To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - TYPER PDC 2014 - REGULAMIN/SPONSORZY/NAGRODY/PYTANIA.

niaga - Nie Gru 29, 2013 11:06 pm

nie to zeby mi zalezlao ale slowa sa slowa;)
greengo44 - Nie Gru 29, 2013 11:15 pm

niaga napisał/a:
a nie bylo wczesniej powiedzine ze godzina jest max 20?


W sumie masz rację, ale już parę razy nagięliśmy w tym przypadku regulamin więc... trzeba być konsekwentnym... Poza tym winę biorę na siebie bo miałem wpisać 20:15 a zapomniałem. Niemniej każdy "protest" będzie rozpatrzony...

Pozdrawiam :)
Łukasz

gb - Nie Gru 29, 2013 11:27 pm

W regulaminie stoi: "Wyniki należy obstawiać do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu danej rundy (PROSZĘ, STARAJCIE SIĘ TO ROBIĆ), w przypadku spóźnienia, można podać cząstkowe wyniki (tylko meczów, które nie rozpoczęły się do chwili typowania)", zatem ta godzina 20:00 nie jest terminem wiążącym. Postąpiliście słusznie.
greengo44 - Nie Gru 29, 2013 11:40 pm

dzięki Grześku za pomoc, w tym momencie właśnie zastąpiłeś Cynę na stanowisku "gościa od duchowego wsparcia"... gratuluję :piwo:

Typowanie ósmej transzy zapodane TUTAJ

typujemy od teraz do 20;15 i ani sekundy dłużej, czas wyznacza sprawdzony w temacie zegarek Patryka....

Powodzenia
:lotka:

cyna - Nie Gru 29, 2013 11:44 pm

Zły dzień mam... Jacyś tacy złośliwi dziś wszyscy wobec mnie... nawet tu na forum... :P
gb - Nie Gru 29, 2013 11:46 pm

W życiu! Nie miałem zamiaru zabierać chleba Andrzejowi, spokojnie ;)
siwers - Nie Gru 29, 2013 11:46 pm

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AuD7fINfSsiNdFZqaGtLbjJMa1c3VWl4ZmFRMmJTWFE&usp=drive_web#gid=1

zaczyna się robić ciekawie :)

gb - Nie Gru 29, 2013 11:51 pm

Uprzedzam z góry - to nie pytanie, pretensja, acz li tylko luźna refleksja. Czyż nie uważacie, że malutkim(?) asekuranctwem, kombinatorstwem i brakiem konsekwencji (odnosząc się analogicznie do typów meczów eliminacyjnych) będzie stawianie w finale wyniku odwrotnego do swojej własnej "przepowiedni" tego, kto zostanie mistrzem? Tak, czy siak pewne punktów 10 lub 15, bez względu na rozstrzygnięcie...
greengo44 - Nie Gru 29, 2013 11:52 pm

gb napisał/a:
W życiu! Nie miałem zamiaru zabierać chleba Andrzejowi, spokojnie ;)


a skoro tak to "przywilej" wraca do Andrzeja, tylko tak za 9 minut, żeby kolejny dzień mu się dobrze rozpoczął...

Pozdrawiam :)

mrossi - Pon Gru 30, 2013 12:00 am

gb napisał/a:
Uprzedzam z góry - to nie pytanie, pretensja, acz li tylko luźna refleksja. Czyż nie uważacie, że malutkim(?) asekuranctwem, kombinatorstwem i brakiem konsekwencji (odnosząc się analogicznie do typów meczów eliminacyjnych) będzie stawianie w finale wyniku odwrotnego do swojej własnej "przepowiedni" tego, kto zostanie mistrzem? Tak, czy siak pewne punktów 10 lub 15, bez względu na rozstrzygnięcie...


oj tam typer to typer, zabawa to zabawa a dart i tak psychę zrył :P

greengo44 - Pon Gru 30, 2013 12:11 am

gb napisał/a:
Uprzedzam z góry - to nie pytanie, pretensja, acz li tylko luźna refleksja. Czyż nie uważacie, że malutkim(?) asekuranctwem, kombinatorstwem i brakiem konsekwencji (odnosząc się analogicznie do typów meczów eliminacyjnych) będzie stawianie w finale wyniku odwrotnego do swojej własnej "przepowiedni" tego, kto zostanie mistrzem? Tak, czy siak pewne punktów 10 lub 15, bez względu na rozstrzygnięcie...


Odpowiem we własnym imieniu. Nie nie sądzą. Typer to zabawa ale i gra, każdy chce wygrać i każdy ma swoją strategię, którą trzeba dostosować do aktualnej sytuacji... Fakt, trąci to lekko jakimś rozdwojeniem jaźni ale co nie zabronione to dozwolone... można tak wygrać i sie przejechać.

A'propos strategii to zobacz że lider asdeq zaryzykował i postawił na zwycięstwo Wade z Lewisem. Jakby trafił to było by raczej pozamiatane, a tak jest ciekawie, bo źle wybrał, ale w pełni świadom ryzyka, które podejmuje. Zdziwiłem się mocno widząc ten typ, ale przecież nie będę lidera pouczał, trochę nie na miejscu i nie moja rola... nic mi do tego.

Powodzenia życzę wszystkim :)

04 - Pon Gru 30, 2013 12:03 pm

Wiele to nie zmienia, ale nie mam punktów za wczorajszy mecz Webstera z MVG...
asdeq - Pon Gru 30, 2013 2:24 pm

greengo44 napisał/a:


A'propos strategii to zobacz że lider asdeq zaryzykował i postawił na zwycięstwo Wade z Lewisem. Jakby trafił to było by raczej pozamiatane, a tak jest ciekawie, bo źle wybrał, ale w pełni świadom ryzyka, które podejmuje. Zdziwiłem się mocno widząc ten typ, ale przecież nie będę lidera pouczał, trochę nie na miejscu i nie moja rola... nic mi do tego.

Powodzenia życzę wszystkim :)
dokładnie tak było! Lewis był zdecydowanym faworytem i spodziewałem się jego wygranej, ale podjąłem ryzyko - jakby weszło - to by było pięknie, że ho ho :-D no ale niestety Wade wtopił, ja nic nie ugrałem, ale walczymy dalej, decydująca rozgrywka przed nami! powodzenia wszystkim! pozdrawiam
bam - Pon Gru 30, 2013 5:00 pm

Mnie, jak i wielu innym osobom typera położył Taylor. Nadrobić 15 pkt za MŚ bez kombinatorstwo i szczęścia jest bardzo ciężko. Wczoraj właśnie grałem Wade z nadzieją, że coś mi to może dać, ale jak się okazało nic z tego. Dupy dał też Newton. Gdyby wygrał z 'Wężem', to jeszcze bym walczył, a że przegrał, to została mi sama zabawa. O rywalizacji nie ma już mowy. Gorąco w TOP6.
jacek73 - Pon Gru 30, 2013 5:01 pm

moje typy na półfinały nie są wprowadzone :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group