To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Śląska Liga Darta - Czy jest jakiś klub/gracz w pobliżu Dąbroy Górniczej?

chines88 - Pon Lut 11, 2013 6:45 am

MadDog, pozwól że najpierw zgromadzimy ekipę steel'a w DG i wtedy się ugadamy z waszym Mad Dog Squad Katowice.

No to na steel'a jest 6 chętnych w dg, ekipa z PubPartia też byłaby chętna to może jakieś 20 osób będzie. A rozmawiałem z szefem Partii i powiedział że pomyślimy na tym. Także będę rozmawiał dalej i zobaczymy czy się udadzą pertraktacje.

Wszyscy trzymajmy kciuki. :D

kleber - Pon Lut 11, 2013 8:18 am

chines88, widzę że coś się rusza w steela super. A będziesz na turnieju w Tarnowskich Górach bo jest pewien pomysł na przyszły sezon tylko trzeba dogadać. :-D
chines88 - Pon Lut 11, 2013 8:24 am

kleber, obecnie to dopiero zaczynam startować i obecnie wczoraj brałem udział w pierwszym turnieju i odpadłem w drugiej rundzie, więc na razie się muszę wgryźć w turnieje a w międzyczasie kombinuje nad steelem.:D

Także spokojnie, wszystko w swoim czasie. Bądźmy dobrej myśli.

HaDeS - Śro Lut 13, 2013 11:06 am

w DG w Inferno, wciąż są tablice?
chines88 - Czw Lut 14, 2013 7:13 am

Jest jedna maszyna i nic więcej, czasem tam pogram ale rzadko kto chodzi tam grać a samotnie to sobie wole porzucać w domu. Zapraszam do Partii w każdą 2 niedzielę miesiąca.
chines88 - Pią Mar 01, 2013 1:29 pm

Po pierwszym wyjściu na turniej soft na początek, niestety odpadłem w second round, niestety po umówieniu się starych znajomych by jeden nie kończył. Ale po porażce nie można się załamać i trening ciągle trwa.

Cały czas myślę nad steelem w dg, dalej będę prowadził rozmowy.

kleber - Pią Mar 01, 2013 1:34 pm

chines88 napisał/a:
niestety po umówieniu się starych znajomych by jeden nie kończył.
O co kaman???
Krystuś93 - Pią Mar 01, 2013 11:36 pm

chines88 napisał/a:
Cały czas myślę nad steelem w dg, dalej będę prowadził rozmowy.


Bardzo dobrze! Powodzenia! trzymam kciuki uda się :)

chines88 - Śro Mar 13, 2013 12:08 pm

kleber, Chodziło o to że zostało mi 2 a im 19 i chyba 5, no i ten kto miał najwięcej miał odpaść po skończeniu i ten co miał 19 rzucał po mnie i mógł skończyć a ten drugi powiedział do niego by nie kończył. Niestety mało sportowe zachowanie ale takie życie.

Nadal rozmawiam na temat steela w dg. Może w nowo otwartym lokalu, który się zwie VillaModa, po prostu muszę porozmawiać z właścicielem. :-D

Sixeros - Śro Mar 13, 2013 1:58 pm

Rozmawiaj rozmawiaj :D Ja bardzo chętnie będę wbijał pograć :)
Krystuś93 - Śro Mar 13, 2013 4:39 pm

Działaj chłopie działaj xD
jablek77 - Pon Kwi 15, 2013 1:00 pm

Podepnę się pod temat, bo... blisko:

jest jakiś steel w Sosnowcu?

Blue Boy - Pon Kwi 15, 2013 1:22 pm

najbliżej to Tarnowskie Góry/Blachownia, a chines idzie i dojsc nie potrafi :(
Sixeros - Pon Kwi 15, 2013 8:54 pm

Rozmowy rozmowami ale coś się rusza wgle? DG, Sosnowiec, Będzin, rzut beretem.. Troszkę ludzi by się zebrało może :D
Krystuś93 - Pon Kwi 22, 2013 9:21 pm

No niestety steel ma się ciężko przebić... Sixeros wpadnij kiedyś do Tarnowskich :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group