To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - PDC Premier League 2009

Dartles - Śro Lut 18, 2009 6:56 pm

Do wszystkich zapominalskich, JUTRO, 19 lutego... czasu polskiego... w ramach Premier Darts League...

20:10 Jenkins - Taylor
21:00 Barneveld - Wade
22:00 King - Part
23:00 Klaasen - Mardle

Wydaje się że dwa ostatnie pojedynki mogą być najciekawsze, jako że ciężko tu wskazać zdecydowanego faworyta (King i Klaasen faworytami booków).

Laki - Śro Lut 18, 2009 8:01 pm

Hmm... jak dla mnie najciekawszy pojedynek to Wade vs. Barneveld , na pewno sporo Maxów, no i obaj panowie popisali sie nie dawno 9 lotkami...
Ostatnie spotkanie wygrał Wade, po bardzo pasjonującym spotkaniu (doszło do decydującego lega, było chyba 9:9) mam nadzieje że jutro będzie podobnie :) Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Barney, ja bym sie z tym nie zgodził..
Taylor powinien sobie poradzić bez problemów, choć ostatnie spotkanie jakie przegrał to właśnie z Jenkinsem (moge sie mylić)...

Dartles - Czw Lut 19, 2009 9:35 pm

No i są... jaja... najpierw Jenkins omal nie wygrywa z Tylerem (7:7, prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie), w drugim meczu wieczoru Barneveld zaczął pewnie z Jamesem Wade'm Machiną... (4:2) dla Barneja, żeby potem przegrać 6 kolejnych legów!! A myślę że tego wieczoru to jeszcze nie koniec emocji...
rudin - Czw Lut 19, 2009 9:37 pm

Widać, że Wade na trzeźwo gra nieźle. To taka aluzja do poprzedniego jego występu ;-)

A jak King dziś wygra to uzyska niezłą przewagę w tabeli.
Myślę, że ten pojedynek też będzie ciekawy. Mam nadzieję, że będzie walka i King nie powtórzy po raz trzeci z rzędu wyniku 8-1.

Dartles - Czw Lut 19, 2009 9:45 pm

Myślę że nie ma szans na taki wynik z Partem, meczy się zaczyna, kibicuję Partowi i wbrew bukmacherom stawiam na Kanadę...

....

no "niestety"... Król rządzi... 5:1 do przerwy...

Lestat - Czw Lut 19, 2009 10:04 pm

W dalszym ciagu stawiasz na Kaanade? ;)
robin zwrocka - Czw Lut 19, 2009 10:09 pm

no to tera jestem legal stąd już mnie Lestat nie wy...rdoli mam nadzieję :lol:
ale Wade zaszalał, lubie go oglądać bo ...nie mogę zrozumiec jak taką techniką mozna trafiac.. no ale jak widać mozna i to całkiem celnie :P

Dartles - Czw Lut 19, 2009 10:13 pm

Lestat może nie :lol:

Nie no... nie wiem czego King się nażarł, albo nawąchał, ale po prostu gra w swoim debiucie w Premier League lepiej niż niemieccy chłopcy ze wsi... 8:2...
Fajnie wygląda jego ojciec z koroną na głowie i tabliczką MERV(yn) IS KING...

rudin - Czw Lut 19, 2009 10:15 pm

Dartles napisał/a:
Myślę że nie ma szans na taki wynik z Partem.


No i mało brakło :o
Przez 3 tygodnie Król oddał tylko 4 legi. Ciekawe ile odda Klaasenowi w przyszłym tygodniu.

Dartles - Czw Lut 19, 2009 10:59 pm

3 darts is 3 seconds (końcówka z 84), what an amazing coordination!!

Ale niestety.... to nie wystarczyło, szkoda "żelka" Klaasena... niestety 8:6 dla największego błazna o gejowskich ruchach z twarzą z która mógłby pretendować do buraka stulecia (razem z Barnejem i Lewisem :D )...

Lestat - Czw Lut 19, 2009 11:01 pm

Przesadzasz... Lewis jest number one w tej konkurencji i mu tego nie odbieraj :D
Dartles - Czw Lut 19, 2009 11:04 pm

Napisałem tylko że mógłby konkurować...

Za tydzień kolejka w Belfaście, mam nadziejek że żelek zje Kinga :D .

krycha23 - Pią Lut 20, 2009 12:51 am

Robin, fajnego masz avatara,to Twoja dupa? :lol:
robin zwrocka - Pią Lut 20, 2009 1:55 am

krycha23 napisał/a:
Robin, fajnego masz avatara,to Twoja dupa?


Myślisz że to jest figura dartera walącego pięć na rozgrzewce, pięć na meczach i dziesięć potem z rozpaczy... :roll:

Dartles - Czw Lut 26, 2009 5:26 pm

Przypominam, że dzisiaj poza emocjami w związku w meczem Lecha czeka następna kolejka:

20:00 John Part v Wayne Mardle
21:00 Mervyn King v Jelle Klaasen
22:00 James Wade v Phil Taylor
23:00 Terry Jenkins v Raymond Barneveld



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group