jako sportu, wpółzawodnictwa... myślę że tak sobie... i nie wiem czy nie wybiorę rywalizacji w Paradise (o ile nie będę pracował :? ), bo bardziej mi zależy na punktach do RaDaR i grze o najwyższe stawki (choć tu są mniejsze szanse), a co Wy o tym myślicie ??
CzarekMichał - Wto Gru 02, 2003 6:55 pm

Ja chyba wybiorę się na Awanturę, aczkolwiek szkoda, że w tym samym czasie ominie mnie okręgówka.
Wielebniak - Wto Gru 02, 2003 7:05 pm

Od nadmiaru imprez nikt jeszcze nie umarl (a moze sie myle :D ), ale fak, ze moznaby rozłozyc imprezki na cały łykend. Komus bardziej odpowiada sobota, innemu niedziela, cos by sobie wybral. A co bardziej wybredni by sobie odwiedzili oba turnieje. A tak dupa. Ja osobiscie sobie nie pogram, bo niedziele mam wazna uroczystosc i nie poswiece jej dla turnieju.
Viola - Wto Gru 02, 2003 10:21 pm
Temat postu: Ogólnie o darcie
Szkoda,że jeden z turnieji będzie trzeba opóścić.Jednak dla mnie jest to tylko zabawa i raczej wybior ę się na Awanturę.
Pendzel76 - Śro Gru 03, 2003 12:21 pm

SZKODA SZKODA SZKODA widze ze nikt nie pomyslal zeby rozlozyc te turnieje na caly weekend ja stawie sie na awanturze ale z wielka checia zagralbym tez w okregowce SZKODA SZKODA SZKODA ZE TRZEBA WYBIERAC TO SIE MUSI ZMIENIC TAK MYSLE :!: :!: :!:
Pietja - Śro Gru 03, 2003 1:12 pm

Ja pójdę do Paradise, choć nie za bardzo lubię tę knajpę. Uważam, że organizator Awantury znał terminy okręgówek w Crossa, które były podane na początku sezonu na cały rok. Cóż trudno... widocznie rozgrywki między operatorami teraz będą toczyć się kosztem zawodników i ich dobrej zabawy...Pozdrawiam Panów Warzychę i Staniszewskiego...ciekawy jestem co jeszcze wymyślą...
Lestat - Śro Gru 03, 2003 6:24 pm

Zarty sobie robicie piszac, ze mozna bylo rozlozyc te turnieje na caly weekend, nie? <lol> :)
Janiu - Czw Gru 04, 2003 12:20 am

AWANTURA powoli robi się w typerze!
AWANTURĘ o kasę już mamy!
Brakuje jeszcze tylko AWANTURY o to, na jaki turniej się pójdzie!
Ciekawe czy uczestnicy turniejów będą szykanowani za to, że poszli nie tam gdzie trzeba??? :?

P.S. n/c

Dartles - Czw Gru 04, 2003 12:39 am

O Janiu, mimo że jesteś awanturnikiem jest to ciekawe pytanie. Jeszcze nie wiem czy w ogóle niedzielę będę miał wolną, ale jeśli już to jak wspominałem prawdopodobnie wybiorę się do Paradise... ciekawe jak zareaguję zwłaszcza jeden z operatorów :)
Dartles - Nie Gru 07, 2003 7:29 pm

No to ja w końcu wybrałem awanturę. W Paradise grało ponoć ponad 40 osób, kilka z nich przyjechało później poawanturować się w lokalu na Kopernika (startowało 31 uczestników). Cóż, wrażenia dobre, dużo miejsca, 6 maszyn, sala dla niepalących (grających), tanie pifko, sympatyczna atmopsfera. Jedno do czego mam pretensje to do nieuwagi niektórych zawodników, którzy "latali" przed grającymi na maszynie numer 6, a niekiedy i 5. Turniej wygrał Irek Baranowski przed Stefanem Nowakiem, najlepszą z Pań była Emilka Szczepaniak - 6 miejsce. W "turnieju pocieszenia" graliśmy w High Scora. Poziom był dość wysokie. Pierwsze miejsce zajął Stefan z fenomenalnym wynikiem - ponad 1600 punktów, potem dłuuugo nic i w końcu ja :) na drugim miejscu z wynikiem ok. 1350 pkt. Poza kasą rozdano kufle, koszulki i odtwarzacz MP3. A jak było w Paradise - wie ktoś ??
CzarekMichał - Nie Gru 07, 2003 8:07 pm

To ja jeszcze dla sprostowania dodam, że Emila zajęła 8 miejsce a nie 6, a ja 5. Jeszcze w tej chwili dopijam piwko w litrowym kufelku, które wygrała w drodze losowania Emila.
Ogólnie bardzo fajna imprezka. Oby takich więcej.

Pietja - Pon Gru 08, 2003 9:58 am

Ja natomiast wybrałem się do Paradise na okręgówkę Crossa. Było ciekawie.Grało 40 lub 42 zawodników z Łodzi, Pabianic, Łasku, Łowicza i Częstochowy. Tradycyjnie 4 maszyny, ścisk i zaskakujące wyniki.Dość szybko pożegnali się z turniejem łódzkie "asy" czyli np Irek Baranowski, Włode czy Witek. Najlepszym z Łodzi niespodziewanie okazał się Jacek Szelest (3 miejsce). Z prawej o finał zagrali bracia Frukacz. Niespodziewanie wygrał mniej utytułowany Mariusz 3:1 i czekał na przeciwnika w finale. Z początku myślałęm, że brat mu się podłożył by zagrać z nim o 1 miejsce. Oczywiście Robert lewą wszedł do finału, ale potem zaczęły się schody.Pierwszy wygrał Robert dość gładko 3:1, ale w drugim przegrywał już 2:0. Brat "poczęstował" go m.in. maxem na 19. Górą było jednak doświadczenie mistrza Polski. Pokonał braciszka 3:2 i wygrał drugą z rzędu okręgówkę w Paradise. Zainteresowanym całością wyników odsyłam na stronę Crossa gdyż nie pamiętam dokładnych miejsc zawodników z Łodzi. Najlepszą kobietą była Klaudia Borzęcka. Ja tradycyjnie już zainkasowałem 32 pkt :D
ŁOLI - Pią Gru 12, 2003 3:47 pm

hej. Pozdrowionka od Częstochowy.W Paradise było ok.Mamy zamiar wybrać się do was jeszcze na jakąś okręgówkę :lol:
CzarekMichał - Pią Gru 12, 2003 3:56 pm

A w Kędzierzynie w Lechu w nocy Ty tak gadałeś z Rafałem o pamiętnym incydencie z poprzedniej okręgówki? :)
ŁOLI - Pią Gru 12, 2003 4:30 pm

NIE JA BO NIE BYŁEM W KĘDZIERZYNIE,PEWNIE GADAŁ KTOŚ Z NASZEJ EKIPY KTÓRA WTEDY U WAS BYŁA :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group