To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

SuperLIGA POD - SuperLiga Łódź 2014/2015

piasek - Pią Lis 21, 2014 2:52 pm

Wyniki I zjazdu:

Tarcza 1
Rafał Piaseczny - Marek Kasiński 5:2
Dariusz Sawicki - Krzysztof Żychliński 5:1
Andrzej Jędrzejczyk - Dariusz Sawicki 4:4
Piotr Piątczak - Dariusz Cieplucha 5:3
Rafał Uniszewski - Paweł Dąbrowski 4:4
Rafał Piaseczny - Emilia Michalska 5:1
Paweł Dąbrowski - Rafał Piaseczny 4:4
Emilia Michalska - Paweł Dąbrowski 0:5

Tarcza 2
Rafał Uniszewski - Marcin Jezionek 0:5
Dagmara Wiśniewska - Piotr Piątczak 0:5
Paweł Dąbrowski - Rafał Werner 4:4
Krzysztof Żychliński - Rafał Piaseczny 0:5
Marcin Jezionek - Rafał Werner 5:3
Marek Kasiński - Piotr Piątczak 4:4
Rafał Werner - Marek Kasiński 1:5
Marcin Jezionek - Piotr Piątczak 4:4
Marcin Jezionek - Marek Kasiński 5:0
Tomasz Bernacki - Piotr Kujawski 5:0

Tarcza 3
Zdzisław Nowak - Piotr Cecuła 5:2
Marcin Jezionek - Piotr Kujawski 5:0
Marek Kasiński - Zdzisław Nowak 0:5
Piotr Kujawski - Andrzej Jędrzejczyk 5:3
Zdzisław Nowak - Dariusz Cieplucha 3:5
Andrzej Jedrzejczyk - Zdzisław Nowak 0:5
Piotr Kujawski - Dariusz Cieplucha 2:5

Tarcza 4
Tomasz Bernacki - Paweł Dąbrowski 5:1
Emilia Michalska - Dariusz Cieplucha 1:5
Piotr Cecuła - Dagmara Wiśniewska 5:2
Dariusz Sawicki - Piotr Cecuła 4:4
Dariusz Sawicki - Andrzej Nowak 1:5
Piotr Cecuła - Paweł Dąbrowski 2:5

Tarcza 5
Rafał Werner - Andrzej Jędrzejczyk 5:3
Andrzej Nowak - Mirosław Drążek 5:0
Mirosław Drążek - Rafał Uniszewski 3:5
Emilia Michalska - Andrzej Nowak 0:5
Tomasz Bernacki - Krzysztof Żychliński 5:0
Dagmara Wiśniewska - Mirosław Drążek 3:5
Krzysztof Żychliński - Dagmara Wiśniewska 4:4
Dagmara Wiśniewska - Tomasz Bernacki 1:5

piasek - Wto Gru 02, 2014 10:45 pm

Kolejny zawodnik - Robert Felek - dołączył do naszego grona rozgrywek SL.

Robert musi awansem zagrać z:
Andrzej Nowak
Zdzisław Nowak
Piotr Piątczak
Rafał Uniszewski
Marcin Jezionek

W przypadku nierozegrania tych spotkań przegra je przez walkower.

piasek - Wto Sty 13, 2015 7:32 pm

Kolejny zjazd odbędzie się 24.01.2015 (sobota) w Kamienicy, start od godz. 16
piasek - Wto Sty 13, 2015 7:39 pm

Podaję informację dotyczące kwalifikacji do naszego turnieju finałowego:

Pierwszych 6 miejsc - awans bezpośredni
Miejsca 7-14 - zagrają turniej kwalifikacyjny (best of 7), według rozsatwień, dwóch zawodników dołączy do pierwszej 6 tworząc finałową 8.

POD przyznało nam 5 miejsc na finał ogólnopolski. Osoba, która zajmie 1 miejsce po rundzie zasadniczej ma zapewniony start w finale ogólnopolskim, o pozostałe 4 miejsca będziemy walczyć w naszym turnieju finałowym. Po turnieju finałowym o wyższym miejscu w końcowej klasyfikacji będzie decydować zajęte wyższe miejsce po rundzie zasadniczej (tak jak w poprzednim sezonie).

