To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Puchar Łodzi Soft/Steel 2016/2017

KUJA - Czw Paź 20, 2016 10:51 pm
Temat postu: Puchar Łodzi Soft/Steel 2016/2017
Serdecznie zapraszamy na Puchar Łodzi w sezonie 2016/2017
Podobnie jak w zeszłym roku organizujemy 4 turnieje Soft i 4 Steel, oddzielne klasyfikacje, szczegóły będziemy podawali przed turniejami i oczywiście na stronie Lestata.

Planowane terminy:
Soft :
22-10-2016 - Rokita
18-12-2016
19-02-2017
23-04-2017
Steel :
19-11-2016 - Kij
22-01-2017
19-03-2017
21-05-2017

uzi - Czw Paź 20, 2016 11:02 pm


qlfi - Nie Paź 23, 2016 7:14 pm

Wyniki 22.10

25-32 Andrzej Klate
25-32 Tomasz Urbaniak
25-32 Adam Wyrwał
25-32 Adam Kuljon
25-32 Robert Bińczyk
17-24 Łukasz Czarnecki
17-24 Tomasz Taubert
17-24 Konrad Kosński
17-24 Maciej Lisaj
17-24 Sebastian Gebler
17-24 Przemysław Palmowski
17-24 Zbigniew Kubas 171
17-24 Dariusz Dębski
13-16 Włodzimierz Janek
13-16 Dominik Białek
13-16 Piotr Kujawski
13-16 Grzegorz Krzywiec
9-12 Robert Majewski
9-12 Szymon Łuczak
9-12 Tomasz Bernacki
9-12 Szymon Bugajski
7-8 Michał Kosiorkiewicz 180 18L
7-8 Michał Solarz
5-6 Rafał Uniszewski
5-6 Dariusz Cieplucha 18L
4 Emil Wasiak
3 Piotr Piątczak 180 17L
2 Sebastian Białecki 180 171x2 17L
1 Piotr Białecki

qlfi - Nie Paź 23, 2016 7:18 pm

Wyniki Kobiet

9-10 Emilia Urbaniak (Lejdis Plus)
9-10 Katarzyna Grzyb
7-8 Magda Solarz
7-8 Lucyna Stachniak
5-6 Ula Łaska
5-6 Wiola Zajda
4 Emilia Bernacka
3 Kalina Pietrzak
2 Emilka Urbaniak
1 Joanna Taubert

Berni - Pon Lis 28, 2016 6:45 pm

Wyniki I turnieju steelowego

Panie:
1. Wiola Zajda
2. Emilia Bernacka
3. Kalina Pietrzak
4. Magda Solarz
5. Justyna Pilecka
6. Katarzyna Grzyb

Pany:
1. Piotr Białecki
2. Rafał Uniszewski
3. Sebastian Białecki 180x2
3. Marek Kasiński
5. Krzysztof Waberski
5. Włodzimierz Janek 17L
5. Paweł Dąbrowski
5. Tomasz Bernacki
9. Michał Borowiecki
9. Paweł Urbaniak 180
9. Michał Solarz
9. Dariusz Cieplucha
9. Dawid Herberg
9. Marcin Jezionek
9. Jarosław Tomczak
9. Piotr Szczęsny
17. Adam Kuljon
17. Maciej Lisaj
17. Michał Pilecki
17. Tomasz Smulewicz
17. Artur Narkowicz
17. Bartosz Joniuk
17. Michał Kosiorkiewicz
17. Witold Geberle
25. Piotr Cecuła

qlfi - Pon Gru 19, 2016 2:30 pm

Wyniki 17.12

Panie:

7 Lucyna Stachniak
5-6 Wiola Zajda
5-6 Emilia Bernacka
4 Ula Łaska
3 Emilia Urbaniak(Lejdis +)
2 Emilia Urbaniak
1 Joanna Taubert 180

