To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - automat do lokalu

gaudi - Śro Lut 15, 2006 11:41 pm
Temat postu: automat do lokalu
Witam i pozdrawiam Wszystkich. Jestem nowy na forum - gratuluje dobreg forum. Pytanie : Kolega chce kupic do lokalu automat dart i teraz jaki, ktory ?? ? Moze pomozecie w wyborze. Z wiszacym mialbym mniejszy problem a z takim wielkoludem to wole sie zapytac fachowcow :) koszt do 4, 5 tys. pozdrawiam i wielkie dzieki
Jerry - Czw Lut 16, 2006 7:58 am

Myślę, że tu raczej operatorzy mogą się wypowiedzieć, bo znają maszyny od środka, ale mnie najlepiej się gra na Western-ach i King-ach II. A to dlatego, że mają takie "miękie" matryce i lotki się od nich nie odbijają (prawie) :)
Jest jeszcze jedna marka, której nazwy nie pamiętam (np. w Samych Swoich stoi), która podlicza sumę punktów danego teamu, co też jest bardzo pomocne.

Dartles - Czw Lut 16, 2006 5:42 pm

Ja również z punktu widzenia zawodnika polecam Western Darts (oraz Diamond's - taka sama matryca), nie polecam Mercurów, ponoć zresztą cholerstwo strasznie drogie... acha, King's ujdzie :) .
RAV - Czw Lut 16, 2006 7:32 pm

U mnie w lokalu trzy Kingi II spisuja sie koncertowo. Moze to kwestie przyzwyczajenia ale mi bardzo dobrze sie na nich gra.
gaudi - Czw Lut 16, 2006 7:55 pm

wielkie dzieki za info, teraz szukam - zamawiam - wstawiam i gra muzyka :) . Dziekuje za szybko odp.
gozdus - Czw Lut 16, 2006 9:56 pm

Witam ja ze swojej strony mogę polecić automaty CYBERDINE ,nie wiem jak cenowo ale na pewno mają kilka fajnych gier których nie mają pozostałe automaty. Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group