To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Świąteczny Turniej w Bejwonie 501 d.o.

Viola - Śro Gru 12, 2007 9:09 pm

ok ok

a już myślałam że tylko 6 osób :D

GENO - Śro Gru 12, 2007 10:50 pm

:brawo: dla organizatorów, wielki plus za niepalenie :brawo:
ogólnie turniej bardzo fajny, oby więcej takich ;)

CzarekMichał - Śro Gru 12, 2007 11:16 pm

GENO napisał/a:
wielki plus za niepalenie

a jednak można?

wilku - Czw Gru 13, 2007 12:35 am

danielo napisał/a:
A udział wzieło 21 osób
Spodziewalem sie wiekszej liczby osob chyba jednak ten wtorkowy termin to spowodowal.
Lestat - Czw Gru 13, 2007 9:49 am

CzarekMichał napisał/a:
GENO napisał/a:
wielki plus za niepalenie

a jednak można?


jesli jest kilka sal to oczywiscie...

***mŁody*** - Czw Gru 13, 2007 6:59 pm

wilku napisał/a:
Spodziewalem sie wiekszej liczby osob chyba jednak ten wtorkowy termin to spowodowal.

Wiesz jednak turniej w Kregu ma juz raczej wyrobiona marke i wiekszosc osob ktora gra w pucharze Kregu, raczej nie odpusci . A mimo to ze troche stalych graczy Kręgowych skusil turniej w bejwonie tak czy siak odmeldowalo sie we wtorek 28osob...

Mariucha - Pią Gru 14, 2007 10:44 pm

Nie do końca bym się z tym zgodził z tą wyrobioną marką .Bierz pod uwagę to że w kręgu gra kilka drużyn z ligi to wyjaśnia sprawę jeśli chodzi o ilość osób biorących udział w waszych turniejach .Myślę że jeszcze są puby w Lodzi w których można byłoby rozegrać nawet wojewódzkie mistrzostwa. :lotka:
CzarekMichał - Sob Gru 15, 2007 4:27 am

Mariucha napisał/a:
Nie do końca bym się z tym zgodził z tą wyrobioną marką .Bierz pod uwagę to że w kręgu gra kilka drużyn z ligi to wyjaśnia sprawę jeśli chodzi o ilość osób biorących udział w waszych turniejach .Myślę że jeszcze są puby w Lodzi w których można byłoby rozegrać nawet wojewódzkie mistrzostwa. :lotka:

A ja bym się zgodził od początku do końca. Czy to, że gra w Kręgu kilka drużyn i że są inne fajne puby w Łodzi oznacza, że turniej nie ma wyrobionej marki? Nie rozumiem trochę Twojego toku rozumowania.

Mariucha - Sob Gru 15, 2007 9:20 am

A czemu nie rozgrywane są MWł w innych pubach co miesiąc było by ciekawiej..Może chodzi o to kto te maszyny wstawia???
Lestat - Sob Gru 15, 2007 10:23 am

Mariucha napisał/a:
A czemu nie rozgrywane są MWł w innych pubach co miesiąc było by ciekawiej..


wymien puby gdzie wejdzie i usiadzie setka ludzi, ktorych wlasciciel zapewni 6 maszyn (i miejsce dla nich) i gdzie ludzie z checia przyjda

Mariucha napisał/a:
Może chodzi o to kto te maszyny wstawia???


alez oczywiscie ze o to tez

Lestat - Sob Gru 15, 2007 10:27 am

Mariucha napisał/a:
Bierz pod uwagę to że w kręgu gra kilka drużyn z ligi to wyjaśnia sprawę jeśli chodzi o ilość osób biorących udział w waszych turniejach.


tak z ciekawosci, ile osob z Bejwonu grało we workowym turnieju, bo pelnych wynikow jakos sie doczekac nie mozna...

Mariucha - Sob Gru 15, 2007 11:30 am

To znaczy ze w tak dużym mieście tylko krąg ma takie możliwosci jesli chodzi o wojewódzkie.hmmmm dziwne.To straszne. :( .ale ciekawiej mogło by być gdyby było więcej lokali na rozgrywki wojewódzkie.A w bejwonie było to co wiem 25 osób.Lestat i żebyś nie myślał że się czepiam chodzi tylko o to żeby było ciekawiej w darcie.Pozdrawiam
Wanda :) - Sob Gru 15, 2007 12:24 pm

ale wy macie tematy czy to wazne gdzie beda turnieje wazna jest jedynie atmosfera na nich a ona jak do tej pory jest na 6 :-) a w bejwonie bylo 20 osob :roll:
Lestat - Sob Gru 15, 2007 1:24 pm

Mariucha napisał/a:
To znaczy ze w tak dużym mieście tylko krąg ma takie możliwosci jesli chodzi o wojewódzkie.hmmmm dziwne.To straszne. :( .ale ciekawiej mogło by być gdyby było więcej lokali na rozgrywki wojewódzkie


Na 90% w lutym wojewodzkie beda gdzie indziej niz w Kregu. natomiast nie jestem fanem zbytniego przerzucania wojewodzkich, nawet jesli by sie znalazly, a na razie raczej ich nie ma, akceptowalne lokale. 3 miejsca to maksimum absolutne moim zdaniem w takim cyklu. A dwa tez wystarczaja zupelnie. Natomiast jestem jak najbardziej za "wedrujacym" cyklem klubowym.

Mariucha - Sob Gru 15, 2007 1:42 pm

W lutym a gdzie??? :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group