Krakowska Liga Darta - PUCHAR LIGI KLD !!!
Pająk Kraków - Śro Kwi 24, 2013 8:49 pm
Może nie będzie
nowohucki - Śro Kwi 24, 2013 10:38 pm
o czymś nie wiem?
Grzesiek - Nie Cze 02, 2013 7:42 pm
Indywidualny Puchar Ligi odbędzie się już w najbliższą sobotę. Jeśli ktoś się wybiera na zakończenie sezonu to proszę o wpisanie się na orientacyjną listę startową.
Tym razem wyniki turnieju będzie można śledzić na bieżąco na stronie:
livescore
LISTA STARTOWA
PANIE:
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
Zapraszam
Ivona - Nie Cze 02, 2013 7:54 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
HaDeS - Pon Cze 03, 2013 7:57 am
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
zajac - Pon Cze 03, 2013 9:25 am
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
Majo_82 - Pon Cze 03, 2013 9:30 am
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
Muka - Pon Cze 03, 2013 12:49 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
Bilu - Pon Cze 03, 2013 12:51 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
andre - Pon Cze 03, 2013 5:36 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
LVQE - Pon Cze 03, 2013 5:52 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
wrp jasny - Pon Cze 03, 2013 10:03 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
9.10.11. prawdopodobnie Góry sztuk trzy
Reggie - Wto Cze 04, 2013 4:18 pm
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
9.10.11. prawdopodobnie Góry sztuk trzy
12.Reggie
13.Reggie II
nowohucki - Sob Cze 08, 2013 8:44 pm
Na głównej stronie KLD na bieżąco aktualizowany jest ranking generalny oraz wyniki dzisiejszego turnieju
Grzesiek - Pon Cze 10, 2013 4:13 pm
|
|
|