To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - pomoc dla niedoświadczonej ;-)

Aneta888 - Pon Lip 24, 2006 8:47 am
Temat postu: pomoc dla niedoświadczonej ;-)
mam takie sobie zapytanie:
chcę kupić tablicę elektroniczną do darta z całym osprzętem, możecie mi powiedzieć z jakich firm ewentualnie nie kupować...
i jeszcze jedno na aukcjach piszą że można ładować tablicę zasilaczem sieciowym z wejściem typu "Jack" ale rzadko kto dodaje taki zasilacz do kompletu, czy jest on w normalnym osprzęcie do Darta?czy też trzeba go dokupić? i ile tak na oko trzymają baterie??
Proszę o pomoc, doświadczonych fanatyków darta :)
z gory dziex!
Aneta P.

CzarekMichał - Pon Lip 24, 2006 9:25 am

Witam na forum :)
Pewnie zaraz większość "doświadczonych fanatyków darta" zacznie namawiać Cię do zakupu tarczy sisalowej ;) Jednak jeżeli chcesz taką elektroniczną to postaraj się wybrać taką, która ma pola podwójne i potrójne szerokości 2 dziurek (zazwyczaj w takich hipermarketowych tarczach pola te maja szerokość 3 dziurek) jeżeli oczywiście tarcza ta ma służyć jako tarcza treningowa przed ewentualnym startem w turnieju :)
Jeżeli chodzi o producentów to szczerze mówiąc nie mam pojęcia jakich nie kupować. Miałem kiedyś dawno dawno taką tarczę bezfirmową i oprócz tego, że z czasem się klocki połamały to elektronika działała bez zarzutu.
Zasilacz myślę, że bez problemu kupisz w sklepie elektrycznym/elektronicznym. Najlepiej weź ze sobą tarczę coby dopasować wtyczkę ;)
Pozdrawiam :)

Wielebniak - Pon Lip 24, 2006 12:15 pm

Ale oczywiście najlepiej kupić sisal ;)
Pedros - Pon Lip 24, 2006 6:44 pm

Wielebniak napisał/a:
Ale oczywiście najlepiej kupić sisal ;)

No ja nie mam sisala ale popieram Wielebnego ;) Sisal to najlepszy wybor :D

Aneta888 napisał/a:
ale rzadko kto dodaje taki zasilacz do kompletu, czy jest on w normalnym osprzęcie do Darta?

Do mojej tarczy byl dolaczony zasilacz wiec wydaje mi sie (chociaz moge sie mylic) ze zasilacz zawsze jest dolaczony wraz z tarcza.

Rychu - Pon Lip 24, 2006 7:42 pm

do tarcz kupowanych w sklepie, nie na allegro w wiekszosci przypadkow dodawany jest zasilacz

jak nie jestes pewien pytaj sprzedawcy badz patrz na informacje na opakowaniu

Pietja - Pon Lip 24, 2006 10:52 pm

Warto również zwrócić uwagę na sposób montowania tarczy na ścianie. Osobiście polecam na 4 śruby. Oczywiście należy wywiercić 4 otwory w murze, ale wówczas masz gwarancję, że wisi prosto i nie huśta się. Nie bez znaczenia jest też to, że przy rzucaniu słabszy jest odgłos, który i tak drażni sąsiadów...
A tak w ogóle to polecam stojący automat do gry. Fajny, nowy mebel w domu i duża frajda :)

Rychu - Wto Lip 25, 2006 10:04 am

Pietja napisał/a:
A tak w ogóle to polecam stojący automat do gry. Fajny, nowy mebel w domu i duża frajda :)


Tak tylko sporo ludzi ma wolne miejsce na ścianie, żeby coś poiwsić, a niewiele żeby postawić coś tak dużego jak automat...

Aneta888 - Śro Lip 26, 2006 6:17 pm

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na mój post,
Pozdro
Anett



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group