To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

SuperLIGA POD - SuperLiga Łódź 2013/2014

piasek - Pon Mar 31, 2014 2:18 pm

Podaje harmonogram gry na najbliższą sobotę tj 05.04.2014

Tarcza nr 1 (komputer) - start 15:00
1. Sosnowski - Drążek
2. Sosnowski - Lauk
3. Sosnowski - Cichocki
4. Sosnowski - Cecuła
5. Nierodka - Piaseczny

Tarcza nr 2 - start od 16:00 (mecz nr 3)
1. wolne
2. wolne
3. Nierodka - Drążek - marker Lauk
4. Kasiński - Moszczyński - marker Cichocki
5. Kasiński - Cecuła - marker Kujawski

Tarcza nr 4 (komputer) - start 15:00
1. Tomczyk - Lauk
2. Tomczyk - Drążek
3. Tomczyk - Cecuła
4. Tomczyk - Kujawski
5. Tomczyk - Sosnowski
6. Tomczyk - Kasiński
7. Tomczyk - Nierodka
8. Tomczyk - Piaseczny

Sky, Solo, Berni, Uzi - wolne
Przemek, Sosna, Mirek, Artur start od 15.
Pozostali mniej więcej na 16:00-16:30, tak jak pokrywają się Wasze mecze.

Do zobaczonka!

piasek - Sob Maj 17, 2014 9:25 pm

Informuję, że zostały 2 tygodnie na rozegranie zaległych spotkań, czas do 31.05.2014

Udało się rozegrać mecze

Nierodka - Drążek 5:0
Nierodka - Piaseczny 1:5
Cecuła - Kasiński 4:4

Do rozegrania zostały mecze:
1. Tomczyk - Lauk
2. Tomczyk - Sosnowski
3. Tomczyk - Nierodka
4. Tomczyk - Piaseczny
5. Sosnowski - Cichocki
6. Solarz - Bernacki
7. Solarz - Uniszewski

W przypadku nie rozegrania tych meczów (co by nie było później wątpliwości)

mecze 1,2,3,4 przegrane Tomczyka przez walkower, mecz 5 przegrana Sosnowskiego przez walkower, mecze 6 i 7 bez punktów dla obu stron

Czekam na informacje.

piasek - Sob Maj 17, 2014 9:39 pm

Finał SL Łódź odbędzie się 07.06.2014 (sobota) w Rokicie, start 16:00

Zagramy sety, każdy set gramy najlepszy z 5 legów

Ćwierćfinał - najlepszy z 3 setów
Półfinał - najlepszy z 5 setów
Finał - najlepszy z 5 setów

Sety nieparzyste rozpoczyna zawodnik wyżej rozstawiony, parzyste przeciwnik. W przypadku decydującego seta (przy stanie remisowym w setach), zwycięstwo następuję z przewagą minimum 2 legów, do stanu maksymalnie 4:4 w legach. W takim przypadku gramy jednego decydującego lega, o rozpoczęciu tego lega decyduje rzut o środek, kolejkę rozpoczyna zawodnik wyżej rozstawiony.

Co do układu meczów będziemy grać: 1-8; 4-5; 3-6: 2-7

Wszystkich chętnych do kibicowania i pomocy w przebiegu turnieju finałowego serdecznie zapraszam.

piasek - Pią Maj 23, 2014 12:50 pm

Kolejny mecz został rozegrany:

Solarz - Bernacki 2:5

Czekam na pozostałe mecze:
1. Tomczyk - Lauk
2. Tomczyk - Sosnowski
3. Tomczyk - Nierodka
4. Tomczyk - Piaseczny
5. Sosnowski - Cichocki
6. Solarz - Uniszewski

piasek - Wto Cze 03, 2014 1:05 pm

Do turnieju finałowego awansowali:

Bernacki, Jezionek, Kasiński, Kujawski, Nierodka, Piaseczny, Solarz, Uniszewski

Na dniach podam rozpiskę, wyślę do uzupełnienia tabelę, statystyki i podam braki w opłatach.

piasek - Wto Cze 03, 2014 1:08 pm

Udział w finale ogólnopolskim SL zapewnili sobie po rundzie zasadniczej: Jezionek i Piaseczny.

W sobotę walczymy o kolejne 2 miejsce na finał ogólnopolski.

piasek - Śro Cze 04, 2014 10:00 am

z zaległości udało się rozegrać tylko jeden mecz

Solarz - Uniszewski 3:5

Pozostałe mecze kończą się walkowerami:
1. Tomczyk - Lauk 0:5
2. Tomczyk - Sosnowski 0:5
3. Tomczyk - Nierodka 0:5
4. Tomczyk - Piaseczny 0:5
5. Sosnowski - Cichocki 0:5

Podaję również braki w opłatach, proszę o uregulowanie
Przemek - II rata

piasek - Śro Cze 04, 2014 10:17 am

Mecze I rundy turnieju finałowego

1. Marcin Jezionek - Marek Kasiński

2. Artur Nierodka - Piotr Kujawski


3. Tomasz Bernacki - Rafał Uniszewski

4. Rafał Piaseczny - Michał Solarz


Półfinały:

5. zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2

6. zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4

Finał:

7. zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6

piasek - Sob Cze 07, 2014 8:50 pm

Wyniki turnieju finałowego:

1. Marcin Jezionek - Marek Kasiński 2:0

2. Artur Nierodka - Piotr Kujawski 0:2 walkower


3. Tomasz Bernacki - Rafał Uniszewski 0:2

4. Rafał Piaseczny - Michał Solarz 1:2

Półfinały

5. Marcin Jezionek - Piotr Kujawski 3:1

6. Rafał Uniszewski - Michał Solarz 3:2 (5:4 dla Uziego w decydującym secie)

Finał

7. Marcin Jezionek - Rafał Uniszewski 0:3

piasek - Sob Cze 07, 2014 8:51 pm

Zwycięzcą SL Łódź w sezonie 2013/2014 został

Rafał Uniszewski


Gratulacje!!!!

piasek - Czw Cze 12, 2014 12:23 pm

Końcowa tabela SL Łódź 2013/2014

1. Rafał Uniszewski
2. Marcin Jezionek
3. Piotr Kujawski
4. Michał Solarz
5. Rafał Piaseczny
6. Tomasz Bernacki
7. Artur Nierodka
8. Marek Kasiński
9. Piotr Cecuła
10. Artur Lauk
11. Michał Sosnowski
12. Przemysław Tomczyk
13. Paweł Cichocki
14. Krzysztof Moszczyński
15. Mirosław Drążek

Awans do turnieju ogólnopolskiego SL 2013/2014

1. Rafał Uniszewski
2. Marcin Jezionek
3. Piotr Kujawski
4. Rafał Piaseczny

piasek - Czw Cze 12, 2014 12:25 pm

Postaram się w najbliższym nieokreślonym czasie podać statystyki z półfinałów i finału turnieju głównego.

I zapraszamy już wszystkich chętnych do grania w następnym sezonie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group