To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Śląska Liga Darta - uwagi na temat slaskiej ligi dart

Warloard - Czw Cze 17, 2010 9:19 am

mnie co piatek boli glowa :lol:
Lavior - Czw Cze 17, 2010 1:49 pm
Temat postu: Re: uwagi na temat slaskiej ligi dart
wolf napisał/a:
Ra-V83 napisał/a:

Wojna... przenieś tą SuperLige gdzieś tutaj... i dodaj więcej szczegółów... bo temat ciekawi... i może TG, by się zjawiło... :D


Drużyna z TG:) widzę że od września będą ciekawe derby:) a shafty też są?? chodz pewnie jak akcesoria to są:P

co do sparingu to jak dla nas może być to nawet sierpień:)


Są shafty są, co prawda tylko 1 szafka jest, ale ceny dostępne i zawsze pod ręką :D

Warloard - Pią Cze 18, 2010 3:09 pm

podalem wiecej szczegolow odnosnie super ligi w poscie super liga w Bytomiu :)
Warloard - Czw Cze 24, 2010 8:52 pm

nowy sprzet dotarl nasz knajpowy sklepik uzupelniony wolf moze zagramy sparing 8 lipca? :)
wolf - Czw Cze 24, 2010 9:45 pm

muszę pogadać z TEAM'em myślę że forma będzie wypracowana dopiero krótko przed wrześniem, a nie chce psuć morali przed wakacyjnymi trenignami:P Zobacze jak plany wakacyjne mamy ułożone:D raczej i tak się zobaczymy się w niedziele bo jest zakończenie ligi. Nie wiem czy wszystkich czy tylko naszej:)
Warloard - Czw Cze 24, 2010 10:48 pm

gwarantuje ci ze po wakacjach z forma nigdy nie jest za ciekawie :-)
Warloard - Śro Cze 30, 2010 12:11 pm

Ra-V83 napisał/a:
ojna... przenieś tą SuperLige gdzieś tutaj... i dodaj więcej szczegółów... bo temat ciekawi... i może TG, by się zjawiło...

jak tam z ta super liga gory zainteresowane? :)

Ra-V83 - Śro Cze 30, 2010 4:54 pm

Warloard napisał/a:
jak tam z ta super liga gory zainteresowane? :)


Zapisy są do końca sierpnia, więc jeszcze sporo czasu zostało na odpowiedz... :-D

WojoSport - Pon Lip 12, 2010 7:33 am

:-D
Warloard - Sob Sie 21, 2010 3:51 pm

patryk a jak tam wasza druzyna zostajecie w niezmienionym skladzie? :-D
Warloard - Wto Wrz 21, 2010 5:40 pm

wlasnie sie dowiedzialem ze w slaskiej lidzie nie bedzie pierwszej ligi i tych kilka druzyn ktore chcialy w niej grac beda graly w lidze drugiej niestety za wygranie rozgrywek nadal bedzie 600zl:D a zglosilo sie 40 druzyn i kazda z nich placi 150zl wpisowego...dla porownania w chorzowskiej to tyle dostanie druzyna z 5 moze 6 miejsca :-D
kleber - Wto Wrz 21, 2010 10:03 pm

Warloard napisał/a:
wlasnie sie dowiedzialem ze w slaskiej lidzie nie bedzie pierwszej ligi i tych kilka druzyn ktore chcialy w niej grac beda graly w lidze drugiej

To będzie dopiero coś druga liga gdy nie ma pierwszej :D A co do kasy to szkoda gadać gdzieś widziałem ciekawe wyliczenie odnośnie śląskiej ligi i pucharu Come na temat wysokość wpisowego do wygranej chyba to było forum ChLD ale nie jestem pewien.

Warloard - Śro Wrz 22, 2010 10:21 am

tzn druga liga bedzie podzielona na 3 grupy i w kazdej po 600zl do wygrania ale to i tak jest strasznie malo...
Stempel - Pon Paź 04, 2010 3:39 pm

Tak zawsze było :)
Warloard - Wto Paź 05, 2010 10:05 am

dzisiaj sie dowiedzialem ze nasza grupa bedzie podizelona na 2 podgrupy gdyz zglosilo sie 19 druzyn i jedna grupa bedzie miala 10 druga 9 druzyn czyli mecz bedzie co 3 tyogdnie...prosze was dla mnie to jest skalndal przy 19 druzynach kazdy z kazdym moze zagrac spokojnie mecz i rewanz...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group