Panowie :
25-28 Adam Kuljon
25-28 Szymon Łuczak
25-28 Arkadiusz Wroński
25-28 Tomasz Urbaniak
17-24 Włodzimierz Janek
17-24 Piotr Klate
17-24 Maciej Lisaj
17-24 Łukasz Czarnecki
17-24 Andrzej Klate
17-24 Adam Wyrwał
17-24 "Sąsiad"
17-24 Konrad Kosiński
13-16 Przemysław Palmowski
13-16 Dariusz Dębski
13-16 Michał Kosiorkiewicz
13-16 Dariusz Cieplucha
9-12 Dominik Białek
9-12 Piotr Białecki
9-12 Marian Golis
9-12 Robert Majewski
7-8 Zbigniew Kubas 18L 134
7-8 Maciej Stachniak
5-6 Szymon Bugajski
5-6 Tomasz Bernacki 180
4 Andrzej Nowak
3 Dawid Herberg 18L 180
2 Rafał Uniszewski
1 Sebastian Białecki 17L 18L 171x2

edgaritto - Pon Gru 19, 2016 10:23 pm

Jeszcze Palma zapiął 144 w meczu z Dębolem.
Berni - Pon Sty 23, 2017 9:42 am

Wyniki II turnieju steelowego

Panowie:
1. Michał Kosiorkiewicz 17L
2. Andrzej Nowak 180, 17L
3. Tomasz Bernacki
3. Sebastian Białecki 180, 17L
5. Piotr Białecki 180, 16L
5. Rafał Uniszewski
5. Marcin Jezionek
5. Darek Cieplucha
9. Michał Solarz
9. Michał Borowiecki
9. Jacek Domański 180
9. Dawid Herberg 180, 16L
13. Paweł Dąbrowski
13. Paweł Urbaniak
13. Krzysztof Waberski
13. Marek Kasiński
17. Piotr Cecuła
17. Włodek Janek
17. Maciej Lisaj
17. Piotr Kujawski
21. Michał Pilecki
21. Adam Kuljon

Panie:
1. Kalina Pietrzak
2. Wiola Zajda
3. Joanna Taubert
4. Katarzyna Grzyb
5. Magda Solarz
5. Emilia Bernacka

Berni - Nie Mar 19, 2017 7:53 am

Wyniki III turnieju steelowego

Panie:
1. Wiola Zajda
2. Magda Solarz
3. Kalina Pietrzak
4. Emilia Bernacka
5. Katarzyna Grzyb

Panowie:
1. Piotr Białecki
2. Michał Kosiorkiewicz 129, 17L
3. Sebastian Białecki
3. Marcin Jezionek 18L
5. Dawid Herberg 120
5. Darek Cieplucha
5. Michał Solarz
5. Marek Kasiński
9. Maciej Lisaj
9. Rafał Uniszewski
9. Tomasz Bernacki 180
9. Mirek Drążek
13. Adam Kuljon
13. Piotr Szczęsny
13. Darek Marciniak
13. Michał Borowiecki

qlfi - Pon Kwi 24, 2017 11:43 am

Wyniki IV turnieju softowego

Panie:

7.Lucyna Stachniak
5-6 Emilia Bernacka
5-6 Katarzyna Grzyb
4 Wiola Zajda
3 Joanna Taubert
2 Urszula Grzelka
1 Emilia Urbaniak

Panowie:

17-18 Włodzimierz Janek
17-18 Dariusz Cieplucha
13-16 Paweł Włodarski
13-16 Maciej Stachniak
13-16 Maciej Lisaj
13-16 Adam Kuljon
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Arkadiusz Wroński
9-12 Szymon Szyniec
9-12 Przemysław Szajder
7-8 Zbigniew Kubas
7-8 Szymon Bugajski 171x2
5-6 Robert Majewski
5-6 Dawid Herberg 17L
4 Rafał Uniszewski 124 2x17L
3 Tomasz Bernacki
2 Piotr Białecki
1 Sebastian Białecki

Berni - Pon Maj 29, 2017 8:53 am

Wyniki IV turnieju steelowego

Panie:
1. Magda Solarz
2. Emilia Bernacka
3. Wiola Zajda

Panowie:
1. Sebastian Białecki 15L, 16L, 17L, 18Lx3, 124, 180
2. Michał Kosiorkiewicz
3. Dawid Herberg 16L, 18L
3. Marek Kasiński
5. Marcin Jezionek 15L, 17L
5. Rafał Uniszewski
5. Robert Bińczyk 146, 180, 17L
5. Tomasz Bernacki
9. Piotr Białecki
9. Michał Solarz 18L
9. Magda Solarz
9. Emilia Bernacka
13. Adam Kuljon
13. Maciej Lisaj
13. Wiola Zajda
13. Michał Borowiecki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group