To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - SOFT W KAMIENICY V CYKL

mob - Wto Lip 14, 2015 8:23 pm
Temat postu: SOFT W KAMIENICY V CYKL
Zapraszamy do "Kamienicy" (Łódź, P.O.W 28) na cykl 10 turniejów softowych 501 D.O.
Gramy w każdy Czwartek od godz. 19.00. Startujemy 16.07 Przed turniejem rozdanie nagród za poprzedni cykl.
Wpisowe 10 pln, wrzuty przegrywającego. Za maxa(tylko 180) lub zejście powyżej 120 i szybkie lotki do 15l do wyboru piwo lub lufka od baru, za szybkie lotki do 11l butelka whisky od baru .
Za zwycięstwo w turnieju 50% wpisowego + 0,5 wódeczki.
Do końcowej klasyfikacji wymagana obecność na przynajmniej 8 turniejach. Do końcowej punktacji zaliczamy wszystkie obecności (nic nie odejmujemy).
Na zakończenie cyklu puchary dla pierwszej 3. Nagrody niespodzianki dla sklasyfikowanych (ilość uzależniona od frekwencji).
Za prowadzenie odpowiedzialni: Michał Misiek Pilecki, Adam Kuljon.
Przybywajcie tłumnie :)

qlfi - Pią Lip 17, 2015 11:54 pm

Wyniki pierwszego turnieju

9-10 Michał Borowiecki
9-10 Tomasz Łuczyński
7-8 Adam Kuljon
7-8 Krzysztof Waberski
5-6 Dawid Herberg
5-6 Adam Wyrwał
4 Szymon Mackiewicz
3 Wojciech Kozłowski 15L
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 17L 126 180

qlfi - Nie Lip 26, 2015 9:23 am

Wyniki 23.06

13 Maciej Lisaj
9-12 Szymon Bugajski
9-12 Szymon Mackiewicz
9-12 Adam Kuljon
9-12 Łukasz Skrzypski
7-8 Michał Pilecki
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Dawid Herberg 126
5-6 Dariusz Cieplucha
4 Krzysztof Waberski
3 Adam Wyrwał
2 Michał Borowiecki
1 Piotr Piątczak 180x2, 15L, 18Lx2

qlfi - Wto Sie 04, 2015 9:42 am

Wyniki 30.07

9-10 Tomasz Łuczyński
9-10 Dawid Herberg 119
7-8 Adam Kuljon
7-8 Marcin Wasilewski
5-6 Adam Wyrwał
5-6 Krzysztof Waberski
4 Łukasz Czarnecki
3 Dariusz Dębski
2 Piotr Piątczak 14L 180
1 Dariusz Cieplucha 171 180

qlfi - Nie Sie 09, 2015 7:41 am

Wyniki 6.08

13 Witold Geberle
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Łukasz Czarnecki
9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Adam Kuljon
7-8 Michał Pilecki
7-8 Tomasz Smulewicz
5-6 Dawid Herberg 142
5-6 Michał Borowiecki
4 Krzysztof Waberski
3 Piotr Piątczak
2 Dariusz Cieplucha
1 Szymon Mackiewicz

qlfi - Pon Sie 17, 2015 10:04 am

Wyniki 13.08

9-12 Rafał Skrzypski
9-12 Michał Borowiecki
9-12 Kalina Pietrzak
9-12 Szymon Mackiewicz
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Michał Pilecki
5-6 Adam Kuljon
5-6 Marcin Jezionek
4 Adam Wyrwał
3 Piotr Piątczak
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha

qlfi - Nie Sie 23, 2015 7:41 am

Wyniki 20.08

13-14 Adrian Jagodziński
13-14 Kalina Pietrzak
9-12 Dariusz Marciniak
9-12 Emil Wasiak
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Adam Kuljon
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Krzysztof Waberski
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Dawid Herberg
4 Marcin Jezionek 2x171, 17L
3 Szymon Mackiewicz
2 Bartosz Wieczorek
1 Dariusz Cieplucha 180

qlfi - Nie Sie 30, 2015 12:03 pm

Wyniki 27.08

9-12 Adrian Jagodziński
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Tomasz Łuczyński
9-12 Kalina Pietrzak
7-8 Adam Kuljon
7-8 Dariusz Dębski
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Łukasz Czarnecki 16L
4 Krzysztof Waberski
3 Szymon Mackiewicz
2 Dariusz Cieplucha
1 Bartosz Wieczorek 180x2, 14L

qlfi - Sob Wrz 05, 2015 8:49 pm

Wyniki 3.09

9-10 Adam Kuljon 180 :P :o
9-10 Dawid Herberg
7-8 Tomasz Łuczyński
7-8 Szymon Mackiewicz
5-6 Łukasz Czarnecki
5-6 Michał Borowiecki
4 Dariusz Cieplucha
3 Krzysztof Waberski
2 Michał Pilecki
1 Piotr Piątczak

Waber - Pon Wrz 07, 2015 8:11 pm

qlfi, W tabeli turnieju "Kamienic soft" jest błąd, powinienem mieć 78 punktów a nie 88.
Pozdrawiam
Krzysiek

qlfi - Nie Wrz 13, 2015 8:47 pm

Wyniki 10.09

9 Adam Kuljon
7-8 Dawid Herberg
7-8 Adam Wyrwał
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Szymon Mackiewicz
4 Łukasz Czarnecki
3 Krzysztof Waberski 18L
2 Dariusz Cieplucha 180x2
1 Bartosz Wieczorek 180

qlfi - Pon Wrz 21, 2015 11:01 am

Wyniki ostatniego turnieju 17.09

13-14 Adam Kuljon
13-14 Sebastian Białecki
9-12 Piotr Piątczak
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Szymon Mackiewicz
9-12 Łukasz Czarnecki
7-8 Krzysztof Waberski 180
7-8 Dawid Herberg 180
5-6 Michał Borowiecki 17L
5-6 Rafał Uniszewski 180
4 Piotr Białecki
3 Dariusz Dębski
2 Dariusz Cieplucha 18L, 171
1 Bartosz Wieczorek 17L, 18Lx2



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group