To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - Backboard / Obramowanie

iki - Pon Sty 25, 2010 8:21 pm

Trochę cieniutkie światło :P Robota, bez młota to ch.j a nie robota ;) Uważaj co byś lotką kabla od lampki nie przerwał :P
CYBERNAUTA - Czw Sty 28, 2010 6:05 pm

CzarekMichał napisał/a:
żarówka na kątowniku

Nie świeci za bardzo po oczach?


Ciekawe rozwiązanie z Zielonej Góry;



To jest chyba pianka, ciekawe co w środku?

CzarekMichał - Czw Sty 28, 2010 11:18 pm

Cytat:
Nie świeci za bardzo po oczach?

Nie :) Świeci tak jak powinna, ja jestem zadowolony :)

woody - Czw Sty 28, 2010 11:28 pm

CYBERNAUTA, wygląda to jak pianka izolacyjna do rur czy coś takiego. Zrolowana i wygięta.
krycha23 - Czw Sty 28, 2010 11:43 pm

Zdjecie z Zielonej Gory to pub Zbrojownia.Moj klub dawnych lat.Pogadam z szefem i zapytam sie jak to stworzyli.
iki - Pią Sty 29, 2010 1:09 am

Kiszka, wygląda jak kiszka ;)
esenem - Śro Kwi 07, 2010 12:35 am

Nudziło mi się ostatnimi czasy i postanowiłem sobie troszkę pomajsterkować. A oto owoc mojej pracy:)



Materiały.
Styropian, płyta wiórowa 18mm, Listewki, tkanina zamszowa, lampka, wkręty, wikol oraz cierpliwość. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę, rozpisać cenowo jak to wyglądało.

Jak by któryś forumowicz chciał szafkę unicorna to mogę oddać za dobrą butelkę wódki(naprawdę dobra).
Szafka taka jak ta.
http://www.allegro.pl/ite...tki_szafka.html

BZYKOL - Śro Kwi 07, 2010 1:36 pm

Nie zle, wrecz zajbisty homework :] zrob mi tez :D Jeszcze tylko ladnie kabel schowac i mega pro :] Rozumie ze tarcze mozna z latwoscia obracac ?:>
andkrol - Śro Kwi 07, 2010 5:50 pm

esenem napisał/a:
Nudziło mi się ostatnimi czasy i postanowiłem sobie troszkę pomajsterkować.

Podziwiam Cię za pomysł, włożoną pracę i wykonane oświetlenie (muszę zrobić sobie podobne). Ale jeszcze trochę bym popracował nad wyrównaniem płaszczyzny wokół tarczy.

esenem - Pią Kwi 09, 2010 2:07 am

Oczywiście tarcze można swobodnie kręcić. Co do nierównej faktury materiału to powiem Ci kolego, że jest co celowe zagranie. Mojej dziewczynie się bardziej podobało. Wiesz sztuka kompromisu(2 godziny go ustawiałem zanim jej się spodobało ustawienie fałd). Co do światła, lampka nie daje rady. Mogłem kupić tańszą i dam sobie rękę odciąć ze da więcej światła(zamontuje mocniejszą żarówkę i zobaczę jak się spiszę). Ogólnie do dwa dni pracy, zakupy plus montaż:)
pawel.k - Czw Kwi 15, 2010 9:46 pm

Witam. Mam zamiar zamontować swoją pierwszą tarczę i tak sie zastanawiam czy jako backboard wystarczyłaby sama płyta korkowa. Jeżeli tak to jaka powinna być jej grubość? Mam zamiar rzucać tylko steelami i ciekaw jestem na jaką głębokość wbije mi się w korek.

Co o tym myślicie? :wink:

I jeszcze jedno pytanie, czy śruby dołączone do tarczy (Harrows Club Classic), czyli jedna do zamocowania w tarczy o dł. 2,5 cm i dwie do metalowej płytki o dł. 1,5 cm (te dwie w przypadku mocowania przez backboard z korka muszę zmienić oczywiście na odpowiednio dłuższe) wystarczą od utrzymania tych 5 kg?

Najbardziej interesuje mnie, jak głęboko te dwie powinny siedzieć w ścianie i jak głęboko mogę wkręcić tę jedną w tarczę, żeby jej nie uszkodzić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

janiorro - Śro Kwi 21, 2010 11:46 am

pawel.k napisał/a:
Witam. Mam zamiar zamontować swoją pierwszą tarczę i tak sie zastanawiam czy jako backboard wystarczyłaby sama płyta korkowa. Jeżeli tak to jaka powinna być jej grubość? Mam zamiar rzucać tylko steelami i ciekaw jestem na jaką głębokość wbije mi się w korek.

Co o tym myślicie? :wink:

ta kup korek 4mm grubości i przyklej zwykłym budaprenem do sklejki o grubości też 4mm

pawel.k napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie, czy śruby dołączone do tarczy (Harrows Club Classic), czyli jedna do zamocowania w tarczy o dł. 2,5 cm i dwie do metalowej płytki o dł. 1,5 cm (te dwie w przypadku mocowania przez backboard z korka muszę zmienić oczywiście na odpowiednio dłuższe) wystarczą od utrzymania tych 5 kg?

Najbardziej interesuje mnie, jak głęboko te dwie powinny siedzieć w ścianie i jak głęboko mogę wkręcić tę jedną w tarczę, żeby jej nie uszkodzić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

śrube do tarczy wkręć na tyle żeby dobrze tarcza do ściany dolegała i aby dało sie założyć na tą "płytke" a ową płytke rozumiem ze do ściany chcesz przykręcać to weź no człowieku jakiekolwiek kołki rozporowe i wal do ściany

Lavior - Śro Maj 12, 2010 2:34 pm

Ostatnio miałem trochę czasu i chęci, oto efekt:




CYBERNAUTA - Śro Maj 12, 2010 2:47 pm

Pro 8)

To jest tablica korkowa? Jaka jest jej grubość?

Lavior - Śro Maj 12, 2010 3:01 pm

To jest sklejka 8mm, pod nią od strony ściany styropian 1 cm, naciągnięte sukno z przeceny 10zł za 1m2 :) , wykończenie listwami i do ściany.

Lampki też z promocji - tzn kinkiety pojedyncze po 15 zł, dokupiona rurka aluminiowa 1cm średnicy po 25cm do każdej lampy w celu przedłużenia, kawałek kabla, izolacja i gra :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group