To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Kto jedzie do Kędzierzyna? (ankieta obowiązkowa)

CzarekMichał - Nie Lut 22, 2004 12:14 pm
Temat postu: Kto jedzie do Kędzierzyna? (ankieta obowiązkowa)
Kto wybiera się 13 marca na PDC, ewentualnie 14 marca na Puchar Polski, tudzież na oba turnieje?
Odpowiedzi podzieliłem miastami, aby zorientować się na ile osób można liczyć z Łodzi i z Krakowa.
Proszę poważnie potraktować ankietę.
Jest ona obowiązkowa !! !

CzarekMichał - Nie Lut 22, 2004 8:58 pm

Halo ludzie. Jak ktoś odpowiada TAK to nieh się przyzna :)
Ja się przyznaję :)

Wielebniak - Nie Lut 22, 2004 9:42 pm

Ja tysz. Nawet urlopa mam zamiar sobie zrobic na te okolicznośc :D
Dartles - Nie Lut 22, 2004 10:08 pm

Ja na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo w niedzielę mam inwenturę całościową... ale jeśli Daga, Czarek i Lestat obiecają, że w niedzielę zagramy słabo i wrócimy do Łodzi na 21:00, to powinni mnie puścić :) .
Pendzel76 - Pon Lut 23, 2004 12:51 pm

Ja dziekuje nie jade :!: :!: :!:
Jedrus - Pon Lut 23, 2004 2:13 pm

Obawiam sie ze ja Tez nie pojade . Bo 11.03 wieczorkiem wyjerzdzam do Berlina na Międzynarodowe Targi Turystyczne . I zostaje tam do poniedziałku . Ale Tym, którzy pojadą do Kędzierzyna Zyczę powodzenia ! :-) :D
Rylec - Pon Lut 23, 2004 2:45 pm

Witam.
Przyznam, ze korci mnie wyjazd na przynajmniej jeden PDC w tym sezonie. A jesli juz to Kedzierzyna pod wzgledem warunków i organizacji nie trzeba zachwalac. A juz dwudniówka w Kedzierzynie to rzecz bardzo przyjemna. Póki co nie wiem czy wyjazd się uda wiec w ankiecie sie nie deklaruję. Spróbuję jakaś ekipkę zorganizowac z KLD. Fajnie byłoby się spotkać.
Co do Krakowa to z pewnoscia beda ekipy, które jeżdżą tam zawsze a więc Omega, Piwersi, Kotłownia ...

Banan - Pon Lut 23, 2004 7:47 pm

Ja bym chętnie pojechał, ale z taką grą to wstyd. A i siana ostatnio tez brakuje więc nie raczej nie pojadę. Choć jeszcze nie wszystko przesądzone. Ale póki co "jestem na nie". A tak przy okazji czy ktoś jedzie samochodem i miałby jakieś wolne miejsce? To mogłoby ułatwić decyzję.
Dartles - Pon Lut 23, 2004 9:49 pm

Oj Bananas, You never been on PDC a takie wywody siejesz... jakbyś był, to byś wiedział, że o jedno miejsce w samochodzie pyta się trzy dni, a nie tygodnie przed wyjazdem :twisted: i to nie na forumie, ehhh.... A na PDC-e nie jeździ się dlatego, że ma się wysoką formę... zwłaszcza z Łodzi !
Banan - Pon Lut 23, 2004 10:34 pm

No właśnie dlatego, że nie byłem tak to wygląda.
A jeśli chodzi o samochód to już wiem kogo pytać gdybym się zdecydował :wink: Trzy dni przed oczywiście.

Dartles - Czw Lut 26, 2004 6:56 pm

Dziś zrobiłem pierwszy krok żeby jechać, a mianowicie zgłosiłem petycję do kierownictwa, kiedy chcę mieć wolne. Problem jednak w tym, że... inwentura... czy będę miał wolne dowiem się chyba w niedzielę, natomiast decyzji jeszcze nie będę mógł podjąć, bo niewykluczone, że np. 5 marca dowiem się, że przerzucają mnie do Warszawy, a tam będę musiał poprosić kierownika... i tak w koło Macieju...
Janiu - Sob Lut 28, 2004 4:37 pm

Sklaniam sie ku wyjazdowi, jest dwudniowy wiec nie tylko lotki beda latac ..... he he :)
Tylko nie wiem czy obowiazki pozwola.

sygnet - Pią Mar 05, 2004 6:11 pm

Dziś ustalaliśmy i w tym miejscu miał się wpisać Darek Cz. :roll: ale ponieważ jest chory :? to ja to zrobię za nas obu.
Darek jedzie na 75% :) a ja na 100% :D jak On mnie zabierze bądź w momencie jego rezygnacji ktoś inny.
Rzekomo jak od czegoś zacząć to od Kędzierzyna! lotka :roll:
Myślę, że w środę wszystko będzie już jasne.
Sygnet. :wink:

Dartles - Nie Mar 07, 2004 8:46 pm

Dobra, po długich debatach z Czarkiem udało nam się już dziś skompletować skład 1 samochodu. Mam nadzieję, że z drugim też nie będzie problemu, bo chęć wyraziło parę innych osób. My startujemy w składzie: Dagmara, Czarek, Maniek, Janiu i ja przed 6:00. Rozkład wstępny jest taki (Daga, Czarek, Ja) 5:30 z Sarniej, 5:40 Janiu z Widzewa i 5:55 Maniek z ronda. W hotelu powinniśmy być ok. 9:00, zaraz rezerwuję.
Dartles - Nie Mar 07, 2004 9:01 pm

A teraz wiadomość z ostatniej chwili: w Lechu (nasz ulubiony hotel) zostało już bardzo mało miejsc (więc jeśli jeszcze ktoś reflektuje niech szybko da znać), a my będziemy ulokowani na 3 piętrze :) - będzie ciekawie... kumaci wiedzą o co chodzi :) ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group