To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Typer MLSD Ostraklasa - Typer MLSD OSTRAKLASA edycja 2

geddeon - Nie Wrz 18, 2011 9:25 pm
Temat postu: Typer MLSD OSTRAKLASA edycja 2
Rozpoczynamy zabawę

Typowac mozna do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki

Mozliwe wyniki to :
11-0,10-1,9-2,8-3,7-4,6-5,5-6,4-7,3-8, 2-9,1-10,0-11

Za trafienie zwycięzcy pojedynku - 1 pkt
Za trafienie dokładnego wyniku - 3 pkt

Dla zwycięzcy kolejki - drobne nagrody - sprzęt związany z dartem (piórka, shafty..itp)
(jeśli zwycięzca jest tylko jeden, w innym przypadku nagroda przechodzi na następna kolejkę)

Dla zwycięzcy całego typera - Galon Piwa* :) (ok 5 litrowa beczułka )


Zapraszam do udziału


*Dotyczy tylko osób pełnoletnich

Bober - Pią Maj 04, 2012 8:10 pm

Nie jestem pewien Piotrze czy takie dziwne zmiany typowania po 2 kolejki itp są aby dobre??? Ja się ku[...] pogubiłem i nie wziąłem udziały w jednym typowaniu. Nie chce mi się sprawdzać ale czy niektóre mecze nie zostały wystawione do typowania po 2 razy??? Bo się nie odbyły??? bo zostały przełożone??? Po co takie zmiany???Kolejka to kolejka...
siwers - Sob Maj 05, 2012 1:02 am

Bober, czy ja czegoś nie kumam, ale wydaje się że post był napisany daaawno temu?

Cytat:
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 9:25 pm

Tedi - Sob Maj 05, 2012 1:35 pm

siwers napisał/a:
Bober, czy ja czegoś nie kumam, ale wydaje się że post był napisany daaawno temu?

Cytat:
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 9:25 pm


W związku z tym się pytam: Czy to piwo nie jest już przeterminowane? :P

geddeon - Sob Maj 05, 2012 11:35 pm

Cytat:
Nie jestem pewien Piotrze czy takie dziwne zmiany typowania po 2 kolejki itp są aby dobre??? Ja się ku[...] pogubiłem i nie wziąłem udziały w jednym typowaniu. Nie chce mi się sprawdzać ale czy niektóre mecze nie zostały wystawione do typowania po 2 razy??? Bo się nie odbyły??? bo zostały przełożone??? Po co takie zmiany???Kolejka to kolejka...


Tak, niektóre pojawiły się 2x z powodu przełożeń. Sam się pogubiłem w pewnym momencie i dlatego też dwie ostatnie kolejki są połączone.
Przypominam że typer oraz nagrody są tylko moją prywatną inicjatywą. Typujący nie ponoszą żadnych kosztów ani koszty nagród nie są pokrywane z funduszy rozgrywek.
Więc wydawało mi się ze mogę sobie pozwolić na pewną nonszalancje i zakończyć typera dwiema łączonymi kolejkami.

Cytat:
W związku z tym się pytam: Czy to piwo nie jest już przeterminowane? :P

:D Tedi - rozumiem twoją troskę.... nie, nie jest jeszcze przeterminowane :) Gdyby miało stracić ważność zostałoby szybko "zutylizowane" w tradycyjny sposób....
Piwo leży w piwnicy (temp ok 15*C) na półce i czeka na zwycięzcę typera.....

PS> Jeślli się mi uda to podmienię je na bardziej świeże..... niestety te gabaryty (beczułka) są trudne do zdobycia na rynku (czyt. w krakowskich sklepach)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group