To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Turnieje online - DartPro Tournament

Hajgi - Czw Maj 27, 2010 11:08 am

proponuję grać maksymalnie 2 mecze w ciągu tygodnia:)
sidor.92 - Czw Maj 27, 2010 12:26 pm

Na mecze i tak zapewne kazdy bedzie sie umawial z rywalem tak zeby obojgu termin i godzina pasowala. Mozna odgórnie wyznaczyć czas na rozegranie meczu i w tym czasie mecz bedzie musial sie odbyc.
Hajgi - Czw Maj 27, 2010 12:32 pm

Dla tych którzy chcą sie wypowiedzieć na temat rozgrywek daje linik do forum: http://dartmania.e-fora.pl/viewforum.php?f=2
krycha23 - Czw Maj 27, 2010 12:33 pm

Chlopaki, nie wiem czy wiecie,ale my jestesmy w trakcie ligi DartPro. Mamy poustalane terminy - jeden mecz w tygodniu.Przez pierwsze kilka tygodni wszystko szlo sprawnie,ale coz...teraz jest gorzej :mrgreen: . Zreszta sprawdzcie pierwsze strony tego tematu. 2 mecze w tygodniu to za duzo, no moze na samym poczatku ok,ale pozniej bedzie organizacyjna masakra.
Hajgi - Czw Maj 27, 2010 12:35 pm

Dlatego pisze że maksymalnie2, tez byłbym za jednym meczem na tydzień. Spowoduje to większe zainteresowanie i nie przyczyni się do szybkiego znudzenia
DaMasta - Czw Maj 27, 2010 5:48 pm

mysle ze duza role odgrywa rowniez pora roku ;) wiadomo ze latem wiecej czasu sie spedza na dworzu nie w domu.
Hajgi - Czw Maj 27, 2010 6:02 pm

To już drugorzędna sprawa, bo każdy znajdzie godzinke żeby zagrać mecz w darta:)
krycha23 - Czw Maj 27, 2010 11:20 pm

Aczkolwiek lato to nie jest czas na lige DartPro.Urlopy,przerwy w treningach etc.
Hajgi - Czw Maj 27, 2010 11:41 pm

Zobaczymy:) jak ktoś sie zadeklaruje to znaczy ze ma czas i chęci. Good darts
krycha23 - Czw Cze 03, 2010 7:10 pm

odbyl sie kolejny mecz DartPro Tournament :lol:
geddon vs krycha23
3-6
56.52 / 65.51
100+ 7 / 15
140+ ? / 1

Dzieki i zapraszam do rozgrywania zaleglych meczy,lub do oficjalnego zamkniecia turnieju ( niestety jestem za ). Do trzech razy sztuka i trzeba tak obmyslic plan przyszlych rozgrywek aby bylo mniej gier ( moze grupy?) ale przynajmniej zakonczyc rozgrywki i wylonic TOP 1

Yeety - Śro Lis 17, 2010 7:46 pm

Jak widać DartPro Tournament nam nie wyszedł. Zbyt duża ilość osób nie jest dobrym pomysłem, dlatego proponuję, aby powstała Ekstraklasa, I i II liga np. po 5 osób. Liga będzie trwała 2 m/s w przypadku rozgrywania 1 meczu tygodniowo.
DonPedrylo - Śro Lis 17, 2010 11:18 pm

Wydaje mi się, że można by było wskrzesić rozgrywki, jak dla mnie - początkującego, dobry motyw, mógłbym również jakoś pomóc.
krycha23 - Czw Lis 18, 2010 12:42 am

Yeety napisał/a:
Jak widać DartPro Tournament nam nie wyszedł. Zbyt duża ilość osób nie jest dobrym pomysłem, dlatego proponuję, aby powstała Ekstraklasa, I i II liga np. po 5 osób. Liga będzie trwała 2 m/s w przypadku rozgrywania 1 meczu tygodniowo.

Jestem za. Pytanie tylko czy mecze o stawke nie wypacza wynikow. Wiadomo,czasem moze sie zdarzyc,ze bedzie potrzebny jeden double i sie awansuje lub spadnie z ligi, wtedy pokusa moze okazac sie wieksza nizeli uczciwosc. Gdzies graja,chyba w UK podobnym systemem, ale tam jest wygagana kamerka.
W kazym razie sie wpisuje.

Yeety - Czw Lis 18, 2010 2:02 pm

Dobra, to gdyby ktoś był chętny można się zapisać na www.dartpro.fora.pl Stronka jest całkowicie poświęcona turniejom itp. Tak więc, Zapraszam zainteresowanych :-D
I to tyle w tym temacie 8)

kleber - Czw Lis 18, 2010 5:13 pm

Ja bym się pisał. Ale może lepiej byłoby utworzyć tu na forum dodatkowy dział a nie tworzyć nowego forum od podstaw ale to tylko taka mała uwaga.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group