To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - 1. Ogólnopolski Turniej Deblowy - 7 października Mińsk Maz.

Janek Pożycz - Pon Sie 14, 2017 5:27 pm
Temat postu: 1. Ogólnopolski Turniej Deblowy - 7 października Mińsk Maz.
W sobotę 7 października 2017 MMZ Dart zorganizuje 1. Ogólnopolski Turniej Deblowy.





Zawody odbędą się w budynku, w którym niegdyś mieściło się Kino Światowid, przy ul. Piłsudskiego 7 w Mińsku Mazowieckim.
Startujemy punktualnie o godzinie 11:00.

Wpisowe wynosi 60pln od drużyny.

----------
*** NAGRODY ***

1. miejsce - 1200pln do podziału
2. miejsce - 600pln do podziału
3. miejsca - po 300pln do podziału


Dodatkowo pamiątkowe puchary oraz dyplomy dla 8 najlepszych drużyn.

Każdy z uczestników turnieju otrzyma także torbę z upominkami. Nikt nie opuści turnieju z pustymi rękoma.

Możemy zdradzić, iż dla drużyn, które odpadną w fazie grupowej, zostanie zorganizowany deblowy turniej Cricket. Zwycięska para otrzyma pamiątkowe statuetki oraz nagrodę niespodziankę!

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się na głównej scenie zaraz po meczu finałowym.

W 1. Ogólnopolskim Turnieju Deblowym MMZ Dart mogą wystartować drużyny wyłącznie DWUOSOBOWE, także mieszane.
Ze względu na to, iż chcemy, aby wszystko zostało przeprowadzone sprawnie, liczba drużyn jest ograniczona do 32 par. W przypadku dużego zainteresowania, istnieje możliwość zwiększenia obsady do 40 par.

*** ZAPISY ***

Zapisy drużyn rozpoczynamy 15.08 (wtorek) i przyjmujemy je WYŁĄCZNIE drogą mailową pod adresem MMZ.DART@GMAIL.COM

W tytule maila wpiszcie TURNIEJ DEBLOWY, natomiast w treści maila podajcie:
1) IMIONA i NAZWISKA darterów z zaznaczeniem, kto jest KAPITANEM
2) MIASTO, skąd jesteście
3) NAZWĘ DRUŻYNY
4) WALK-ON SONG, czyli utwór, który chcielibyście usłyszeć, przy wyjściu na mecze rozgrywane na głównej scenie

W mailu zwrotnym otrzymacie numer konta bankowego, pod którym przyjmujemy zaliczkę wpisowego w wysokości 30 pln .

Do 22.09 (piątek) zgłoszone drużyny będą mogły uzyskać zwrot zaliczki, jeśli nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.

Zapisy przyjmujemy do 26.09 (wtorek) lub do momentu, gdy limit drużyn zostanie wykorzystany.

2.10 (poniedziałek) przeprowadzimy losowanie online, po czym na stronie wydarzenia pojawi się pełna rozpiska grup oraz spotkań wraz z numerem tarczy.

----------

*** ZASADY ***

Wszystkie mecze będą rozgrywane w formule 501 DOUBLE OUT.

Turniej będzie podzielony na dwie fazy:

# Faza grupowa:
8 grup, 8 tarcz | mecze deblowe 2 vs 2 | best of 5 (1 mecz debel na debel do 3 wygranych legów)

Z każdej grupy awansują dwie najlepsze pary.
O kolejności w tabeli decyduje w pierwszej kolejności oczywiście liczba zwycięstw. W przypadku takiego samego bilansu dwóch drużyn - mecz bezpośredni. W sytuacji, gdy więcej debli będzie miało taki sam stosunek zwycięstw do porażek, tworzona jest mała tabela spotkań między zainteresowanymi drużynami.

Markerem w każdym spotkaniu będzie jedna z osób z tej samej grupy, nie rozgrywająca w danym momencie meczu grupowego. Przy każdej tarczy będzie stanowisko z laptopem.

# Faza pucharowa:
W każdej rundzie, począwszy od 1/8, aż do finału na każdy mecz będą się składać kolejno potyczki:

KAPITAN vs ZAWODNIK NR 2
ZAWODNIK NR 2 vs KAPITAN
DEBEL vs DEBEL
ZAWODNIK NR 2 vs ZAWODNIK NR 2
KAPITAN vs KAPITAN

1/8 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
1/4 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
1/2 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
finał: best of 5 (do 3 wygranych legów)
Mecz o 3. miejsce nie będzie rozgrywany.

