To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Śląska Liga Darta - do kiedy trwaja zapisy do drugiej ligi??:)

Warloard - Pon Sie 23, 2010 5:22 pm

nawet jakby przyjechalo 12-16 to by byla masakra spokojnie jak poprosisz to come dowiezie wam automat na turniej :) wczoraj na turnieju byly 34 osoby gralismy na 5 automatach i turniej trwal 4.5 h a bylo duzo bardzo dobrych zawodnikow 8)
wolf - Wto Sie 31, 2010 4:13 pm

3 sizale są w drodze, myślę że damy jakoś rade:) turniej jest tylko i wyłącznie dla amatorów, trzeba podpisać oświadczenie że nie posiada się licencji Federacji, oraz nie bierze się udziału w ligach, a ligi te będą wypisane:) a więc nikt ze starych wyjadaczy forum nie będzie mógł wziąć udziału, ale nowych serdeczni zapraszam wystarczy monitorować www.datwieza.wordpress.com . Przewidujemy cykl turnieji gdzie do zgarniecia w puli jest 3,5 tys zł:D
Warloard - Wto Sie 31, 2010 5:51 pm

wolf ale lipa z tym ze nie moga grac zawodnicy z ligi przeciez to chyba o to chodzi zeby trenowac z lepszymy zeby sam stac sie lepszym nie sadzisz?? 8)
wolf - Wto Sie 31, 2010 7:19 pm

Warloard napisał/a:
wolf ale lipa z tym ze nie moga grac zawodnicy z ligi przeciez to chyba o to chodzi zeby trenowac z lepszymy zeby sam stac sie lepszym nie sadzisz?? 8)


nie sądze, cykl jest po to by zainteresować nowych ludzi którzy nigdy nie mieli za dużej styczności z dartem. Chcemy sprawić by ludzie którzy czasami zagrali przy piwku mogli się sprawdzić poczuć emocje towarzyszące rozgrywką i przekonać się jakie to fajne. staramy się zyskać narybek na przyszłość, i stworzyć dobrą zabawę dla każdego nie dla darterów:P bo jeśli przyjdzie ktoś kto grał tylko przy piwku i ktoś mu rzuci 100 80 100 80 100 41 to chyba nie będzie zadowolony swoimi umiejętności i zrazi się do grania, nie sądzisz??:)

Warloard - Wto Sie 31, 2010 7:29 pm

watpie ze to dobry pomysl kazdy kto teraz gra poszedl kiedys na turniej profesjonalny i w 90% dostal prawa lewa i do domu :) to zalezy tylko i wylacznie od czlowiek czy po taki turnieju zacisnie zeby i powie sobie w myslach "bede trenowal i kiedys wygram" czy odpusci :) w sumie mozesz miec problem z frekwencja bo jednak wiekszosc ludzi gra w lidze :) w kazdym razie zycze powodzenia :) p.s dosc duzo ta pula ile ma trwac ten cykl??
wolf - Wto Sie 31, 2010 7:33 pm

cykl ma trwać do czerwca :) koło 22 turniejów częściowych:P

Ależ masz racje, ale gdy już idziesz na turniej pro to znaczy że już coś grałem i lubisz darta. Ideą turnieju jest zainteresowanie dartem, a nie trening zawodników którzy dartem są już zainteresowani;P

Ja nie jestem organizatorem, organizatorem jest pub który poprosił mnie o pomoc:/ Chodzi o to by zainteresowac ludzi z ulicy dartem.

Warloard - Wto Sie 31, 2010 7:36 pm

mam rozumiec ze jednak nie bedziec grac w lidze? :) a tak apropo zrozumiales co ci w mailu wypocilem? :D
wolf - Wto Sie 31, 2010 7:38 pm

odpisałem Ci na maila by zbytnio tu offtopu nie robić. W lidzę zagramy, ale kolejny sezon w amatorce:( Ty ja i kumpel chcemy się rozwijać, reszta zostaje przy grze do piwka. Nie chce znosić cały sezon batów z ludzmi którzy w nastepnym sezonie powiedzą mi bye:P a raczej i takbyśmy zamykali stawkę :)
Warloard - Wto Sie 31, 2010 7:41 pm

sprobuj sie zalapac do innej druzyny moze ktos szuka zawodnika :) niestety u mnie komplet...
wolf - Wto Sie 31, 2010 8:51 pm

wiem, że to tak nie rozwija, ale z wygrywania płynie nie słychana radość, wiesz??:) po zatym jestem kapitanem i głupio mi zostawić chłopaków:P teraz dopiero odpaliłem te makra które mi wysłałeś, wiszę Ci duże piwo gdy się kiedyś spotkamy, a pewnie to kiedyś nastąpi. Są po prostu idealne:) brakuje mi tylko opcji fajnej prezentacji na rzutniku, ale coś pomyśle:)
Warloard - Wto Sie 31, 2010 10:58 pm

come organizuje co miesiac od pazdziernika "Puchar Come" wiec jak bedziesz mial czas to wpadnij tam sie mocno podszkolisz pozdro :)
Warloard - Wto Wrz 21, 2010 5:21 pm

wolf powiedz mi ile osob goscilo u ciebie na tym amatorskim turnieju??
Warloard - Pon Paź 11, 2010 11:42 am

wolf nie chcesz sie przynac?? :D
Warloard - Czw Lis 11, 2010 10:38 am

ech wolf szkoda ze juz sie nie odzywasz naprawde bylem bardzo ciekawy jaka miales frekwencje na tym swoim amatorskim turnieju :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group