Nagrody finansowe dla miejsc 1-8.

piasek - Nie Lut 01, 2015 11:07 am

Wyniki II zjazdu

Mecze zaległe i rozegrane awansem
Zdzisław Nowak – Rafał Uniszewski 5:2
Marcin Jezionek – Zdzisław Nowak 5:3
Piotr Piątczak – Rafał Werner 5:3
Piotr Cecuła – Andrzej Nowak 3:5
Zdzisław Nowak – Piotr Kujawski 4:4
Zdzisław Nowak – Piotr Piątczak 5:1
Dariusz Cieplucha – Andrzej Jędrzejczyk 5:2
Dariusz Sawicki – Robert Felek 1:5
Zdzisław Nowak – Robert Felek 4:4
Tomasz Bernacki – Andrzej Jędrzejczyk 5:1
Paweł Dąbrowski – Marcin Jezionek 3:5
Robert Felek – Piotr Cecuła 5:0
Piotr Piątczak – Robert Felek 4:4
Robert Felek – Marcin Jezionek 2:5
Dariusz Cieplucha – Dariusz Sawicki 5:1

Tarcza 1
Marcin Jezionek – Piotr Cecuła 5:1
Rafał Werner – Dariusz Sawicki 2:5
Dariusz Cieplucha – Rafał Piaseczny 4:4
Dariusz Cieplucha – Dagmara Wiśniewska 5:0
Rafał Piaseczny – Dagmara Wisniewska 5:3

Tarcza 2
Rafał Uniszewski – Dagmara Wisniewska 5:1
Rafał Piaseczny – Zdzisław Nowak 5:1
Rafał Werner – Zdzisław Nowak 4:4
Rafał Uniszewski – Andrzej Nowak 5:2
Rafał Werner – Dagmara Wisniewska 5:2

Tarcza 3
Andrzej Jędrzejczyk – Piotr Piątczak 1:5
Tomasz Bernacki – Rafał Uniszewski 2:5
Rafał Piaseczny – Andrzej Jędrzejczyk 5:1
Dariusz Cieplucha – Robert Felek 1:5
Emilia Michalska – Robert Felek 0:5
Marcin Jezionek – Andrzej Jędrzejczyk 5:0
Marcin Jezionek – Andrzej Nowak 5:3

Tarcza 4
Piotr Kujawski – Rafał Werner 5:2
Dariusz Sawicki – Emilia Michalska 5:1
Krzysztof Żychliński – Paweł Dąbrowski 1:5
Emilia Michalska – Piotr Piątczak 0:5
Piotr Kujawski – Marek Kasiński 4:4
Krzysztof Żychliński – Piotr Kujawski 0:5
Krzysztof Żychliński – Marek Kasiński 2:5

Tarcza 5
Paweł Dąbrowski – Andrzej Nowak 5:3
Rafał Uniszewski – Marek Kasiński 2:5
Piotr Kujawski – Andrzej Nowak 3:5
Paweł Dąbrowski – Piotr Piątczak 2:5
Tomasz Bernacki – Dariusz Sawicki 4:4
Dariusz Sawicki – Paweł Dąbrowski 1:5
Tomasz Bernacki – Piotr Piątczak 1:5
Dariusz Sawicki – Piotr Piątczak 4:4
Paweł Dąbrowski – Robert Felek 0:5

maras - Pon Lut 02, 2015 7:11 am

Jeszcze jeden mecz awansem
marek kasinski - robert felek 5:3

piasek - Pon Lut 02, 2015 6:02 pm

maras napisał/a:
Jeszcze jeden mecz awansem
marek kasinski - robert felek 5:3


Dzięki za info, dopiszę po następnej sesji

piasek - Wto Lut 03, 2015 8:20 pm

Kolejny zjazd odbędzie się 21.02.2015 (sobota) w Kamienicy, start od godz. 16
piasek - Sob Lut 28, 2015 9:55 pm

Wyniki 3 zjazdu:

Mecze zaległe i rozegrane awansem
Mirosław Drążek – Tomasz Bernacki 4:4
Emilia Michalska – Marcin Jezionek 1:5
Piotr Cecuła – Krzysztof Żychliński 5:3
Paweł Dąbrowski – Piotr Kujawski 5:1
Dagmara Wiśniewska – Paweł Dąbrowski 1:5
Tomasz Bernacki – Dariusz Cieplucha 5:2
Marcin Jezionek – Rafał Piaseczny 4:4
Tomasz Bernacki – Rafał Werner 4:4
Tomasz Bernacki – Marcin Jezionek 0:5
Marek Kasiński – Robert Felek 5:3

Tarcza 1
Rafał Uniszewski – Krzysztof Żychliński 5:1
Rafał Uniszewski – Dariusz Cieplucha 5:3
Marcin Jezionek – Dariusz Sawicki 5:3
Marek Kasiński – Paweł Dąbrowski 2:5
Paweł Dąbrowski – Mirosław Drążek 5:3
Marek Kasiński – Dariusz Sawicki 5:1

Tarcza 2
Marcin Jezionek – Dagmara Wiśniewska 5:2
Rafał Piaseczny – Tomasz Bernacki 3:5
Paweł Dąbrowski – Andrzej Jędrzejczyk 4:4
Andrzej Jędrzejczyk – Marek Kasiński 2:5
Andrzej Jędrzejczyk – Piotr Cecuła 4:4

Tarcza 3
Rafał Piaseczny – Piotr Cecuła 5:0
Piotr Cecuła – Piotr Piątczak 5:2
Emilia Michalska – Dagmara Wiśniewska 4:4
Marek Kasiński – Emilia Michalska 5:1
Piotr Cecuła – Rafał Uniszewski 1:5

