To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - Info dla szukajacych tarczy elektronicznej

MikeTNK - Śro Sty 17, 2007 9:29 pm
Temat postu: Info dla szukajacych tarczy elektronicznej
Bylem dzis w Go Sporcie w Wola Parku w Warszawie. Trwa jakas akcja wyprzedazowa - tarcza Smartness Performance jest do kupienia za 130 zl (poprzednia cena w tym sklepie 200 zl, cena na allegro 150 zl) Niestety innych artykulow dartowych jakos nie wyprzedawali i ogolnie to mieli w nich bajzel (oringi z plakietka cenowa protektorow albo piorek etc itd).

Akcja chyba trwa w calej Polsce.

EDI - Śro Sty 17, 2007 10:01 pm

Kochani !
tylko FULHOUSE, tańsze są droższe po pewnym czasie (w zleżnoście od intensywności grania - ja na wspomnianej tarczy gram 3 lata i jest OK! ) inne okazują się .......

MikeTNK - Śro Sty 17, 2007 10:22 pm

EDI - moglbys rozwinac ? Bo wlasciwie z Twojego posta nie jestem w stanie wyfiltrowac zadnego konkretnego argumentu. I zupelnie nie rozumiem stwierdzenia "tańsze są droższe po pewnym czasie". I co z tymi innymi ? Okazuja sie... co ?

Napisz jakie miales doswiadczenia z innymi tarczami w porownaniu do FULLHOUSE'a.

krzysiek - Czw Sty 18, 2007 8:39 am

Też jestem ciekaw porównania tablic Smartness pomiędzy FULL HOUSE a np.CLASSIC MASTER.Z różnic to widzę na pewno cenę,patrząc na allegro ta pierwsza 585zł a druga 314zł oraz jeden większy wyświetlacz w FULL HOUSE.Wygląd tej pierwszej jest taki bardziej "rasowy".
Czy są jakieś różnice w wykonaniu samej tarczy?
Może zna ktoś jakieś inne dobre tablice?
I co oznacza w opisie,że "Tarcza posiada -oponę- zaliczającą niecelne rzuty"?

MikeTNK - Czw Sty 18, 2007 9:33 am

krzysiek napisał/a:
I co oznacza w opisie,że "Tarcza posiada -oponę- zaliczającą niecelne rzuty"?


Na wzrok i domysly wydaje mi się, iż w FullHouse Opona wokół pól punktowanych jest zrobiona z ruchomych segmentow - podobnie jak pola punktowane i w zwiazku z tym wbicie lotki w opone rowniez jest przez tarcze rozpoznawane i automatycznie "wliczane" jako rzut nieudany. W tanszych tarczach opona jest nieruchoma i posiada jedynie otworki, ale podejrzewam, iz trafienie w nia trzeba "recznie" jakims przyciskiem "zakomunikowac tarczy".



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group