To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

SuperLIGA POD - SuperLiga Łódź 2016/2017

Berni - Wto Wrz 27, 2016 11:24 am
Temat postu: SuperLiga Łódź 2016/2017
Witam!

Zaczynamy zapisy do SL Łódź 2016/2017

Zasady takie jak w tamtym sezonie, dla przypomnienia:
- Wpisowe - 50+40 PLN – z czego 50 idzie na nagrody w Łodzi, 40 opłata do POD (opłata za SL jest równocześnie opłatą za licencję i odwrotnie – jak ktoś kupił już licencję zawodniczą POD nie wnosi opłaty za SL)
- Juniorzy tak jak w roku poprzednim zwolnieni są z opłaty za licencję POD.
- Wpłata 10 PLN za zjazd terminowy. Za zjazdy dodatkowe i mecze rozegrane w innym terminie nie będziemy płacić.

Zgłaszać można się (podając imię, nazwisko, nr telefonu) tutaj na forum, lub do mnie telefonicznie/sms: 505 136 329

Ostateczny termin zgłoszeń (WRAZ Z WPISOWYM) to 9 październik, wtedy zamykamy listę i wysyłam do POD, ponieważ 15 października chciałbym już zrobić pierwszy zjazd.
Co do opłaty do POD to, jeśli ktoś chce to może wpłacić do mnie lub bezpośrednio do POD, proszę tylko o info jeśli ktoś sobie sam zakupi licencję.

Zasady:
- SuperLiga Łódź jest organizowana, przez ŁSD pod patronatem POD.
- Do gry wolno używać jedynie lotek ze stalowymi grotami.
- Gramy 501 d.o., o tym kto rozpoczyna mecz decyduje rzut monetą przed spotkaniem.
- Mecz ligowy to pojedynek "best of 8" czyli maksymalnie 8 legów, tzn. - możliwe wyniki - 5:0/ 5:1/ 5:2/ 5:3/ 4:4
- Punktacja: wygrana 3 pkt., remis 1 pkt., przegrana 0 pkt..
- W tabeli, w przypadku remisu o wyższym miejscu decyduje bilans legów, a następnie wynik bezpośredniego meczu,
- Mecze będą rozgrywane w Łodzi systemem każdy z każdym, systemem zjazdowym, w soboty, nie później niż od godziny 16:00
- W każdej rundzie, jeśli będzie taka konieczność, ustalony będzie 1 termin dodatkowy na rozegranie zaległości.
- Po rundzie zasadniczej odbędzie się turniej finałowy dla najlepszych „X” zawodników.
- Każdy zawodnik ma obowiązek uiścić opłatę za zjazdy zgodne z harmonogramem, nawet jeśli go nie będzie na danym zjeździe.
- Dopuszczalne jest rozegranie meczu w każdym innym terminie, jeśli uda się wspólnie między zawodnikami go ustalić, zarówno dotyczy to meczów zaległych jak i granych awansem
- Wszystkie mecze muszą zostać rozegrane do końca rundy
- Ilość rund, zjazdów oraz wstępny harmonogram ustalę po zakończeniu zapisów
- Do klasyfikacji końcowej będą brani zawodnicy, którzy rozegrali ponad 50% meczów w każdej z rund oraz uiścili opłatę za zjazdy.
- Istnieje możliwość wpłaty za zjazdy na każdym z poszczególnych zjazdów, jednorazowo (za wszystkie zjazdy) lub w 2 ratach.
- Osobą nadzorującą rozgrywki w Łodzi jest Tomasz Bernacki (Berni).

Parę słów w skrócie:

- Jeśli do rozgrywek zgłosi się do 20 osób zagramy każdy z każdym, bez rewanżu, następnie turniej finałowy. Jeśli zgłosi się ponad 20 osób będą 2 grupy, wtedy zagramy 2 rundy, mecz i rewanż, a następnie z tych 2 grup zrobimy playoffy. Postaram się tak wykombinować, aby jak najwięcej osób zagrało w tym turnieju finałowym. Pierwsza 8 z tamtego sezonu będzie rozbita do jednej i drugiej grupy.
- Jako że w tym roku rusza drużynowa liga steela, lokale w których będziemy organizować zjazdy podam po konsultacji z ich właścicielami i organizatorami ligi steelowej.

- Wstępnie termin I zjazdu to 15.10.2015

Kwalifikacja na ogólnopolski finał SL – podam jak będę wiedział ile zostanie nam przydzielonych miejsc od POD, ale na pewno zrobimy analogicznie jak w tamtym roku, część miejsc dla najlepszych po rundzie zasadniczej, o pozostałe miejsca walka na turnieju finałowym.

