To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Liczy się maks ???

G_Junior - Pon Mar 08, 2004 6:53 pm
Temat postu: Liczy się maks ???
Załóżmy taką sytuację (przyjmuję, że ciężko, by taka miała miejsce - ale...), że na meczu ligowym jeden z zawodników rzuca maksa, lecz ostatnią rzutką furuje :?

Czy pisze mu się w protokole do późniejszych "osiągnięć indywidualnych" :?:
Bo przecie niezłe to osiągnięcie maksem furować :lol:

Jest może jakiś nieznany mi precedens :?: Jak postępujemy według zasad :?: a jak postępować powinniśmy :?:

CzarekMichał - Pon Mar 08, 2004 7:12 pm

Ja kiedyś słyszałem, że piszemy takiego maxa. Ale nie spotkałem się z taką sytuacją. poczekajmy co powie Lestat (nasz sędzia główny).
Lestat - Wto Mar 09, 2004 8:25 am

A czy maszyna zaliczyła maksa? Przypuscmy ze zawodnik ma 160 na liczniku. Rzuca t20, t20 i ostania lotką zamiast w d20, pudłuje w t20. No i co piszemy mu tego maksa? Niby za co?
beton - Wto Mar 09, 2004 2:23 pm

W Warszawskiej Lidze Darta nie zapisujemy maxa, którego nie zaliczy automat, a w momencie rzeczonej fury taka sytuacja ma miejsce...
pozdro, a.

ps. po za tym co to gracz, który zamiast w dubla wali w trypla? he he

G_Junior - Wto Mar 09, 2004 2:42 pm

jasne.... tesh jestem tego zdania :)
Rylec - Wto Mar 09, 2004 3:30 pm

to jest po prostu wysoka fura. nie slyszalem zeby gdzies na swiecie notowano fury.
widzialem juz sytuacje ze gosc mial 180 na zegarze rzucal T20,T20 i nie trafiał 3cia lotke w S20 jeno chybial bo lotka szla w T20. Trudno nagradzac chybione rzuty.
No a jesli ktos ma 180 na zegarku czy ilestam i mimo to po 2 dzwonkach specjalnie rzuca 3cia rzeby "zaliczyc" maxa to raczej nadaje sie do hospitalizacji a nie do galerii osiagniec.

Mikołaj - Śro Mar 10, 2004 10:03 am
Temat postu: :-)))
Rylcu!!! a przecie widziało sie takie rzeczy ostatnio, no nie :D
Nie pamiętam kto ale jęków zawodu było, oj było.

Rylec - Śro Mar 10, 2004 10:46 am

Znany darter Krzysztof W. (ulubieniec kolegów z Tratwy) prowadzący w rankingu KLD stwierdził wczoraj, że jak sie rzuci dwa dzwonki, a rzucenie trzeciego spowoduje fure to jeżeli zawodnik "zadeklaruje", że rzuca maxa i go rzuci to mimo fury powinno mu się go zaliczyć. Gratuluję pomysłu i życzę wielu fur.
Wszystkim dla których fura jest przeszkodą nie tyle do zakończenia gry w 501d.o. ale do "zaliczania" maxów proponuję grę bezfurową - hi-score.
Krzysiowi zaś polecam low-score z deklarowanymi maxami :-) .

Dartles - Czw Mar 11, 2004 10:35 pm

No właśnie, ja wczoraj rzuciłem maxa w HS i nie sfurowałem :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group