To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - Tarcze elektroniczne

EDI - Nie Lut 04, 2007 10:30 pm

CYBERNAUTA napisał/a:
b) (czy warto dołożyć drugie tyle kasy za to, iż w tym modelu jest "niezaliczająca pkt" opona?
http://www.allegro.pl/ite...ouse_darts.html


bez zastanawiania tylko ta!!! :!:

inni będą klepać o tym żeby nie przepłacać itp. - ta tarcza 2 lata temu (tyle z niej korzystam - bez problemu!) kosztowała ~ 900zł.
U MNIE BEZ PROBLEMÓW OD PONAD 2 LAT :o :o :o -GAŁY DLA SISALOWCÓW
- naklikane DUZYMI dla fanów sisala w którego u nas gra około 2% grających (ale i tak odezwą się maniacy tych tarcz - na marginesie posiadam blejda 3-ke który sprawdza się jak dziecko śpi!

CYBERNAUTA - Pon Lut 05, 2007 10:24 am

Już mam mętlik, przez moment byłem bliski kupna sisalowego BLADE III ale skoro mówisz, że ta jest wypas... :lol:
A jakie mocowanie? Widze tam 4 otwory - to idzie na jakieś grube śruby?
Będe to chciał umieścić na ścianie z gipskartonu ale myslę tez o tym by łatwo można było latem wynieść tablice na ogródek przed domem i do czegoś przymocować...
Da się? :)
BTW, czy na ścianie gipsowokartonowej tarcza będzie bardziej hałasować? :|

EDI - Pon Lut 05, 2007 1:38 pm

CYBERNAUTA napisał/a:
A jakie mocowanie? Widze tam 4 otwory - to idzie na jakieś grube śruby?


- tarcza jest w miarę lekka , wkręty chyba 6-tki (średniej grubości)

Cytat:
Będe to chciał umieścić na ścianie z gipskartonu ale myslę tez o tym by łatwo można było latem wynieść tablice na ogródek przed domem i do czegoś przymocować...
Da się?


- sposób montażu na wolnym powietrzu , jak jest do czego to spewnością się da tylko że wkręcanie i odkręcanie wkrętów (no bo przecież pod gołym niebem elektroniki nie zostawisz) może się znudzić

CYBERNAUTA napisał/a:
BTW, czy na ścianie gipsowokartonowej tarcza będzie bardziej hałasować?


- rodzaj ściany i podłoża nie ma znaczenia , tarcza "chałasuje" ze względu na małą powierzchnie tłumiącą -jest poprostu za cienka tak jak wszystkie, w porównaniu do maszyn w knajpach które pow. tłumiącą nie grzeszą



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group