To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - Lotki Magnetic - błogosławieństwo czy przekleństwo ;)

ivanezzz - Czw Gru 07, 2006 10:53 am
Temat postu: Lotki Magnetic - błogosławieństwo czy przekleństwo ;)
co o tych lotkach sądzicie?> spotkałem się z różnymi opiniami, mi się podoba to, że tak się kleją do siebie, a na tarczy.. czasem rzeczywiscie jedna lotka ściąga druga w dobrą stronę, czasem odwrotnie :) zauwazylem jedną drobną wadę: jak gram nimi w piwnicy to przyczepiają się do nich opiłki metalu :-( ale znalazlem na to sposób mam taki duży głośnik z dużym magnesem i co jakis czas czyszczę lotki :)
pozdro

mariobros06 - Czw Gru 07, 2006 11:00 am

ivanezzz napisał/a:
mam taki duży głośnik z dużym magnesem i co jakis czas czyszczę lotki

aż w końcu ci się rozmagnesują i nie będą się "kleić" :rotfl2:

Lestat - Czw Gru 07, 2006 11:01 am

to ze magnetyczne to mnie gila... no łatwiej po pijaku w rece wszystkie utrzymac. W kazdym razie same barele są najcięzsze z publicznie dostepnych wiec jak ktos lubi cięzkie lotki to te barele polecam.
Monika Sowa - Czw Gru 07, 2006 11:20 am

Dzięki takim lotkom łatwiej utrafić sektor jedynek, kiedy celuje się w 20 i pierwsza loteczka wpadnie w jedynkę właśnie - pozostałe dwie już tylko się do niej przykleją ;)
Kuba - Czw Gru 07, 2006 11:52 am

Miałem do czynienia z tymi lotkami i osobiście już przy samym ich "rozklejaniu" przed rzutem szału dostawałem...
Pedros - Czw Gru 07, 2006 12:12 pm

Najlepiej trzymać jedną lotka w jednym ręku, drugą w drugiej ręce a trzecią w zębach :D :D
Kuba - Czw Gru 07, 2006 12:28 pm

Pod warunkiem, że się nie ma srebrnych zębów :D
Banan - Czw Gru 07, 2006 1:43 pm

Sama zasada, ze mają się przyciągać to wielka lipa. A jak rzucałem ostatnio (z braku swoich) Magnetikami Chudego to podobnie jak Kuba wściekałem się bo podnosiłem do oka wszystkie trzy naraz. A z tym ciężarem to Lestat przesadzasz. Jest sporo lotek co najmniej tej samej wagi. To wynika z ograniczenia wagi do 18 gr. na elektronicznej maszynie.
Lestat - Czw Gru 07, 2006 1:51 pm

Banan napisał/a:
A z tym ciężarem to Lestat przesadzasz.


Nie przesadzam tylko stwierdzam fakt. W Bill Cupie na moja prosbe zwazyli z 10 rodzajów barelek od tych ciezszych lotek i magnetiki byly w tej grupie najciezsze. Oczywiscie roznice byly mizerne, ale fakt pozostaje faktem. Ja jakos do oka 3 nie podnosze, ale ich magnetycznosc moze sie przydac tylko i wylacznie po to zeby slabo wbita lotka nie spadla na podloge, tylko przylepila sie do sasiadki, co na elektornikach nie ma znaczenia.

Banan - Czw Gru 07, 2006 2:15 pm

Żaden tam fakt. Bilcup ma mizerny wybór. Właściwie to tylko Harrows. A i tak nie wierzę, że są cięższe od dłuższych Magnumów czy Bristowów. A co powiesz na te? http://www.unicorn-darts....departmentID=19 Mają 20 gr. Twoje Magnetiki na pewno tyle nie mają. O Evo nie wspomnę.
Lestat - Czw Gru 07, 2006 2:32 pm

o Jezzzzuuu ale mędzisz. Napisałem wyraźnie - W "Bill Cupie", "z publicznie dostepnych". Zapewniam Cie, ze zdawałem sobie sprawe, ze sa na swiecie barelki ciezsze od magnetików. Słowo.
Banan - Czw Gru 07, 2006 3:46 pm

Podałem Ci konkretne przykłady bareli Harrowsa, czyli ogólnodostepne, więc po co ten sarkazm. Chyba tylko dla obrony. A wracając do tematu, ten cały Magnetic to tylko "chłyt materkindody".
Lestat - Czw Gru 07, 2006 4:07 pm

Barele sa generalnie OK, ale ten cały magnetyzm potrzebny im jak rybie rower.
Chudy - M. J. - Czw Gru 07, 2006 5:10 pm

No to moze czas na mnie? Gram magneticami od roku i jakos na nie nie narzekam. Co do przyciagania sie w czasie rzutu absolutnie nie ma takiego efektu. Rzut jest zbyt silny i lotka leci zbyt szybko aby magnes mogl zadzialac. Jedyne sciaganie jest wtedy kiedy rzut jest ideanie we wbita lotke to wtedy magnes lapie i skrzywia ta druga pod kontem co czesto z 20 idzie w 1 . A co do wagi to moje magnetici razem ze srednim zalociem azteca z piurem i protektorem waza 16, 3 grama.
Kuba - Pią Gru 08, 2006 10:33 pm

Chudy - M. J. napisał/a:
A co do wagi to moje magnetici razem ze srednim zalociem azteca z piurem i protektorem waza 16, 3 grama.


Straśnie wysłużone :D :D:D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group