To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Typer Łódzkiej Ligi Darta - TYPER - KOMENTARZE

Dartles - Śro Lis 24, 2004 3:19 pm

Nic się nie zmieniło, bo nikt nie obstawił remisu między Młodym Metropolis, a Tomi Widzew... zresztą nic dziwnego, bo to "mała sensacja". Przypominam, że powoli kończy się czas na typowanie 5 kolejki - kto jeszcze tego nie zrobił - do roboty !!
Dartles - Nie Lis 28, 2004 10:56 pm

V kolejka jakiś rewolucyjnych rewelacji nie wniosła... typowaliśmy/ście dosyć dobrze, chociaż 17 pkt Pietji trzeba wyróżnić... Bez zmiany na fotelu lidera, Sowa spadła na trzecie, bo Pendzel zatypował też dobrze..., no i Szczepaniaki trochę podgoniły... Zaraz wrzucę nową kolejkę, ale zapowiedź nie wiem czy dam radę dzisiaj zrobić, bo mi się czteropak odbija ;) .
jaskier - Nie Lis 28, 2004 11:00 pm

jasny gwint !! się gorąco zrobiło...nic tylko w następnym typerze ostro się trza za robotę wziąść!! gratulacje za wynik Pietja!!
Pendzel - Pon Lis 29, 2004 10:31 am
Temat postu: Wstyd
Niby Wasz podwórko, a pierwsza trójka w WASZYM typerze coś mi tak na lajkonika wygląda. Cieniasy... :twisted:
Rylec - Pon Lis 29, 2004 10:46 am

Przegrywać z lepszymi to Pendzelu wcale nie wstyd.
Gorzej jest w typerze KLD - bo prowadzi jakiś cienias a innym jest wstyd

Rylec - Pon Lis 29, 2004 10:48 am

Przepraszam admina, wiem że reklamuję na tym podforum inne poforum.
Obawiam sie, że może byc to uznane za niedozwoloną reklamę konkurencyjną,
a moje wszystkie posty mogą zostać usunięte.
Daruj mi tym razem :-)

Pendzel - Pon Lis 29, 2004 10:54 am

Ja ci dam cieniasa:) ALe widze że szykuje się podwójna korona w typerach :twisted:
Dartles - Pon Lis 29, 2004 1:12 pm

Tzn. nie bardzo rozumiem Pendzel... czego tak się wstydzisz ?? ?? :evil: Acha... chyba tego, że założyłeś nowy wątek, bo na takie "wynurzenia" jest inny - Typer komentarze...
Pendzel - Pon Lis 29, 2004 1:16 pm

No to przenieś i po kłopocie. Ja nie widze problemu :)
CzarekMichał - Pon Lis 29, 2004 1:53 pm

No to przeniosłem :)
Dartles - Pon Gru 06, 2004 2:39 pm

No i mamy zmianę na fotelu lidera... podczas gdy Jaskier zatypował fatalnie, Sowa zgarnęła aż 14 pkt (m.in. dzięki swojej [...pi..pii...] intuicji :D . Dobrze typowali również Wielebniak, Pendzel76 i Pietja. Mamy za to straszny tłok na miejscach 2-6, a reszta też zaczyna gonić...

To była trudna do trafienia kolejka..., największą niespodzianką jest chyba wyraźna porażka Tomiego z V Elementem oraz wygrana Rokity ze Staropolskim (nikt tych wyników nie trafił), ale zaskakuje również rozmiar wygranej American Pie, Pabianic, oraz 6:4 JKA..., ale tym razem "do przodu"... Zaraz wrzucam 7 kolejkę.

jaskier - Pon Gru 06, 2004 4:25 pm

powitać nową Królową :brawo: , no a ja się w strasznym tłoku znalazłem!! sio sio, bo oddychać nie mogę :)
Monika Sowa - Pon Gru 06, 2004 5:11 pm

Ha! Nareszcie pierwsza ;)
Rylec - Pon Gru 06, 2004 6:02 pm

Gratulacje Moniczko.
Zmiana na fotelu lidera również w typerze KLD.
Zdecydowanie na lepsze. :-)
A Jaskier słabo w ŁLD ale za to wykręcił niezły wyniczek w KLD.

jaskier - Pon Gru 06, 2004 6:07 pm

tylko, ze jak mi będzie skakaćforma z jednego na drugie to gowno z tego będęmiał :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group