Dart na ostro - Steel w KOSZALINIE
waldi - Czw Paź 15, 2009 7:27 am
Powaga.Na elektroniku na turniejach organizowanych przez tą federacje też nie możemy grać,chociaż ostatnio pozwolił grać zawodnikom z Białgardu
CYBERNAUTA - Czw Paź 15, 2009 10:31 am
Nieźle, apartheid normalnie...
Albo coś na zasadzie "kto nie jest z nami, jest przeciwko nam".
Sądziłem, że w Najjaśniejszej RP takie rzeczy już się nie zdarzają
waldi - Pon Paź 19, 2009 9:55 pm
W niedzielę odbył się turniej w klubie "PASJA".Na zdjęciu czwórka zwycięzców.
I-I Murawski
II-Pyzikiewicz
III-Skoczylas
IV-Żurański
Miało nas tam nie być ,ale właściciel lokalu narażając się na gniew prezesa zaprosił ekipe z 'Klocka"(konsekwencje tego czynu poznamy póżniej)
waldi - Pon Paź 19, 2009 11:21 pm
W sobote 24.10.09 zapraszamy WSZYSTICH ,ALE WSZYSTKICH CHĘTNTYCH,nawet od prezesa drzwi otwarte ,na turniej do "Klocka" ul.ŚNIADECKICH 1 G Zapisy do godziny 16.309 (GWARANTUJEMY ZA...TĄ ZABAWE)
waldi - Pon Paź 19, 2009 11:25 pm
A może Szczecin by przyjechał i uświtnił by turniej swoją obecnością?zapraszamy
waldi - Wto Paź 20, 2009 10:41 pm
A u nas historyczna chwila w pierwszym meczu Super ligi
Dariusz Żurańki pokonał Dariusza Małolepszego 5-2
GRATULACJE
waldi - Sob Paź 24, 2009 12:09 pm
Wyniki pierwszej tury rozgrywek SL
Ryk-Wojas 0-5
Pyzikiewicz-Kunat 4-4
Żurański-Kunat 5-1
Małolepszy-Żurański 2-5
Matyjaszczyk-Małolepszy 1-5
Gałka-Murawski 1-5
Wojas-Żurański 1-5
Wojas-Murawski 2-5
Małolepszy-Pyzikiewicz 5-2
Żurański -Murawski 0-5
Dziś kolejna tura rozgrywek, a o16 turniej
szymon - Sob Paź 24, 2009 1:54 pm
Witam. Mnie dziś niestety nie będzie. Falubaz dziś jeździ w finale z toruniem..
We wtorek jestem w klocku więc jak ktoś się chce zmierzyć to jestem chętny. 695123455
Pozdros
waldi - Pon Paź 26, 2009 10:30 pm
Wyniki z soboty
Małolepszy-Krawczyk 3-5
Krawczyk -Ryk 5-0
Krawczyk -Matyjaszczyk 5-1
aaaaaaaaaa turniej wygrał Krawczyk ,maxy to chyba z cztery zapodał ,gratulacje
waldi - Śro Paź 28, 2009 9:03 pm
Wyniki z 27.10.09
Żurański-Bruk 3-5
Bruk-Czerski 1-5
Harat-Gałka 5-1
Czerski-Matyjaszczyk 5-0
Bruk-Ryk 5-2
waldi - Pią Paź 30, 2009 10:27 pm
29.10.09 wyniki(było dużo chętnych do grania )
Kunat-Matyjaszczyk 5-1
Czerski-Wojas 5-1
Żurański-Pyzikiewicz 5-1
Kunat-Ryk 5-3
Murawski -Harat 4-4
Kunat -Wojas 5-1
Bruk- Pyzikiewicz 5-1
Czerski-Pyzikiewicz 4-4
Murawski-Ryk 5-1
Harat -Ryk 5-0
Murawski -Pyzikiewicz 5-0
waldi - Nie Lis 01, 2009 11:55 am
Pierwsz aktualna tabela naszego regionu (Wkleiłem jak umiałem)
01.11.2009 r. Następne mecze we wtorek 03.11.09r.
waldi - Śro Lis 04, 2009 9:25 pm
Wyniki z wtorku 03.11. gratulacje dla zwycięzców
Gałka-Pyzikiewicz 4-4
no i dla tych co tylko remisują
Żurański-Gałka 5-1
Czerski-Harat 3-5
Ryk-Pyzikiewicz 1-5
Czerski-Małolepszy 5-1
Ryk-Małolepszy 2-5
a jutro turniej o 19,00 zapraszamy,(zapowiedział swój udział,Swaczyna ze Szczecina )
waldi - Pią Lis 06, 2009 11:04 pm
Wczoraj zostały rozegrane trzy mecze ;
Krawczyk-Żurański 4-4
Czerski-Kunat 3-5
Krawczyk -Kunat 5-0
Po meczach ligowych rozegraliśmy turniej
1-miejsce Harat ( Foxa Muldera)
2-Murawski
3-Czerski
W zwjązku że środa jest wolna od zajęć postanowiliśmy że we wtorek 10.11.09r
rozegramy turnij otwarty dla wszystkich chętnych,zapraszamy.
Klocek godz. 19
waldi - Nie Lis 08, 2009 4:09 pm
aktualna tabela
http://www.pdodarts.pl/in...=364&Itemid=112
|
|
|