Dart na ostro - ¤ Weekend mistrzowski POD 2017 - Super Liga
RZUF - Nie Lip 09, 2017 11:05 am Temat postu: ¤ Weekend mistrzowski POD 2017 - Super Liga
SUPER LIGA PANOWIE :
"Last 128
Best of 11"
Kondracki Konrad 6
Board:
FREE 0
Jurasz Antoni 6
Board: 1
Kowalczyk Jarosław 0
Ludwikowski Norbert 1
Board: 2
Sławianowski Robert 6
Hamulski Leszek 6
Board: 3
Frąckowiak Dawid 0
Gleń Wojciech 6
Board:
FREE 0
Jasiński Adrian 6
Board: 4
Kulikowski Piotr 0
Konieczny Krzysztof 0
Board: 5
Bieda Adam 6
FREE 0
Board:
Adamski Arkadiusz 6
Kozłowski Tomasz 6
Board:
FREE 0
Dybka Maciej 3
Board: 6
Markowski Artur 6
Gajewski Tomasz 2
Board: 7
Mikułowski Marek 6
FREE 0
Board:
Marciniak Paweł 6
Półtorak Michał 6
Board:
FREE 0
Lauer Krzysztof 2
Board: 8
Wojciechowski Krzysztof 6
Wiśniewski Sławomir 3
Board: 9
Mydlarz Sebastian 6
FREE 0
Board:
Kanik Tytus 6
Herberg Dawid 6
Board:
FREE 0
Janiak Daniel 1
Board: 10
Wacławski Łukasz 6
Kujon Adam 2
Board: 11
Golly Mariusz 6
FREE 0
Board:
Stanisławski Kamil 6
Szczepaniak Mateusz 6
Board:
FREE 0
Basiak Wojciech 1
Board: 12
Hadzicki Michał 6
Biela Krzysztof 6
Board: 13
Kolanowski Łukasz 0
FREE 0
Board:
Rypina Krzysztof 3
Marciniak Dariusz 3
Board:
FREE 0
Chow Ahkian 4
Board: 14
Posyniak Dawid 6
Domka Jacek 6
Board: 15
Lewandowicz Marcin 0
FREE 0
Board:
Kowalski Mirosław 6
Jędrzejewski Tomasz 6
Board:
FREE 0
Furman Dariusz 3
Board: 16
Macha Łukasz 6
Olszewski Sławomir 0
Board: 5
Robak Dawid 6
FREE 0
Board:
Cieślak Jacek 6
Wołynka Paweł 6
Board:
FREE 0
Paul Mariusz 3
Board: 3
Caliński Kamil 6
Gontarewicz Krzysztof 6
Board: 15
Michna Adrian 4
FREE 0
Board:
Jezionek Marcin 6
Grzelczak Artur 6
Board:
FREE 0
Przybyłowski Maciej 0
Board: 16
Ratajski Krzysztof 6
Ośko Rafał 0
Board:
Białecki Sebastian 6
FREE 0
Board:
Krzyszczyk Janusz 6
Wilmański Kamil 6
Board:
FREE 0
Polowczyk Krzysztof 0
Board:
Olszewski Bogusław 6
Kowalczyk Jakub 3
Board:
Olejnik Paweł 6
FREE 0
Board:
Hawrot Marek 6
Matysik Eugeniusz
Board:
FREE
Grażewski Robert 0
Board:
Adamczyk Sebastian 6
Marczewski Marcin 6
Board:
Kozłowski Artur 3
FREE 0
Board:
Dzikołowski Tomasz 6
Misiak Przemysław 6
Board:
FREE 0
Kubowicz Marek 6
Board:
Bruliński Wojciech 3
Hawrot Maciej 4
Board:
Chechlińki Krzysztof 6
FREE 0
Board:
Janicki Przemysław 6
Lewandowski Marek 6
Board:
FREE 0
Białecki Piotr 6
Board:
Słomski Marcin 4
Kramarczyk Mieczysław 0
Board:
Turek Piotr 6
FREE 0
Board:
Błażejewski Sebastian 6
Pałaszewski Damian 6
Board:
FREE 0
Luty Andrzej 6
Board:
Sawicki Przemysław 0
Galubiński Henryk 2
Board:
Waberski Krzysztof 6
FREE 0
Board:
Cieplucha Dariusz 6
Tomczak Roman 6
Board:
Mazur Andrzej 1
Ziółkowski Wojciech 2
Board:
Dejnega Szymon 6
Pawlicki Przemysław
Board:
Piwoński Zbigniew
FREE 0
Board:
Lewandowski Adrian 6
RZUF - Nie Lip 09, 2017 11:07 am
SUPER LIGA PANIE :
1
Hamulska Anna
Golly Daria
Głowacka Patrycja
Markowska Małgorzata
2
Kruszyńska Ewa
Podgórska Karolina
Kubowicz Joanna
Krzeszewska Paulina
3
Langner Iza
Pawlicka Marta
Fidelus Agata
Smolińska Diana
4
Grela Magda
Kowalczyk Ann
Zientara Żaneta
RZUF - Nie Lip 09, 2017 12:18 pm
"Last 64
Best of 11"
Kondracki Konrad 6
Board:
Jurasz Antoni 3
Sławianowski Robert 1
Board:
Hamulski Leszek 6
Gleń Wojciech 6
Board:
Jasiński Adrian 1
Bieda Adam 6
Board:
Adamski Arkadiusz 4
Kozłowski Tomasz 6
Board:
Markowski Artur 0
