To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - groty

krzysiek - Pią Sty 06, 2006 10:21 pm

Pytanko do BANANA.
Gdzie w Kędzierzynie można kupić groty???Mieszkam 18 km od Kędzierzyna.
Tej tarczy to raczej nie zasponsoruję,a te barele to w jakiej są cenie?I gdzie można je dostać?
Kurcze jakbym wiedział,że w Kędzierzynie jest turniej darta i jakbym się zabujał przed świętami w darcie to bym Was wszystkich po turnieju zaprosił do siebie.Bo do Kędzierzyna z Łodzi to musieliście jechać przez Stradunię.

Pozdrówka
Krzysiek

CzarekMichał - Sob Sty 07, 2006 12:05 am

Groty Banan kupił na turnieju, a czy jechaliśmy przez Stradunię to nie wiem, Wielebniak prowadził :) A turniej doprawdy zacny, no i ten sukces Cylwy, oby powtórzył to dzisiaj w Płocku. Albo niech i sobie wygra ;]
krzysiek - Sob Sty 07, 2006 8:17 am

A już myślałem, że jest jakiś sklep dartsowy w Kędzierzynie.
Niestety jechaliście inną trasą przez Strzelce.Wyczaiłem po artykule "Łódź ma wicemistrzynię Polski w darta" pana Leszka "Dartles" Puchowskiego.Artykuł świetny.
Powodzenia na tym turnieju w Płocku!

Lestat - Sob Sty 07, 2006 10:13 am

Na stronie z mojego podpisu, w dziale "Było minęło" znajdziesz wiecej artukułów "Pana Leszka "Dartles" Puchowskiego" i nie tylko jego.
Jerry - Sob Sty 07, 2006 1:25 pm

krzysiek napisał/a:
pana Leszka "Dartles" Puchowskiego.Artykuł świetny.

to się pewnie Dartles ucieszy... :)

Dzięciołowa - Pon Sty 09, 2006 12:09 am

Jerry napisał/a:
krzysiek napisał/a:
pana Leszka "Dartles" Puchowskiego.Artykuł świetny.

to się pewnie Dartles ucieszy... :)


Ba, ucieszy, kipiał będzie z dumy 8)

Dartles - Wto Sty 10, 2006 11:19 pm

Możesz bez tego "Pan", jesteśmy w tym samym wieku ;) .
Wielebniak - Pią Sty 27, 2006 1:10 pm

CzarekMichał napisał/a:
Janiu napisał/a:
Pewnie "fachowcy" zaraz Ci powiedzą ze groty EVO są super de best....

A zobaczcie jakie fajne loteczki robią :) I jakie mają ceny :(
http://www.evo-darts.de/


Listonosz właśnie przyniosł :D Piekniutkie, srebniutkie. Lece pograć :D I dorzucili grotow sporo i piorek :D

Pedros - Pią Sty 27, 2006 1:29 pm

Wielebniak napisał/a:
Listonosz właśnie przyniosł Piekniutkie, srebniutkie. Lece pograć I dorzucili grotow sporo i piorek

To co Jacuś dzisiaj pokarzesz nimi jak sie gra ?! :D

Pan K. - Pią Sty 27, 2006 1:50 pm

Wielebniak napisał/a:
Listonosz właśnie przyniosł Piekniutkie, srebniutkie. Lece pograć I dorzucili grotow sporo i piorek


Jacku, mam nadzieję, że będziesz we wtorek na turnieju w KRĘGU - bedzie okazja podziwiac. :shock:

ps. Dasz porzucać, dasz ??

Wielebniak - Pią Sty 27, 2006 2:01 pm

Pan K. napisał/a:


ps. Dasz porzucać, dasz ??


Zobaczymy :D

Ale w łapie leza nieziemsko :)

eXtraSport.pl - Czw Mar 30, 2006 12:23 am

Koledzy jesli można wyrazić opinię to generalnie różnymi grotami ludzie grają ... ale 'turniejowcy' mimo wszystko najczęściej wybierają EVO później hiszpany i LUXy. To tak z naszych statystyk wygląda ...

pozdro
Szymon Sikora

P.S.
Jakieś dwa lata temu sprzedawaliśmy droższe lotki (od 200 zł >) z grotami M3. Zainteresowanie było mizerne. Teraz widzę, że znaleźli by się gracze chętni na 'coś lepszego'. Mamy kontakty handlowe z firmą Evolution. Spróbujemy rozeznać warunki cenowe na lotki i barele. Jak będzie się czym chwalić (mam na myśli propozycję niższych cen dla rodzimych graczy) poinformujemy o tym na forum.

Lestat - Czw Mar 30, 2006 7:16 am

eXtraSport.pl napisał/a:
Jakieś dwa lata temu sprzedawaliśmy droższe lotki (od 200 zł >) z grotami M3. Zainteresowanie było mizerne.


Mizerne z uwagi na nietypowe groty raczej, a nie na cene. Wiem po sobie ;)

eXtraSport.pl napisał/a:
Spróbujemy rozeznać warunki cenowe na lotki i barele. Jak będzie się czym chwalić (mam na myśli propozycję niższych cen dla rodzimych graczy) poinformujemy o tym na forum.


czekamy z zaciekawieniem.

Banan - Pią Mar 31, 2006 6:24 pm

A może coś z Empire Dart, nie tylko z Evolution?
Nie chodzi mi wyłącznie o groty, ale i np. o barele.

eXtraSport.pl - Sob Kwi 01, 2006 12:36 am

Z tymi M3 tak mogło być faktycznie chociaż razem z lotkami w ofercie były również groty (choć dużo droższe niż 2BA). Zastanawiam się tylko co chcieli osiągnąć producenci wprowadzając nowy standard grotów. Zbyt własnych grotów albo ulepszenie zapobiegające pozostawaniu części grotu w barelu po złamaniu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group