To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Martin "Wolfie" Adams

lukas - Czw Mar 26, 2009 1:23 am
Temat postu: Martin "Wolfie" Adams
Właśnie wróciłem ze spotkania z Martinem Adamsem i postanowiłem napisać kilka słów o tym (dla zainteresowanych). Prywatnie wydaje się na sympatycznego i wesołego człowieka, wieczór uważam za najciekawszy w całej mojej karierze gry w darta. Spotkanie odbyło się w małym angielskim pubie, Martin "Wolfie" Adams jest mistrzem świata z 2007 roku, aktualnie jest na czwartym miejscu w BDO.
Zagrało z nim 16 zawodników jednego lega 701, oraz kilku wylosowanych z publiczności, oraz mi dzięki znajomościom u organizatorów :) Udało mi się ustrzelić w moim legu 125 ale nic to nie pomogło gdy Wolfie rzucał 180 i 140 praktycznie cały czas. Atmosfera bardzo fajna, nasz leg został przedstawiony jak international ;) Poland vs England :)
Jako ciekawostkę powiem że Martin z wybranymi przez samego siebie graczami np grał całego lega trzymając lotkę odwrotnie (tj. piórkiem do przodu!), żeby było śmieszniej, to swoje pierwsze 180 zdobył rzucając właśnie piórkiem do przodu. Pokazał naprawdę świetną grę otoczoną dobrym humorem i dobrą atmosferą :) Z innymi grał np tylko rzucając w pole "19" albo same Bull'e.
Gdy z nim rozmawiałem to miło było że wspomniał Krzyśka Ratajskiego (między innymi powiedział mi o nim w sprawie turnieju na "Isle of Man" oraz mówił że pamięta go z Denmark Open), a sam na mnie wołał "Polszka" :) , udało mi się też dowiedzieć że do rzucania z odwrotnym trzymaniem lotek używa specjalnego przystosowanego kompletu, ale na przekór, wziął od jednego z angoli komplet lotek i nie swoim zagrał całego lega,którego wygrał, rzucając odwrotenie :)
Gdy przychodziło do zakończenia to rzucał albo 50 , albo każde inne zakończenie na dwa razy brał (tzn. przy 32 rzucał D8, D8; albo przy 40 D10,D10, lubił też przy 25 kończyć D6,1,D6)
Dartles - niestety się rozchorował i nie mógł ze mną tam pojechać i żałuj chłopie bo było naprawdę fajnie :) Ale innym razem (zresztą szykuje się następny wieczór z innym gościem ale o tym pogadam z Tobą jak sie spotkamy).
Reasumując - jeśli będziecie mieć kiedyś okazję, to nawet się nie zastanawiajcie tylko korzystajcie jeśli można :)

krycha23 - Czw Mar 26, 2009 10:45 am

Hej!
Jak sie nie myle to cos w rodzaju exhibition .Ja juz bylem na takiej imprezie przy glownej roli Erica Bristowa + "The Voice" .Bylo super.
Starsznie fajne sa takie wieczorki.
Pozdrawiam.

andkrol - Czw Mar 26, 2009 3:04 pm

Hmm "zazdroszczę" wam możliwości podpatrzenia na żywo takich trików, czy nawet samych rzutów.
Pacian - Czw Mar 26, 2009 3:06 pm

Szkoda ze ktos tego nie nagrał i nie dał na Youtube.
Dartles - Czw Mar 26, 2009 10:43 pm

No żałuję trochę, ale co się odwlecze... jutro debiut w lidze, już się cały trzęsę :D ... we wrześniu będzie spotkanie w Waynem Mardle, ale no nie pójdę na tego dziada bo mu jeszcze huknę ;) , zobaczymy kto się pojawi na Hampshire Open i Bournemouth Open :) .
sailorripley - Pią Mar 27, 2009 8:32 am

dzięki za relację....
zazdroszczę i gratuluję

CYBERNAUTA - Pią Mar 27, 2009 10:57 am

Historia prawie romantyczna... :wink:
gedeon - Czw Kwi 02, 2009 8:50 am

również serdeczne dzięki za ciekawie opisaną relację.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group