Mikułowski Marek 6
Board:
Marciniak Paweł 2
Półtorak Michał 2
Board:
Wojciechowski Krzysztof 6
Mydlarz Sebastian 0
Board:
Kanik Tytus 6
Herberg Dawid 2
Board:
Wacławski Łukasz 6
Golly Mariusz 6
Board:
Stanisławski Kamil 2
Szczepaniak Mateusz 3
Board:
Hadzicki Michał 6
Biela Krzysztof 6
Board:
Rypina Krzysztof 2
Marciniak Dariusz 6
Board:
Posyniak Dawid 1
Domka Jacek 2
Board:
Kowalski Mirosław 6
Jędrzejewski Tomasz 2
Board:
Macha Łukasz 6
Robak Dawid 6
Board:
Cieślak Jacek 1
Wołynka Paweł 6
Board:
Caliński Kamil 2
Gontarewicz Krzysztof 6
Board:
Jezionek Marcin 0
Grzelczak Artur 0
Board:
Ratajski Krzysztof 6
Białecki Sebastian 6
Board:
Krzyszczyk Janusz 2
Wilmański Kamil 6
Board:
Olszewski Bogusław 3
Olejnik Paweł 4
Board:
Hawrot Marek 6
Matysik Eugeniusz 0
Board:
Adamczyk Sebastian 6
Marczewski Marcin 6
Board:
Dzikołowski Tomasz 2
Misiak Przemysław 4
Board:
Kubowicz Marek 6
Chechlińki Krzysztof 6
Board:
Janicki Przemysław 0
Lewandowski Marek 0
Board:
Białecki Piotr 6
Turek Piotr 6
Board:
Błażejewski Sebastian 2
Pałaszewski Damian 3
Board:
Luty Andrzej 6
Waberski Krzysztof 2
Board:
Cieplucha Dariusz 6
Tomczak Roman 6
Board:
Dejnega Szymon 0
Piwoński Zbigniew 3
Board:
Lewandowski Adrian 6
olka - Nie Lip 09, 2017 12:55 pm
Wyniki Grup Pań
1
Hamulska Anna 4
Golly Daria 3
Głowacka Patrycja 2
Markowska Małgorzata 1
2
Kruszyńska Ewa 2
Podgórska Karolina 1
Kubowicz Joanna 4
Krzeszewska Paulina 3
3
Langner Iza 0
Pawlicka Marta 3
Fidelus Agata 2
Smolińska Diana 1
4
Grela Magda 3
Kowalczyk Anna 2
Zientara Żaneta 1
RZUF - Nie Lip 09, 2017 1:26 pm
"Last 32
Best of 11"
Kondracki Konrad 5
Board:
Hamulski Leszek 6
Gleń Wojciech 6
Board:
Bieda Adam 2
Kozłowski Tomasz 2
Board:
Mikułowski Marek
Wojciechowski Krzysztof 2
Board:
Kanik Tytus 6
Wacławski Łukasz 6
Board:
Golly Mariusz 0
Hadzicki Michał 6
Board:
Biela Krzysztof 4
Marciniak Dariusz 6
Board:
Kowalski Mirosław 2
Macha Łukasz 5
Board:
Robak Dawid 6
Wołynka Paweł 6
Board:
Gontarewicz Krzysztof 2
Ratajski Krzysztof 6
Board:
Białecki Sebastian 2
Wilmański Kamil 6
Board:
Hawrot Marek 3
Adamczyk Sebastian 4
Board:
Marczewski Marcin 6
Kubowicz Marek 1
Board:
Chechlińki Krzysztof 6
Białecki Piotr 6
Board:
Turek Piotr 5
Luty Andrzej 6
Board:
Cieplucha Dariusz 1
Tomczak Roman 6
Board:
Lewandowski Adrian 3
olka - Nie Lip 09, 2017 1:57 pm
Turniej Pań
1/4 FINAL
Best of 5
Markowska Małgorzata 3
Fidelus Agata 2
Kruszyńska Ewa 2
Zientara Żaneta 3
Smolińska Diana 2
Głowacka Patrycja 3
Kowalczyk Anna 2
Podgórska Karolina 3
olka - Nie Lip 09, 2017 1:58 pm
1/2 FINAL
Best of 7
Markowska Małgorzata 3
Zientara Żaneta 0
Głowacka Patrycja 0
Podgórska Karolina 3
olka - Nie Lip 09, 2017 2:07 pm
Turniej Panów
Last 16
Best of 11
Hamulski Leszek 6
Gleń Wojciech 2
Kozłowski Tomasz 2
Kanik Tytus 6
Wacławski Łukasz 6
Hadzicki Michał 0
Marciniak Dariusz 6
Robak Dawid 3
Wołynka Paweł 6
Ratajski Krzysztof 2
Wilmański Kamil 0
Marczewski Marcin 6
Chechlińki Krzysztof 5
Białecki Piotr 6
Luty Andrzej 2
Tomczak Roman 6
RZUF - Nie Lip 09, 2017 3:10 pm
"1/4 FINAL
Best of 11"
Hamulski Leszek 0
Kanik Tytus 6
Wacławski Łukasz 6
Marciniak Dariusz 4
Wołynka Paweł 6
Marczewski Marcin 2
Białecki Piotr 3
Tomczak Roman 6
RZUF - Nie Lip 09, 2017 3:15 pm
1/2 FINAL
best of 11
Kanik Tytus 4
Wacławski Łukasz 6
Wołynka Paweł 6
