To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Śląska Liga Darta - Spotkanie w Pszczynie

proboszcz68 - Śro Mar 14, 2012 11:21 pm
Temat postu: Spotkanie w Pszczynie
Czy miałby jakiś profesjonalny darter zagrać z początkującymi? w okolicach Pszczyny i nakierować nas odpowiednio, pokazać błędy i co źle robimy? Gra nas około 3-4.
Kossa - Sob Gru 15, 2012 6:04 pm

Szkoda, że dopiero teraz to forum znalazłem. Były czasy, gdy się jeździło do Pszczyny z akcesoriami do obuwia, załatwiło się interesik, a potem przyjemności. Ale niestety już nie jeździmy, a chętnie byśmy się spotkali:) Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś się znalazł.
lukachek - Pią Lut 21, 2014 4:17 pm

A z okolic Skoczowa ktoś jest ? albo Bielsko gra ? na razie początkuję ale chce się wkręcić :)
kleber - Pią Lut 21, 2014 11:00 pm

Jesteśmy gramy na steelu mamy super ligę w okolicach BB. Jak coś to pisz na PW ale odpiszę dopiero po weekendzie bo wypada prawie GP w Krakowie. W BB i okolicach gra prawie 20 graczy zapraszamy jak coś. :-D
aro_46 - Sob Mar 01, 2014 2:23 pm

lukachek napisał/a:
A z okolic Skoczowa ktoś jest ? albo Bielsko gra ? na razie początkuję ale chce się wkręcić :)

Jestem Z Ustronia gramy regularnie turnieje w soft darta jeżeli jesteś zainteresowany to dzwoń 601882725 Arek

Seba - Nie Sty 04, 2015 6:51 pm

Witam
Kiedy i gdzie są jakieś turnieje i co muszę mieć żeby zagrać?
Jestem początkujący, kiedyś grałem ale amatorsko.
Dzięki za info.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group