To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - Domowy Trening Dartowy

chines88 - Śro Mar 13, 2013 9:56 am

Sixeros napisał/a:
Ja sobie zrobiłem karteczki z Wszystkimi doublami, singlami, i niektórymi triplami, jak mam ochote lub na rozpoczęcie sesji po zegarze singli bądz przed meczem, losuje sobie po karteczce i w to pole ładuje 3 lotki, potem następne i tak kilka razy.

Tak jak Blue boy napisał u góry można zrobić żeby np na 1/2 karteczki dziennie po 50 lotek władować też może być jako fajne wyzwanie :D

Pzdr



Kurcze, naprawdę ciekawe, muszę sobie takie coś zrobić i zacząć trening na ostro bo trzeba polepszyć swoje wyniki.

kuksio - Śro Mar 13, 2013 3:59 pm

Dziś stwierdziłem, że potrenuję troszkę duble bo strasznie mi ostatnio idą. Zrobiłem pierw mój stan-dartowy trening po czym odpaliłem bobs27 na dart pro. Grałem wcześniej w to dwa 3 razy i raz była skucha na samym początku (czyli doszedłem do D5), później do D7 a za 3 razem do D18 więc nie najgorzej. Dziś pierwsze gry to jakaś masakra bo nie mogłem żadnego trafić i często kończyłem na D5 lub D7. Później udało mi się dojść do D18 i na koniec przed chwilą zakończyć wynikiem 159.
sirJax - Nie Mar 17, 2013 2:14 pm

Chyba dostanę QRWICY ...
Zrobiłem sobie rundę zegara dubli traktując to jako rozgrzewkę bez zapisywania i kończę 19x1 20x1 i bullseye x1, niestety w zegarze z zapisywaniem wyników już nie jest tak kolorowo i kończę go 19x1 20x20 i bullseye uwaga 119 i jak tu nie dostać QRWICY :evil:

sirJax - Nie Mar 17, 2013 4:33 pm

ArNo napisał/a:


Teraz minie co najmniej pół roku zanim to powtórzysz :P :P :P


Toś mnie Arku pocieszył :P

songolooz - Pon Mar 18, 2013 8:50 am

Ja szczerze powiedziawszy tylko raz w życiu robiłem zegar dubli :)
Tak to rzucam konkretne duble zaczynając od D16.

Jedyne co zauważyłem to jak mam na turnieju mam rzucić d20 to jest kompletna porażka (z wiadomych powodów, nie lubię tej liczby i jeszcze się stresuje, że jak się ręka omsknie i trafie 1 lub 5 to już jestem totalnie zrezygnowany).

Jak już się "wysiliłem" i napisałem posta to się pochwalę co ostatnio osiągnąłem :) .
W sumie moja życiówka :) 28 lotka na finisz, ale wyglądało to tak:
132 -> 85 -> 85 -> 85 -> 43 -> 31 (wystawione na D20) czyli do tego miejsca 18 lotek i już byłem bardzo z siebie zadowolony. Potem zaczęły się lekkie schody bo zamiast d20 trafiłem 1 wystawiłem na d16 i gwałciłem pająka przy d16. Finalnie skończyłem rzucając 8 i d12.

Dartpro ma fajną opcję gry przeciwko "sobie". Zapisuje się wynik gry i można następną grać właśnie vs oldme :) I taką właśnie grę ostatnio preferuje.