Tomczak Roman 0
RZUF - Nie Lip 09, 2017 3:43 pm
FINAŁ SUPERLIGI PAŃ
MAŁGORZATA MARKOWSKA- KAROLINA PODGÓRSKA 0:4
ZWYCIĘŻCZYNIĄ TURNIEJU SUPERLIGI PAŃ ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA
RZUF - Nie Lip 09, 2017 4:15 pm
FINAŁ SUPERLIGI PANÓW
ŁUKASZ WACŁAWSKI- PAWEŁ WOŁYNKA 6:4
ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ ŁUKASZ WACŁAWSKI
olka - Nie Lip 09, 2017 5:37 pm
Pełne Wyniki Turnieju Pań
1 Podgórska Karolina
2 Markowska Małgorzata
3-4 Zientara Żaneta
3-4 Głowacka Patrycja
5-8 Fidelus Agata
5-8 Kruszyńska Ewa
5-8 Smolińska Diana
5-8 Kowalczyk Anna
9-12 Golly Daria
9-12 Krzeszewska Paulina
9-12 Pawlicka Marta
9-12 Grela Magda
13-16 Hamulska Anna
13-16 Kubowicz Joanna
Pełne Wyniki Turnieju Panów
1 Wacławski Łukasz
2 Wołynka Paweł
3-4 Kanik Tytus
3-4 Tomczak Roman
5-8 Hamulski Leszek
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Białecki Piotr
9-16 Gleń Wojciech
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hadzicki Michał
9-16 Robak Dawid
9-16 Ratajski Krzysztof
9-16 Wilmański Kamil
9-16 Chechlińki Krzysztof
9-16 Luty Andrzej
17-32 Kondracki Konrad
17-32 Bieda Adam
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Wojciechowski Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Kowalski Mirosław
17-32 Macha Łukasz
17-32 Gontarewicz Krzysztof
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Hawrot Marek
17-32 Adamczyk Sebastian
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Turek Piotr
17-32 Cieplucha Dariusz
17-32 Lewandowski Adrian
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Sławianowski Robert
33-64 Jasiński Adrian
33-64 Adamski Arkadiusz
33-64 Markowski Artur
33-64 Marciniak Paweł
33-64 Półtorak Michał
33-64 Mydlarz Sebastian
33-64 Herberg Dawid
33-64 Stanisławski Kamil
33-64 Szczepaniak Mateusz
33-64 Rypina Krzysztof
33-64 Posyniak Dawid
33-64 Domka Jacek
33-64 Jędrzejewski Tomasz
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Caliński Kamil
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Grzelczak Artur
33-64 Krzyszczyk Janusz
33-64 Olszewski Bogusław
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Matysik Eugeniusz
33-64 Dzikołowski Tomasz
33-64 Misiak Przemysław
33-64 Janicki Przemysław
33-64 Lewandowski Marek
33-64 Błażejewski Sebastian
33-64 Pałaszewski Damian
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Dejnega Szymon
33-64 Piwoński Zbigniew
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Ludwikowski Norbert
65-128 Frąckowiak Dawid
65-128 Kulikowski Piotr
65-128 Konieczny Krzysztof
65-128 Dybka Maciej
65-128 Gajewski Tomasz
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Janiak Daniel
65-128 Kujon Adam
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Kolanowski Łukasz
65-128 Chow Ahkian
65-128 Lewandowicz Marcin
65-128 Furman Dariusz
65-128 Olszewski Sławomir
65-128 Paul Mariusz
65-128 Michna Adrian
65-128 Przybyłowski Maciej
65-128 Ośko Rafał
65-128 Polowczyk Krzysztof
65-128 Kowalczyk Jakub
65-128 Matysik Eugeniusz
65-128 Grażewski Robert
65-128 Kozłowski Artur
65-128 Bruliński Wojciech
65-128 Hawrot Maciej
65-128 Słomski Marcin
65-128 Kramarczyk Mieczysław
65-128 Sawicki Przemysław
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Mazur Andrzej
65-128 Ziółkowski Wojciech
65-128 Pawlicki Przemysław
|
|
|