To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

SuperLIGA POD - SuperLiga Warszawa 2015/2016

M.K. - Czw Paź 01, 2015 11:44 am
Temat postu: SuperLiga Warszawa 2015/2016
Witam!

Rozpoczynamy zapisy do SuperLigi Warszawa POD 2015/2016.

Termin zapisów upływa 25.10.2015.

Miejsce rozgrywek Klub "Kuźnia" Warszawa ul. Ząbkowska 42

Koordynatorem w sezonie 2015/2016 jest Marek Kubowicz.

System rozgrywek podam po zakończeniu zapisów.

Wpisowe 120,00 zł
- 60,00 zł na nagrody
- 20,00 zł na tarcze
- 40,00 zł licencja POD

Zapraszamy WSZYSTKICH do zapisów.

Marek 601 21 56 64, marek.k@madruk.pl


LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz

EyTy - Czw Paź 01, 2015 12:54 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski

R. Kraszewski - Wto Paź 06, 2015 1:48 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski

Artur S. - Czw Paź 08, 2015 1:21 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński

mr_woo - Pią Paź 09, 2015 12:57 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski

M.K. - Pon Paź 19, 2015 9:21 am

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska
8. Krzysztof Ratajski

puszek - Wto Paź 20, 2015 9:42 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska
8. Krzysztof Ratajski
9. Michał Chyliński

M.K. - Czw Paź 22, 2015 12:04 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chyliński
10. Adam Jurzyk

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015

Icetouch - Sob Paź 24, 2015 6:34 pm

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chyliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015

M.K. - Śro Paź 28, 2015 9:33 am

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015

M.K. - Śro Paź 28, 2015 10:24 am

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015

Krzysiek_K - Śro Paź 28, 2015 11:37 am

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski
16. Krzysztof Kwiatkowski

M.K. - Czw Paź 29, 2015 10:12 am

LISTA :
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski - zapłacone
4. Robert Kraszewski - zapłacone
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Krzysztof Kwiatkowski - zapłacone
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński - zapłacone
10. Adam Jurzyk - zapłacone
11. Adam Dąbrowski - zapłacone
12. Kamil Dąbrowski - zapłacone
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski - zapłacone
16. Michał Kowalczyk

M.K. - Czw Lis 19, 2015 10:27 am

Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski

adjurzyk - Czw Lis 19, 2015 12:14 pm

Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group