SiostraIrena - Pon Mar 18, 2013 9:35 am

Kiedyś lubiłem grać vs sam sobie. Niestety po prawie roku przerwy, muszę stwierdzić że nie mam ze sobą dużych szans, zwłaszcza na zapięciach :D
songolooz - Pon Mar 18, 2013 9:36 am

Heheh ;) jedyny problem robi się kiedy na liczniku zostało np. 32 i wiem już po której grze, że jeśli nie zapnę trzema lotkami, które mi pozostały to przegram :)

Ma to naturalnie swoje plusy, ale to dość stresująca sytuacja :)

kuksio - Czw Mar 21, 2013 8:28 pm

Aż muszę się pochwalić znów. Dziś szło dosyć średnio, a mianowicie:
-pierw zegar singli (jak dwie z trzech w polu to przechodzę do następnej, czyli minimalna ilość kolejek to 20) udało się zrobić w 25 kolejek więc na prawdę spoko, jak na razie rekord.
-później zegar dubli+bull w 108 lotek więc naprawdę nie źle
-no i przeszedłem do 501, w sumie zagrałem tylko 19 partii no i właśnie szło tak sobie, partyjki przeplatane zakończeniem w 2x lub 4x lotce. Ale udało się w tych 19 grach zrobić trzy 180-ki i raz w tym zakończenie 17-tą lotką. Wczoraj pobiłem swój rekord i zakończyłem 16-tą

kuksio - Sob Mar 23, 2013 6:19 pm

A ostatnio z nudów w pracy stworzyłem arkusz do treningu. Trening to:
-zegar singli (jak dwie z trzech lotek w celu to przechodzę dalej), czyli zapisujemy ilość kolejek gdzie minimalna ilość to 20.
-zegar dubli
-bull, bulleye
-zegar tripli od T10 w górę

Arkusz sam oblicza średnie, sam podkreśla jak średnia z któregoś dubla jak i ilość rzutów na którymś z dubli jest większa niż 10. Jedynie trzeba pamiętać by na początku wpisać która to gra (potrzebne do liczenia średnich).
Jak by ktoś chciał to mogę podesłać, pisać na PW

kuksio - Pią Mar 29, 2013 7:00 pm

Znów chciał bym się pochwalić. Właśnie robiłem trening i zegar singli (tak że 2 z 3 lotek muszą być w celu) zrobiłem w 21 kolejkach, czyli tylko jeden błąd na felernej 11-stce.
MadDog - Pią Mar 29, 2013 7:43 pm

wielu wielkich Dart-playerów zdradza tajniki swojego warsztatu, opisując trening i to jak doszli do kunsztu.

Z braku takowych porad na naszym rodzimym poletku - u nos na Ślonsku i we całej Polsce , chciałbym zdradzić receptę na codzienny progres.



Pozdro ze Ślunska :)

Leoś - Pią Mar 29, 2013 7:45 pm

kuksio napisał/a:
Znów chciał bym się pochwalić. Właśnie robiłem trening i zegar singli (tak że 2 z 3 lotek muszą być w celu) zrobiłem w 21 kolejkach, czyli tylko jeden błąd na felernej 11-stce.


No powiem Ci , że baaaaardzo fajny wynik . Gratuluję !! !!

Sixeros - Sob Mar 30, 2013 12:31 am

Ja to robię tak w około 30 po paru dniach grania tego ale od wczoraj nowymi lotkami. Co nie zmienia faktu że nie skupiam się bardzo dokładnie na singlach, wole trenować double a te single traktuje jak rozgrzewkę i myśle że to wystarczy na razie. Z ustawianiem pod double nie mam problemu a tyle co robie + gra, cricket i inne boby targety i wszystko co w dartPro mi wystarczają.. Ale tak jak ty codzinnie rundke strzelam do statystyk
Leoś - Sob Mar 30, 2013 10:37 am

A ja niestety nie mam serca do zegarów i innych ... Jedynie czasami pogram 201 d.o. . Przy 201 szybko dochodzisz do ustawienia i doubla. A tak to 501 d.o. lub cricket.
tomtomd - Sob Mar 30, 2013 12:39 pm

MadDog napisał/a:
wielu wielkich Dart-playerów zdradza tajniki swojego warsztatu, opisując trening i to jak doszli do kunsztu.

Z braku takowych porad na naszym rodzimym poletku - u nos na Ślonsku i we całej Polsce , chciałbym zdradzić receptę na codzienny progres.



I wszystko jasne :lol: Fajna czcionka :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group