To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - Żywotność tarczy sisalowej

ivanezzz - Wto Lis 07, 2006 11:02 am

sailorripley napisał/a:
generalnie nie rozumiem skąd to pytanie, Nail - jeśli zastanawiasz się czy kupić sisala czy elektroniczną tarczę to nie zastanawiaj się dłużej - SISAL RULEZZZ


zalezy czy kolega ma zamiar grywac (z kolegami, rodzina etc) czy grac (j.w. + duuuużo samemu) :) jesli to drugie to oczywiscie SISAL, przy elektronicznej to mozna tylko nerwowej choroby sie nabawić od tego walenia. poza tym elektr. odbijaja jak cholera. no chyba ze taki automat z pubu :) podobno za 1200 mozna kupic takowy.. ehh

CYBERNAUTA - Nie Lut 04, 2007 7:46 pm

ivanezzz napisał/a:
podobno za 1200 mozna kupic takowy

Wprawdzie troszkę już czasu mineło od tej wypowiedzi ale pozwolę ją sobie skomentować: MOŻNA :lol:
Kiedyś właścieciel pewnego baru w Poznaniu chciał mi opchnąc taką maszynę bo akurat myslałem o wstawieniu takowego (lub stołu bilardowego - na grę byłoby jednak zbyt mało miejsca) do garażu. Tak długo się zastanawiałem, że zdążyłem zagracić garaż i ani fury ani nawet maszyny już nie można było tam wstawić więc problem sam się rozwiązał.
Koleś chciał mi to upchnąć w cenie 1500zł - stan moim zdaniem 3+ (jeden sektor chyba działał jak mu się podobało z tego co pamiętam, reszta okej)


Przy okazji tego tematu chciałem się zorientować (bo nigdy nie rzucałem na sizalu :oops: )
Czy prócz lotek ma też znaczenie technika rzucania? Przyznam, że nie rzucam zbyt mocno więc nie jestem pewny czy nie byłoby to dodatkowym problemem jeśli chodzi o odbijanie ??
Czy to jak rzucam będzie miało wpływ na żywotność takiej tarczy czy raczej nie?

sailorripley - Śro Lut 07, 2007 6:40 pm

CYBERNAUTA napisał/a:

Czy prócz lotek ma też znaczenie technika rzucania? Przyznam, że nie rzucam zbyt mocno więc nie jestem pewny czy nie byłoby to dodatkowym problemem jeśli chodzi o odbijanie ??
Czy to jak rzucam będzie miało wpływ na żywotność takiej tarczy czy raczej nie?


1.Technika ma zawsze znaczenie.
2.Na sizalu odbija się lotka niesłychanie rzadko, wystarczy grać ostrymi grotami lub sobie swoje groty naostrzyć (ja tak robię - pilnikiem), siła nie ma tu nic do rzeczy...
3.To jak rzucasz zawsze ma wpływ - im mocniej rzucasz tym bardziej niszczysz tarczę, natomiast nie próbuj dostosowywać techniki do tarczy. Wazniejsze chyba, żeby rzucać dobrze, a nie by nie niszczyć tarczy... Rzucaj wszędzie tak samo - oto moja rada...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group