Tarcza 4
Emilia Michalska – Mirosław Drążek 0:5
Marek Kasiński – Dariusz Cieplucha 1:5
Marcin Jezionek – Krzysztof Żychliński 5:2

Tarcza 5
Piotr Kujawski – Dariusz Sawicki 4:4
Andrzej Jędrzejczyk – Mirosław Drążek 4:4
Rafał Piaseczny – Mirosław Drążek 5:3

piasek - Sob Lut 28, 2015 10:02 pm

Michał Solarz i Andrzej Nowak wycofali się z rozgrywek. Michał nie rozegrał żadnego meczu, więc nic to nie zmienia w układzie tabeli, natomiast rozegrane mecze Andrzeja zostają anulowane.
piasek - Sob Lut 28, 2015 10:07 pm

Poniżej podaję mecze nierozegrane. Zawodnicy wypisani jako pierwsi mają obowiązek umówienia się z przeciwnikiem i rozegrania meczu, w przypadku nierozegrania przegrają dany mecz przez walkower. W przypadku obustronnej nieobecności, mecz będzie traktowany jako nierozegrany (bez punktów dla obydwu stron). Czas na rozegranie zaległości to 31.05.2015. Po tym terminie jeśli nie dostanę żadnej informacji o wyniku będę dopisywał walkowery.

Nieobecności:
Robert Felek – Rafał Piaseczny
Robert Felek – Piotr Kujawski
Robert Felek – Andrzej Jędrzejczyk
Robert Felek – Krzysztof Żychliński
Robert Felek – Dagmara Wiśniewska
Rafał Uniszewski – Piotr Kujawski
Piotr Kujawski – Dagmara Wiśniewska
Tomasz Bernacki – Robert Felek
Rafał Werner – Krzysztof Żychliński
Rafał Werner – Piotr Cecuła
Rafał Werner – Dariusz Cieplucha
Rafał Werner – Mirosław Drążek
Rafał Werner – Rafał Uniszewski
Piotr Cecuła – Piotr Kujawski
Piotr Cecuła – Marek Kasiński
Marek Kasiński – Tomasz Bernacki
Emilia Michalska – Rafał Uniszewski
Emilia Michalska – Andrzej Jędrzejczyk
Zdzisław Nowak – Tomasz Bernacki
Zdzisław Nowak – Paweł Dąbrowski
Zdzisław Nowak – Dariusz Sawicki
Piotr Piątczak – Rafał Uniszewski
Piotr Piątczak – Rafał Piaseczny
Mirosław Drążek – Robert Felek
Mirosław Drążek – Marcin Jezionek
Mirosław Drążek – Krzysztof Żychliński
Mirosław Drążek – Zdzisław Nowak
Mirosław Drążek – Piotr Cecuła
Mirosław Drążek – Dariusz Cieplucha

Obustronna nieobecność:
Tomasz Bernacki – Emilia Michalska

maras - Sob Mar 28, 2015 8:30 pm

Marek Kasiński – Tomasz Bernacki 5:2
piasek - Pon Maj 04, 2015 9:33 pm

Kolejny IV zjazd odbędzie się 09.05.2015 (sobota) w Kamienicy, start od godz. 16

Termin dodatkowy ustalony został na 30.05.2015 (sobota), tarcze w Kamienicy dostępne od 16.

Turniej finałowy odbędzie się 20.06.2015 (sobota), start o 16:00.

piasek - Pon Maj 11, 2015 8:10 pm

Mecze rozegrane przed i w czasie IV zjazdu

Piotr Kujawski – Rafał Piaseczny 3:5
Piotr Kujawski – Piotr Piątczak 1:5
Robert Felek – Tomasz Bernacki 2:5
Piotr Cecuła – Tomasz Bernacki 0:5
Emilia Michalska – Piotr Cecuła 3:5
Rafał Piaseczny – Rafał Werner 5:3
Rafał Werner – Robert Felek 4:4
Rafał Piaseczny – Piotr Piątczak 1:5
Rafał Uniszewski – Piotr Kujawski 5:2
Dagmara Wiśniewska – Marek Kasiński 4:4
Emilia Michalska – Rafał Werner 0:5
Piotr Piątczak – Rafał Uniszewski 5:1
Rafał Uniszewski – Rafał Werner 5:3
Marek Kasiński – Tomasz Bernacki 5:2
Marek Kasiński – Piotr Cecuła 4:4
Rafał Uniszewski – Emilia Michalska 5:1
Dagmara Wiśniewska – Piotr Kujawski 3:5
Rafał Werner – Piotr Cecuła 5:3
Marcin Jezionek – Mirosław Drążek 4:4
Marcin Jezionek – Dariusz Cieplucha 5:0

piasek - Pon Maj 11, 2015 8:11 pm

Mogę już potwierdzić, że rundę zasadniczą wygrał

Marcin Jezionek

Gratulacje!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group