To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Mistrzostwa Świata PDC 2013

Dartles - Pon Lis 26, 2012 6:51 pm
Temat postu: Mistrzostwa Świata PDC 2013
No to mamy już komplet zawodników... Właczając w to Paula Lima, który jako pierwszy w 1990 zapodał 9 lotkę na Mistrzostwach Świata ;) . Na stronie drabinka, znamy już zawodników rozstawionych, oraz pary pre-eliminacji, w których Finowie mają pecha/szczęscie?? Co ciekawe już w drugiej rundzie może dojść do hiciorów: Chisnall - Whitlock, Anderson - Barneveld czy Wade - King... już nie mogę się doczekać :mrgreen:

MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC 2013 WiKi

PDC TV

Mistrzostwa Świata PDC - Wiki historia (nikomu się nie chciało uzupełnić 2012 ;) )

Pula oraz sponsor (milion funtów, z czego 200 tys. dla zwycięzcy) bez zmian...

Szanse na zwycięstwo za bet365.com:

3.50 Phil Taylor
4.33 Michael Van Gerwen
11.00 Adrian Lewis
11.00 Raymond van Barneveld
13.00 Simon Whitlock
19.00 James Wade
19.00 Gary Anderson
21.00 Dave Chisnall

W tym roku pierwszy raz od dawna faworyt nie jest tylko jeden ;)

nicolov - Pon Lis 26, 2012 8:36 pm

Dartles napisał/a:
Co ciekawe już w drugiej rundzie może dojść do hiciorów: Chisnall - Whitlock, Anderson - Barneveld czy Wade - King... już nie mogę się doczekać :mrgreen:


Trzeciej ;)

Anonymous - Wto Lis 27, 2012 8:58 am
Temat postu: Re: PDC World Darts Championships 2013
Dartles napisał/a:
Co ciekawe już w drugiej rundzie może dojść do hiciorów: Chisnall - Whitlock, Anderson - Barneveld czy Wade - King... już nie mogę się doczekać :mrgreen:


te pary moga na siebie trafic dopiero w last 16 czyli 3 rundzie (a jesli przyjmiemy ze pierwsza to mecze eliminacyjne to nawet w 4 :P )

w 1 rundzie gra 64 zawodnikow
w 2 rundzie 32....

mazi - Wto Lis 27, 2012 1:31 pm

11.00 Adrian Lewis
11.00 Raymond van Barneveld

?? ??

Jak dla mnie to Lewis odpadnie góra w 3 rundzie. Ostatnio nie ma formy.
Uśmiecha mi się finał z udziałem kogoś z 3 Whitlock, Barney czy też Garven.

Lestat - Nie Gru 02, 2012 12:36 pm

ArNo napisał/a:
Dziś jest dobry dzień na wykupienie sobie miesięcznej subskrypcji do PDC.TV


gut ajdea. Dzieki za przypomnienie.Mision acoplisz.... :)

Dartles - Nie Gru 02, 2012 4:03 pm

No bardzo interesujące... wykupiłem, co ciekawe 2.99 wołali, a teraz nie mogę oglądać ze względu na miejsce zamieszkania... ja pierd... ciekawe czy przy mistrzostwach PDC też będzie zablokowane :-/
Lestat - Nie Gru 02, 2012 4:31 pm

Dartles napisał/a:
No bardzo interesujące... wykupiłem, co ciekawe 2.99 wołali, a teraz nie mogę oglądać ze względu na miejsce zamieszkania... ja pierd... ciekawe czy przy mistrzostwach PDC też będzie zablokowane :-/


No przeciez łosiu masz tam napisane, że oferta nie działa w brytanii i w Holandi

Anonymous - Nie Gru 02, 2012 5:23 pm

Dartles napisał/a:
teraz nie mogę oglądać ze względu na miejsce zamieszkania... ja pierd... ciekawe czy przy mistrzostwach PDC też będzie zablokowane :-/


No bedzie poniewaz w UK Sky ma wykupiona wylacznosc na live.... A ze placi niemało (i jeszcze produkuje sygnal) to wymaga....

Ale skoro juz zainwestowales 2.99 zainwestuj w wyjazd na Swieta do Polski i bedzie jak znalazl :D

Dartles - Nie Gru 02, 2012 6:13 pm

jebane TERMS AND CODITIONS... nie wpadłem żeby przeczytać TYM RAZEM :D ... se powtórki będę mógł obejrzeć z tego co przegapiłem ;)

Ale to i tak wina ArNo :mrgreen:

Dartles - Nie Gru 02, 2012 6:33 pm

ArNo napisał/a:
No i dobrze Ci


Gdzieś napisałem że postawię Ci piwo jak się spotkamy... no... postawię :lol:

Dartles - Nie Gru 02, 2012 8:20 pm

ArNo napisał/a:
Dartles napisał/a:
ArNo napisał/a:
No i dobrze Ci


Gdzieś napisałem że postawię Ci piwo jak się spotkamy... no... postawię :lol:


Drugie już? :brawo: :P


Jak mi powiesz co zainstalować żeby wykiwać skysport ;)

mrossi - Nie Gru 02, 2012 8:26 pm

Dartles napisał/a:
ArNo napisał/a:
Dartles napisał/a:
ArNo napisał/a:
No i dobrze Ci


Gdzieś napisałem że postawię Ci piwo jak się spotkamy... no... postawię :lol:


Drugie już? :brawo: :P


Jak mi powiesz co zainstalować żeby wykiwać skysport ;)


Zagranica tak zadziałała, że chcesz płacić za linki w google? :P

Dartles - Nie Gru 02, 2012 9:19 pm

no LIVEPDC to chciałbym oglądać :P
Anonymous - Nie Gru 02, 2012 11:44 pm

ArNo napisał/a:
2.99? U Wietnamczyka kupowałeś? Normalnie jest 4.99 :-P


U nas wskakuje z automatu 2.99 (choc w momencie ladowania strony widac 4.99)- no coz, promocja bierze sie z tanszego produktu - bez opcji live :)

Do Dartlesa: oszukanie juz Ci teraz nie wyjdzie. Zostales rozpoznany (Twoje IP) w trakcie transakcji i kupiles "niepelny" pakiet (za to taniej). Jesli chcesz ich oszukac to wstaw sobie zaslone IP, i kup jeszcze raz za 4.99. Wtedy bedzie smigalo...

Anonymous - Nie Gru 02, 2012 11:48 pm

ArNo napisał/a:
MackUK napisał/a:
ArNo napisał/a:
2.99? U Wietnamczyka kupowałeś? Normalnie jest 4.99 :-P


U nas wskakuje z automatu 2.99 (choc w momencie ladowania strony widac 2.99)- no coz, promocja bierze sie z tanszego produktu - bez opcji live :)

Do Dartlesa: oszukanie juz Ci teraz nie wyjdzie. Zostales rozpoznany (Twoje IP) w trakcie transakcji i kupiles "niepelny" pakiet (za to taniej). Jesli chcesz ich oszukac to wstaw sobie zaslone IP, i kup jeszcze raz za 4.99. Wtedy bedzie smigalo...


Dzięki Maciej - ważne uwagi!

Swoją drogą to ale Was "angoli" ru...ają :P


No niby ru...ja .... Ale z drugiej w kazdym jednym pubie mam to na zywo :) tylko w promieniu 3 km od domu mam takich pubow z 20 :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group