To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Giełda - Sprzedam domeny steeldart.pl i steeldart.com.pl

inflator1977 - Śro Mar 02, 2011 6:25 pm
Temat postu: Sprzedam domeny steeldart.pl i steeldart.com.pl
więcej na PW
tr3sor - Śro Mar 02, 2011 7:32 pm

Cena dość wygórowana... Patrząc na fakt że info net org i biz /.pl są dostępne za 75 pln...

No ale nie mnie oceniać... Może się okazać dobra inwestycją w przeciągu hum 5-10 lat <hahaha>

inflator1977 - Śro Mar 02, 2011 7:48 pm

Cena wysoka dla zwykłego urzytkownika ale dla osoby chcącej mieć tą domenę i np. miec sklep z akcesoriami do darta lub otworzyć profesjonalny portal to żadna cena.
Kwotę którą podałeś to cena za roczne utrzymanie nazwy a ja sprzedaję prawa do nazwy (cesja domeny i obowiązek lub nie opłacania jej co roku) gdyż już one są zarezerwowane i utrzymywane przeze mnie.

woody - Śro Mar 02, 2011 8:21 pm

raczej w PL tej domeny nie sprzedasz ;)
Warloard - Śro Mar 02, 2011 10:56 pm

bycze moze macie jakis fundusz reprezentacyjny?? :D szarpnijcie sie :lol:
dart-mp - Śro Mar 02, 2011 11:17 pm

witam, nie wiem ile chcesz za tą stronkę ale, ja ostatnio dostałem info, że jest do zakupu:

www.darts.pl

i teraz dostałem wycenę: 8000,00 PLN za to !!

za 8000,00 PLN to ja sobie zrobię 14 dni urlopu na HAWAJ....

Warloard - Śro Mar 02, 2011 11:51 pm

napisane wczesniej bylo ze 3000 :)
andkrol - Czw Mar 03, 2011 12:31 am

Warloard napisał/a:
napisane wczesniej bylo ze 3000

za inne domeny

CzarekMichał - Czw Mar 03, 2011 6:17 am

Warloard napisał/a:
bycze moze macie jakis fundusz reprezentacyjny?? :D szarpnijcie sie :lol:

Maciek chyba był właścicielem steeldart.pl Skoro nie była potrzebna to nie będzie się teraz szarpał :)

Maciej Chorbiński - Czw Mar 03, 2011 7:27 am

CzarekMichał napisał/a:
Warloard napisał/a:
bycze moze macie jakis fundusz reprezentacyjny?? :D szarpnijcie sie :lol:

Maciek chyba był właścicielem steeldart.pl Skoro nie była potrzebna to nie będzie się teraz szarpał :)


Racja

inflator1977 - Czw Mar 03, 2011 10:00 am

ArNo żeby sprawa była jasna - ja nikogo nie zmuszam do kupna domen, Biznesmenem też nie jestem, po prostu chcę sprzedać czy tu czy gdzie indziej. Pomyślałem tylko że może warto aby została w świecie darterów a nie osób z dartem nie związanych. Cena jest do negocjacji. Co do zarzutów że forum jest dla pasjonatów to uwierz mi że jestem pasjonatem a z dartem mam do czynienia około 10 lat. Może kariery nie zrobiłem ale gram, interesuję się i pomagam zupełnie bezinteresownie w wielu sprawach związanych np. z organizacją itd. Owszem w steela gram od niedawna a właściwie dopiero zaczynam.

pozdrawiam

andkrol - Czw Mar 03, 2011 10:33 am

Normalnie "zmusił mnie człowiek do myślenia" (czytaj: wkur....). Myślę sobie więc, fajnie byłoby mieć stronkę o darcie (steel :-) ), ale jak już, to lokalnie. "www.steeldart.bydgoszcz.pl" by wystarczyła. Jednak jakoś mi ten "steeldart" nieczytelny jakiś jest, może lepiej "www.steel-dart.bydgoszcz.pl". Dla mnie bomba. Ale co to "www.steel-dart.pl" wolny jest! Zawsze mogę zrobić odwrotnie "www.bydgoszcz.steel-dart.pl.

PS
Jakbym chciał kiedykolwiek zrezygnować z domeny "www.steel-dart.pl" to na pewno zapytam się na forum czy nie chce jej ktoś za darmo :!:

pejot - Nie Kwi 10, 2011 11:54 pm

Panowie spokojnie bo na buraków i ignorantów wychodzicie.

make :xxx: no :killer: :peace:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group