To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Turnieje online - Liga DartPro 2011

kleber - Nie Sty 02, 2011 12:28 pm

To co jaki ostateczny format bo jutro zaczynamy to best of 11 leg na to wychodzi.
I przydały by się dwa oddzielne tematy osobno dla I ligi i Ekstraklasy żeby można wyniki meczów i staty podawać w miarę czytelnie.

Yeety - Nie Sty 02, 2011 2:46 pm

No tak, jutro zaczynamy, ale mecze nie musimy grać zaraz w poniedziałek, mamy czas do 9.01, od 10.01 jedziemy z 2 kolejką. Ci którzy nie zdąrzą rozegrać jakiegoś meczu powinni umówić się w późniejszym terminie.
Głosowanie trwa do 20:00 jak narazie głosowaliśmy - 4:3 dla gry bez remisów, a format best of 11 ( niech będzie :-) ). Oczywiście swoje głosy można jeszcze zmienić, czekam również na głosy pozostałych. :)
---------------------------------------------------
Minęła 20, nie było dodatkowych głosów, a więc już oficjalnie: gramy 11 legów. Wygrana - 2 pkt , Porażka - 0 pkt

szuller - Nie Sty 02, 2011 7:49 pm

Trzeba było ankiete zrobić do tematu, by było czarno na białym :-|
kleber - Pią Sty 07, 2011 12:55 pm

Mam pytanko czy na stronce ligi będą statystyki meczowe jak w zeszłym roku??
Yeety - Pią Sty 07, 2011 3:08 pm

No właśnie próbuje umieścić staty, ale nie wiem za bardzo jak to zrobić, tyle tam opcji no i jeszcze po ang. :?
kleber - Pią Sty 07, 2011 4:47 pm

Jeżeli jest taka potrzeba to chętnie pomogę w prowadzeniu i aktualizacji stronki ligi jak coś to daj znać na PW.
darts92 - Śro Sty 12, 2011 6:22 pm

czesc mam pytanie czy można jeszcze dołaczyc do ligi ? mógłbym szybko nadrobic mecze.
krycha23 - Śro Sty 12, 2011 6:56 pm

Ja mam pytanko - gdzie jest kalenadrz jakas tabelka itd?
Cos nie moge tego znalezc.

kleber - Śro Sty 12, 2011 7:01 pm

Pierwszy post w tym temacie :-D
krycha23 - Śro Sty 12, 2011 7:28 pm

:glupek2:
Dzieki :D

DaMasta - Czw Sty 13, 2011 8:00 pm

generalnie ten wojtek95 nie odpowiada n privy tutaj na 4um a gg jego nie ma wiec chyba zrezygnowal z zabawy
Yeety - Czw Sty 13, 2011 10:59 pm

Cytat:
czesc mam pytanie czy można jeszcze dołaczyc do ligi ? mógłbym szybko nadrobic mecze.

można by Cię jeszcze jakoś wkręcić, jeżeli wojtek95 nie da żadnego znaku, to po co ma się marnować miejsce. Poczekamy jeszcze kilka dni, jeśli nic się nie zmieni to myślę, że powinieneś do nas dołączyć :wink:

sidor.92 - Pią Sty 14, 2011 9:31 am

Jezeli nie bedzie problemu to ja tez chcialbym sprobowac swoich sil w turnieju ;)
Yeety - Pią Sty 14, 2011 10:16 am

Jest tylko jedno wolne miejsce ( chyba, że wojtek95 zacznie grać ), dlatego tylko jeden zawodnik ma szanse zastąpić wojtka95. Jeśli zgłosi się Was więcej, trzeba będzie rozegrać mecze barażowe.
Yeety - Pon Sty 17, 2011 10:47 pm

Jeśli chodzi o wojtka to, daje mu czas do czwartku, jeśli się z nami nie skontaktuje, to niestety, ale zostanie wykreślony z ligi.
Natomiast w najbliższych dniach proponuję rozegrać mecz barażowy: darts92 - sidor92. ( 11 legów ).
Wygrany z tego pojedynku zajmie miejsce wojtka w I lidze.
(AHA! Grajcie uczciwie i niech wygra lepszy - taka mała uwaga :P Powodzenia )

P.S Gracie jakieś mecze ? Coś cicho się zrobiło :|