To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Jestem frajerem

Wielebniak - Pon Mar 29, 2004 5:14 pm

Dzięciołowa napisał/a:
Ale dlaczego się wkurzyłeś na tekst Leszka??

Przecież napisał,
Cytat:
że PDC i liga - nie odpuszczać !!

czyli sam też by tak zrobił.

A może prawda w oczy kole, że nie byliście pewni wygrani? 8)


Byliśmy, ale drużyna przeciwna w skandaliczny wręcz sposób, niesportowy, niegodny, zaszantazowała jednego z czołowych graczy Nadzieii przez co wynik nieoczekiwanie przestał być dla nas różowy :wink:



P.S. Pozdra dla kumatych :wink:

Dzięciołowa - Pon Mar 29, 2004 5:21 pm

Wielebniak napisał/a:


Byliśmy, ale drużyna przeciwna w skandaliczny wręcz sposób, niesportowy, niegodny, zaszantazowała jednego z czołowych graczy Nadzieii przez co wynik nieoczekiwanie przestał być dla nas różowy :wink:


Czy aby na pewno drużyna? - z niescisłości robią się później pretensje i awantury :!:
czołowych graczy? Nie kojarzę o kogo Ci chodzi :roll:

Cytat:
P.S. Pozdra dla kumatych :wink:



Kumaci nas już wkurzają :twisted:

Wielebniak - Pon Mar 29, 2004 5:23 pm

Dzięciołowa napisał/a:




Czy aby na pewno drużyna? - z niescisłości robią się później pretensje i awantury :!:
czołowych graczy? Nie kojarzę o kogo Ci chodzi :roll:


Nie ważne kto, ważne były skutki. Zagranie było niesportowe i tyle :wink: .
I oczowiscie ze czołowego, wystarczy sprawdzić statystyki ostatnich meczy :wink:

Dzięciołowa - Pon Mar 29, 2004 5:26 pm

To może jednak sprostujesz, że to był kibic drużyny przeciwnej ??

A kibice nie zawsze się spotowo zachowują :P :lol:

Wielebniak - Pon Mar 29, 2004 5:27 pm

POdli kibole........
Dzięciołowa - Pon Mar 29, 2004 5:29 pm

Wielebniak napisał/a:
POdli kibole........


:twisted:

Pendzel76 - Pon Mar 29, 2004 5:44 pm

Hmmmm chcialbym tu wrzucic kilka moich slow.Ja bylem gotowy do dalszej gry z Lestatem.Sam Lestat gdy sie zorjetowal ze zmienil swoj wynik niefortunnym puknieciem w maszyne podszedl do mnie i pogratulowal mi zwyciestwa :!:Sam jestem wkurwiony ze sie tak stalo bo nie lubie wygrywac w taki sposob :!: :!: :!: Padlo tez zdanie ze mial 100 pkt przewagi i co z tego ile razy sie zdazalo ze sie rzezbilo dabla 5-8 kolejek :!: Jestem jeszcze raz powiem zdegustowany ze wygralem w taki sposob ale to Lestat pierwszy pogratulowal mi wygranej , a ja ze swojej strony nie wywieralem jakiejs presji na Leststa zeby tak zrobil :!: :!: :!:
CzarekMichał - Pon Mar 29, 2004 5:56 pm

oki Pendzel tak było i już niech tak zostanie. Lestat zachował się jak najbardziej profesjonalnie, po tym jak zachował się mało profesjonalnie :wink: i gdybyście nawet grali to też jest duże prawdopodobieństwo żeby przegrał.
Co miał zrobić? Zna przepisy i wie, że w takim wypadku przegrywa lega, jednak w tym momencie można powiedzieć, "dobra nie świruj gramy dalej" i wierzę, że byś tak zrobił bo widziałem, że też byłeś zdegustowany tą sytuacją. Jednak emocje, mecz itd. czasami się tak szybko nie pomyśli, a i z tą konsternacją to Wielebniak też trochę przesadził :)
gramy dalej, bez urazy, przecież się nie przestaniemy lubić :D

Dzięciołowa - Pon Mar 29, 2004 5:58 pm

Nie przestaniecie?

Szzz ......
A już myślałam :roll:

Banan - Pon Mar 29, 2004 8:09 pm

Ach co to za gra te lotki. Wydawałoby sie, że to zabawa dla chłopaków po pijaku, a tu masz, takie emocje. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group