Każdy mecz kończy się w momencie, gdy jedna z drużyn zwycięży w trzech pojedynczych spotkaniach.

Faza grupowa oraz mecze 1/8 finału będą rozgrywane na 8 tarczach w sali klubowej, natomiast od 1/4 finału mecze rozgrywane będą na głównej scenie.

W przypadku spotkań 1/8 finału, zawodnicy będą wpisywać swoje wyniki indywidualnie, natomiast mecze na głównej scenie będą się odbywać w obecności sędziego oraz markera.


----------

*** STREFA GASTRO ***

O napoje oraz złociste trunki zadbają Parasole Mińsk Mazowiecki.

Jeśli chodzi o jedzonko, to w promieniu 300 metrów od budynku, znajdują się:
Piri Piri Tex-Mex Grill Bar
Pizzeria Kebab Avanti
Pizzeria Biesiadowo
Pizzeria Diavola
Warszawska Zapieksy & Kawa

----------

*** KONTAKT ***

Wszelkie pytania dotyczące 1.Ogólnopolskiego Turnieju Deblowego MMZ Dart prosimy kierować drogą mailową na adres mmz.dart@gmail.com lub bezpośrednio na fb do Mateusz Bąkała.

--------

Jako MMZ Dart chcemy pokazać Wam, jak wyobrażamy sobie turniej darta w Polsce i mamy nadzieję, iż każdy z uczestników będzie ten turniej wspominał, jako dobrze zorganizowane przedsięwzięcie darterskie.

--------

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Widzimy się przy tarczy!
GAME ON!

Janek Pożycz - Śro Sie 16, 2017 8:41 pm

Miło jest nam poinformować, iż pierwszym sponsorem 1. Ogólnopolskiego Turnieju Deblowego MMZ Dart został sklep TOP Meble







Mamy już pierwsze zgłoszone drużyny , które ogłosimy po wpłynięciu zaliczki .

Przypominamy , że aby cały turniej przebiegł sprawnie wprowadziliśmy limit drużyn do 32

Janek Pożycz - Czw Sie 17, 2017 9:49 am

Możemy oficjalnie potwierdzić już dwie zapisane drużyny

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki
2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia


Na potwierdzenie kolejnych zgłoszonych drużyn czekamy , aż wpłyną zaliczki .

Pozostało 30 miejsc

Janek Pożycz - Pią Sie 18, 2017 11:06 am

🎯🎯🎯 ZWIĘKSZAMY PULĘ NAGRÓD 🎯🎯🎯
Oprócz pierwszej czwórki, w 1. Ogólnopolskim Turnieju Deblowym MMZ Dart, nagrodę finansową otrzymają również wszystkie deble, które zakończą rywalizację w 1/4 finału!
zatem:
5. miejsca - po 100pln do podziału
🎯🎯🎯

Janek Pożycz - Nie Sie 20, 2017 6:40 pm

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław


4. Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

5 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki - oczekiwanie na zaliczkę

6 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

7 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 25 miejsc

Janek Pożycz - Wto Sie 22, 2017 10:41 am

Do listy zapisanych drużyn dołączyły kolejne ekipy
Do końca zapisów pozostało 35 dni



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia



5 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki - oczekiwanie na zaliczkę

6 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

7 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

8 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

9 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom/Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

10 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

11 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

12 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę



Pozostało 20 miejsc

Janek Pożycz - Czw Sie 24, 2017 9:38 pm

Do końca zapisów pozostał równo miesiąc . Zgłoszenia przyjmujemy do 26.09 . Z każdym dniem witamy kolejne zapisane drużyny . Wiemy też , że jest kilka chętnych debli , które mają się zapisać tuż po powrocie z Mistrzostw Europy na elektroniku . Zapraszamy więc do zapisów , bo czasu i wolnych miejsc coraz mniej .


Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa




6 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

7 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

8 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

9 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom/Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

10 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

11 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

12 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

13 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki - oczekiwanie na zaliczkę

14 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę



Pozostało 18 miejsc

Janek Pożycz - Pon Sie 28, 2017 6:41 pm

Informujemy , że dla 16 ekip , którym nie uda się wyjść z grup przygotowaliśmy dodatkowy turniej " Debel Cricket ".
Tu już nie będzie grup i po rozlosowaniu drabinki lecimy pucharówkę .

Będziemy grali systemem do 2 zwycięstw [ BO 3 ] 4 single i jeden debel .
Kapitan 1 vs Zawodnik 2
Kapitan 2 vs Zawodnik 1
Debel
Zawodnik 1 vs Zawodnik 2
Kapitan 1 vs Kapitan 2

Wygrywa drużyna która jako pierwsza zdobędzie 3 duże punkty .

Mecz o 3 miejsce jak i Finał zostanie rozegrany na głównej scenie .

Tu niestety nie mamy nagród finansowych , ale pucharki i napoje szlachetne dla najlepszej 3 oczywiście będą .

Zapraszamy do zapisów bo miejsc coraz mniej .


Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa




9 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę


10 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

11 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

12 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

13 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

14 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

15 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 17 miejsc

Janek Pożycz - Wto Sie 29, 2017 5:12 pm

Po dwóch tygodniach zapisów mamy już połowę składu turniejowego . 16 ekip zgłoszonych . Czekamy na drugie 16 i kończymy zapisy .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa




9 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę


10 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

11 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

12 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

13 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

14 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

15 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki - oczekiwanie na zaliczkę

16. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 16 miejsc

Janek Pożycz - Śro Sie 30, 2017 9:22 pm

Mamy kolejne zgłoszone drużyny , a wśród nich drużynę " Ty i Ja " w której skład wchodzi tegoroczna mistrzyni Polski - Karolina Podgórska , i zwycięzca tegorocznego Polish Open - Krzysztof Ratajski . Zapowiada się mocna rywalizacja .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki




11 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

12 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

13 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

14 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

15 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

16. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

17 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

18 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

19 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 13 miejsc

Janek Pożycz - Czw Sie 31, 2017 11:35 pm

Lista drużyn zapełnia się coraz szybciej . Warto podkreślić , iż na naszym turnieju wystąpi 3 ekipa mistrzostw Polski - Sujkowski & Chechliński . Do końca zapisów pozostało nieco ponad 3 tygodnie .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa





14 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

15 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

16 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

17. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

18 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

19 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

20 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

21 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

22 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 10 miejsc

Janek Pożycz - Pią Wrz 01, 2017 10:38 pm

Przypominamy , że w naszym turnieju nie gramy o pietruszkę .
1. miejsce - 1200pln do podziału
2. miejsce - 600pln do podziału
3. miejsce - 300pln do podziału
4.miesce - 200pln do podziału
5. miejsca - po 100pln do podziału



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa




15 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

16 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

17. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

18 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

19 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

20 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

21 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

22 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

23 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 9 miejsc

Janek Pożycz - Wto Wrz 05, 2017 3:30 pm

Na zapisy do naszego turnieju pozostało równo 3 tygodnie . 8 miejsc jeszcze czeka , także serdecznie zapraszamy niezdecydowanych do zapisów .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa


15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa


17 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

18 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

19 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

20 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

21 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

22 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

23 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

24. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom - oczekiwanie na zaliczkę



Pozostało 8 miejsc

Janek Pożycz - Czw Wrz 07, 2017 10:35 pm

Równy miesiąc pozostał do naszego turnieju . Nadal pozostaje 8 wolnych miejsc. Mamy nadzieję jednak , że z waszą pomocą uda nam się dobić do 32 ekip .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom
[/color][/size]

19 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

20 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

21 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

22 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

23 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

24 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 8 miejsc

Janek Pożycz - Nie Wrz 10, 2017 6:01 pm

Miło jest nam gościć na naszym turnieju dwie drużyny , które w piątek na GP zajęły 3-4 miejsce . " Warszawskie Rekiny " i " Warsaw Darts Group " . A miejsc coraz mniej . Pozostało już tylko 6 wolnych miejsc .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom


19 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

20 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

21 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

22 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki - oczekiwanie na zaliczkę

23 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

24 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

25 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów

26 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów



Pozostało 6 miejsc



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group