To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - groty

krzysiek - Czw Sty 05, 2006 9:39 pm
Temat postu: groty
Właśnie wróciłem z wieczoru darterskiego z bratem i zaczynają mnie denerwować groty.Posiadam tarczę elektroniczną,sprzedawca dorzucił 20 grotów do lotek,jednak kilkanaście rundek i groty wypadają (krzywią się) i muszę przekręcać.Czy są jakieś dobre groty w sprzedaży?Czy jest jakiś podział grotów?Co fachmani polecają?
Myślę,że najczęściej krzywią się z powodu zakończeń(tych tzw. d.o. - jak się trafi obok tarczy-wiadomo jeszcze jesteśmy amatorami...).

Pozdrawiam
Krzysiek

Janiu - Pią Sty 06, 2006 12:51 am

Pewnie "fachowcy" zaraz Ci powiedzą ze groty EVO są super de best....
Ale tak na serio bez różnicy czym rzucasz, wazne zeby "strzałki" wbijały się w tarcze :lol:

Wielebniak - Pią Sty 06, 2006 7:55 am

Groty maja to dosiebie, ze czasami przez 2-3 tygodnie grasz jednymi ale przychodzi i taki dzien , ze i z 15-20 w ciagu turnieju zmieniasz. Osobiscie gram LUX-ami i jestem bardzo zadowolony.
CzarekMichał - Pią Sty 06, 2006 11:38 am

Janiu napisał/a:
Pewnie "fachowcy" zaraz Ci powiedzą ze groty EVO są super de best....

A zobaczcie jakie fajne loteczki robią :) I jakie mają ceny :(
http://www.evo-darts.de/

Muzzy - Pią Sty 06, 2006 11:48 am

No loteczki i owszem ... niezłe, niezłe .... tylko cena: ponad 100 € za komplecik nie zachęca.
CzarekMichał - Pią Sty 06, 2006 11:54 am

Te są fajniutkie:

Bananowi by się spodobały :)

RaDaR_CoCo - Pią Sty 06, 2006 12:09 pm

ja osobiście naparzam w elektronicznego SMARTNESSA takimi http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=80458706w kolorze niebieskim i powiem szczerze jestem straszliwie zadowolony , gram także nimi na tarczach barowych i o dziwo tez są ok ostatni raz zmieniałem końcówki 2 tygodnie temu - nie złamały sie tylko zaczeły sie wyginac :)
Pedros - Pią Sty 06, 2006 12:17 pm

Krzysiek ja od dłuższego czasu gram z takimi samymi grotami jak Wielebniak (LUX-ami) i również jestem z nich bardzo zadowolony.
Wielebniak - Pią Sty 06, 2006 2:40 pm

CzarekMichał napisał/a:
Te są fajniutkie:
Obrazek
Bananowi by się spodobały :)



Ja sobie chyba Evo F1 zamawiam. Do poniedzialku musze dac odpowiedz.

CzarekMichał - Pią Sty 06, 2006 2:51 pm

Wielebniak napisał/a:
Ja sobie chyba Evo F1 zamawiam.

Który model?

Wielebniak - Pią Sty 06, 2006 3:10 pm

F1/2 ale z racji ceny mysle jeszcze nad standardowymi Evo-G
Cylwa - Pią Sty 06, 2006 3:19 pm

CzarekMichał napisał/a:
Bananowi by się spodobały

mi też się podobają :)
Może ktoś chce coś z tej strony, bo w przyszłym tygodniu będziemy z kolegami robili zakupy u nich. Aktualnie ceny są takie jak na stronie + 17 euro przesyłka, ale może przy większym zamówieniu jakiś upust by dali.
Jak ktoś coś chce, to piszcie tutaj, albo na priva albo na maila

Pedros - Pią Sty 06, 2006 4:00 pm

Loteczki i barele mają bardzo fajne tylko szkoda ze nie na kazda kieszen :(
Banan - Pią Sty 06, 2006 5:48 pm

Szukam sponsora na barele Evo Shark ewntualnie Shark II (Czarek zadzwoń do Anety!). I od razu tez chciałbym do domu taka tarczę: http://www.loewen.de/inde...darts/dart_hp8/
A grotów to kupiłem sobie w Kędzierzynie cały worek krótkich E-point i jestem zadowolony.

Jerry - Pią Sty 06, 2006 7:02 pm

Janiu napisał/a:
Pewnie "fachowcy" zaraz Ci powiedzą ze groty EVO są super de best....
Ale tak na serio bez różnicy czym rzucasz, wazne zeby "strzałki" wbijały się w tarcze :lol:


Tak jest. Najważniejsze, żeby szczałki wpadały i zostawały w dziurkach na planszy :lol:

A tak poważnie, to w moim przypadku (bardzo dużo rzucanych "plaskaczy" i "odbitek") EVO sprawdzają się najlepiej i wystarczają na najdłużej.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group