To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Łódzka Liga Darta - Aztex - Classic 5:5

Pietja - Nie Mar 07, 2004 7:28 am
Temat postu: Aztex - Classic 5:5
Zaczęliśmy fatalnie. Tomek Jaśkiewicz absolutnie bez dubla ulega słabiutkiemu Pawłowi Olczykowskiemu 2:0. Potem rewelacyjny tego dnia Piecu pokonuje Emilkę i już dwa punkty w plecy. Mówię do brata "trzeba ich trochę sprowadzić na ziemię bo za bardzo się rozbujali:) ".
Marek Wojciechowski kuje 19 jak szalony, ale Tucio jest pewniejszy na dublach i już 2:1.Przed teamami wygrywam jeszcze 2:0 z Dawidem i praktycznie mecz od nowa. Pierwszy debel: ja z Tuciem kontra Paweł Olczykowski&Piecu. Dwa razy kuję d6 i pewnie wygrywamy. Emilka z Janiem mieli mniej szczęścia i ulegają Markowi z Kamasem. Ogdrywka:
Emilka ogrywa Pawła, Janiu pechowo przegrywa z Piecem. Meczu z Markiem długo sobie chyba nie daruję. Mogłem go spokojnie ograć, ale w trzecim legu co róż wysrywałem sobie takie duble, że za nic nie mogłem ich trafić...Cóż Tomek musiał ograć Kamasa by uratować remis i tak się stało...
Na pocieszenie mam punkty za dokładny typ wyniku :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group