Berni - Wto Wrz 27, 2016 11:25 am

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki

pik48 - Wto Wrz 27, 2016 6:08 pm

jestem ;)
uzi - Śro Wrz 28, 2016 5:57 am

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski

Berni - Czw Wrz 29, 2016 2:20 pm

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski

Berni - Wto Paź 04, 2016 9:22 am

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski
5. Dawid Herberg

qlfi - Czw Paź 06, 2016 2:22 pm

Co tak mało osób :o trzeba chyba dopełnić formalności

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski
5. Dawid Herberg
6. Adam Kuljon

maras - Czw Paź 06, 2016 7:23 pm

7. Marek Kasiński
Berni - Pią Paź 07, 2016 6:29 am

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski
5. Dawid Herberg
6. Adam Kuljon
7. Marek Kasiński
8. Katarzyna Grzyb
9. Piotr Białecki
10. Sebastian Białecki

Berni - Sob Paź 08, 2016 7:45 am

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski
5. Dawid Herberg
6. Adam Kuljon
7. Marek Kasiński
8. Katarzyna Grzyb
9. Piotr Białecki
10. Sebastian Białecki
11. Piotr Piątczak

Berni - Nie Paź 09, 2016 6:23 am

Lista uczestników:

1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski
5. Dawid Herberg
6. Adam Kuljon
7. Marek Kasiński
8. Katarzyna Grzyb
9. Piotr Białecki
10. Sebastian Białecki
11. Piotr Piątczak
12. Krzysztof Żychliński
13. Arkadiusz Wroński

Berni - Pon Paź 10, 2016 6:03 pm

W tym sezonie lista uczestników wygląda następująco:
1. Tomasz Bernacki
2. Marcin Jezionek
3. Rafał Uniszewski
4. Krzysztof Waberski
5. Dawid Herberg
6. Adam Kuljon
7. Marek Kasiński
8. Katarzyna Grzyb
9. Piotr Białecki
10. Sebastian Białecki
11. Piotr Piątczak
12. Krzysztof Żychliński
13. Arkadiusz Wroński
14. Dariusz Cieplucha
15. Maciej Lisaj

Berni - Pon Paź 10, 2016 6:33 pm

Kilka informacji dotyczących tego sezonu:
- W rundzie podstawowej gramy "każdy z każdym"
- Po rundzie podstawowej pierwsza 8 rozegra turniej finałowy S.K.O.
- Mecze rozpisuje na 4 zjazdy. Jeżeli będzie taka konieczność zorganizujemy zjazd dodatkowy (bez opłaty) chociaż mam nadzieje że nie będzie takiej konieczności.
- Pierwszy zjazd odbędzie się 15.10.2016 w KIJu (Łódź, ul. Jaracza 45) od godziny 16:00.
- Osoby które jeszcze nie zapłaciły wpisowego MUSZĄ zrobić to na pierwszym zjeździe łącznie z opłatą za pierwszy zjazd. Czyli juniorzy przynoszą po 60 a "dorośli" po 100 pln. Osoby które nie zapłacą w terminie nie zostaną dopuszczone do rozgrywek oraz skreślone z listy uczestników.

Berni - Sob Paź 15, 2016 10:12 am

W razie gdybym się dziś nie wyrobił zostawiam liste dzisiejszych meczy:
Waberski K. Piątczak P
Kasiński M. Uniszewski R.
Cieplucha D. Białecki S.
Herberg D. Lisaj M.
Wroński A. Kuljon A.
Żychliński K. Grzyb K.
Jezionek M. Białecki P.
Uniszewski R. Waberski K.
Piątczak P Białecki S.
Kasiński M. Lisaj M.
Cieplucha D. Kuljon A.
Herberg D. Grzyb K.
Wroński A. Bernacki T.
Żychliński K. Białecki P.
Waberski K. Białecki S.
Uniszewski R. Lisaj M.
Piątczak P Kuljon A.
Kasiński M. Grzyb K.
Cieplucha D. Bernacki T.
Herberg D. Białecki P.
Wroński A. Jezionek M.
Lisaj M. Waberski K.
Białecki S. Kuljon A.
Uniszewski R. Grzyb K.
Piątczak P Bernacki T.
Kasiński M. Białecki P.
Cieplucha D. Jezionek M.
Wroński A. Żychliński K.

Berni - Pon Paź 17, 2016 8:36 am

Wyniki pierwszego zjazdu:
Waberski K. - Piątczak P. 5:2
Kasiński M. - Uniszewski R. 2:5
Cieplucha D. - Białecki S. 5:2
Wroński A. - Kuljon A. 4:4
Żychliński K. - Grzyb K. 5:2
Jezionek M. - Białecki P. 1:5
Uniszewski R. - Waberski K. 3:5
Piątczak P. - Białecki S. 1:5
Kasiński M. - Lisaj M. 5:2
Cieplucha D. - Kuljon A. 5:1
Wroński A. - Bernacki T. 0:5
Żychliński K. - Białecki P. 0:5
Waberski K. - Białecki S. 0:5
Uniszewski R. - Lisaj M. 5:1
Piątczak P. - Kuljon A. 5:1
Kasiński M. - Grzyb K. 5:0
Cieplucha D. - Bernacki T. 5:3
Wroński A. - Jezionek M. 0:5
Lisaj M. - Waberski K. 1:5
Białecki S. - Kuljon A. 5:2
Uniszewski R. - Grzyb K. 5:0
Piątczak P. - Bernacki T. 0:5
Kasiński M. - Białecki P. 2:5
Wroński A. - Żychliński K. 1:5
Bernacki T. - Grzyb K. 5:0



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group