To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - TYPER PDC 2014 - REGULAMIN/SPONSORZY/NAGRODY/PYTANIA.

siurek - Śro Sty 01, 2014 11:57 pm

Niestety przegapiłem finał ale widzę, że jeden leg dzielił mnie od 3 miejsca w klasyfikacji.
Niezależnie od tego dzięki za typera i świetną frajdę :)

gb - Czw Sty 02, 2014 12:04 am

W zeszłorocznym typerze triumfował tenchlopak zdobywając 229 punktów na 349 możliwych, czyli miał skuteczność 65,6%. Dziś wygrywając asdeq osiągnął skuteczność 61,6% (218/354) typując dokładnie aż 23 wyniki i 52 rozstrzygnięcia na 71 spotkań (biorąc pod uwagę konstrukcję typowania spotkań z zawodnikami z eliminacji).
asdeq - Czw Sty 02, 2014 12:04 am

dzięki dzięki :D
to był mój debiut i od razu zwycięstwo! pozdrawiam serdecznie organizatorów i współuczestników :brawo: zabawa była przednia!
pozdrawiam!!!

ps. fajnie by było wiedzieć czyje są te podpisy, ale chyba Taylor, Gary, Barney, Painter, Hamilton i ...? stawiam na Wayne Jones'a :D

Łysy821 - Czw Sty 02, 2014 12:06 am

Naprawdę super sprawa Typer PDC 2014 chciałbym się wypowiedzieć jako nowicjusz, świetna organizacja a najlepsze jest to że każdy może wziąć udział w tej zabawie i zgarnąć świetne nagrody ,uczestniczyłem w niej po raz pierwszy i jestem naprawdę godny podziwu dla panów organizatorów, podbudowało mnie również to że z miejsca chyba 117 przed półfinałami byłem na miejscu 10 niestety wtedy już nie obstawiałem racjonalnie tylko byłem za tym kogo bardziej lubię, ale i tak było naprawdę SUPER jeszcze raz wielkie dzięki, było by też fajnie gdyby Typer był na BDO 2014 pozdrawiam wszystkich dzięki. :P
Nunzio - Czw Sty 02, 2014 9:40 am

Czego nie jestem ujęty w klasyfikacji ogólnej? ?
siwers - Czw Sty 02, 2014 10:21 am

Nunzio napisał/a:
Czego nie jestem ujęty w klasyfikacji ogólnej? ?


tutaj masz odpowiedź :arrow: http://www.dartfoto.com/f...p=151140#151140

Juri - Czw Sty 02, 2014 10:31 am

Fajna zabawa, dzięki za poświęcony czas i świetną organizacje. Typowanie meczów zdecydowanie dodaje rumieńców przy oglądaniu nawet tych mniej ciekawych pojedynków.
Mam nadzieję, że do następnych mistrzostw zmądrzeje i nie będę obstawiał meczy pre :P

DartTown.pl - Śro Sty 08, 2014 11:26 am

Informuję, iż otrzymaliśmy wszystkie dane do wysyłki od wszystkich zwycięzców.
Nagrody zostaną wysłane jutro- tarcza za pomocą kuriera, 2 i 3 miejsce za pomocą Poczty.

2 i 3 miejsce możemy wysłać do Paczkomatu- proszę wtedy o niezwłoczny kontakt: sklep@darttown.pl i/lub 500864433.

Pozdrawiam

asdeq - Pią Sty 10, 2014 11:14 pm

dziś dotarła moja tarcza , kurier dotarł 15 minut temu :o
autografy rozszyfrowane: Phil Taylor, RvB, Kevin Painter, Andy The Hammer, Gary Anderson i ostatni - Wes Newton! jestem wzruszony i podekscytowany :D
dzięki raz jeszcze i szykuję się na przyszłorocznego typera :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group