To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2017 - PUCHAR POLSKI POD

siwy666 - Śro Sie 16, 2017 6:57 pm
Temat postu: III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2017 - PUCHAR POLSKI POD
TERMIN: 23.09.2017r
MIEJSCE: Restauracja Pomorska ul. Jagiellońska 11 Czaplinek
ZAPISY OD: 15.00
START: 16.00
WPISOWE: 25pln

Oddzielna kategoria do mężczyzn i kobiet

-Rezerwacja pokoi w restauracji pomorska tel. +48 94 375 54 44
-Hotel Paradise tel kom: 502 031 571, hotel.paradise@vp.pl.

Organizator: Czaplinecka liga Darta | Kontakt: 692 666 912

ZAPRASZAMY!

siwy666 - Śro Sie 16, 2017 6:59 pm

Lista startowa :

PANIE:

1.


PANOWIE:

1. Roman Tomczak - Czaplinek
2.

mazi - Czw Sie 17, 2017 8:17 am

III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2016 - PUCHAR POLSKI POD ??

Chyba powinno być 2017
:)

darek ż. - Pią Sie 18, 2017 9:18 am

Lista startowa :

PANIE:

1.


PANOWIE:

1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. Darek Żurański - Czaplinek

catv - Nie Sie 20, 2017 7:29 pm

Lista startowa :

PANIE:

1. Joanna Jagiełło - Czaplinek


PANOWIE:

1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. Darek Żurański - Czaplinek
3. Krzysztof Jagiełło - Czaplinek

darek ż. - Pon Sie 21, 2017 9:26 am

Lista startowa :

PANIE:

1. Joanna Jagiełło - Czaplinek
2. Joanna Janiec - Czaplinek
3.


PANOWIE:

1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. Darek Żurański - Czaplinek
3. Krzysztof Jagiełło - Czaplinek
4. Krzysztof Raniewicz - Czaplinek
5.

catv - Sob Wrz 23, 2017 3:32 pm

Rozpoczęliśmy III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2017 - PUCHAR POLSKI POD
Grupy:
1
1 Sylwester Karbowiak
2 Piotr Worsowicz
3 Piotr Winiarski
4 Andrzej Jakubowski

2
1 Damian Pałaszewski
2 Janusz Ziętkiewicz
3 Norbert Jagieniak
4 Dariusz Żurański

3
1 Paweł Saja
2 Andrzej Terechof
3 Łukasz Banach

4
1 Patryk Bazyk
2 Krzysztof Tynny
3 Krzysztof Jagiełło

5
1 Krzysztof Raniewicz
2 Mateusz Rybka
3 Marek Tomaszewski

6
1 Wojciech Pasiński
2 Arkadiusz Adamski
3 Terry Allen

7
1 Krzysztof Borzęcki
2 Rafał Kudliński
3 Jacek Oskwarek

8
1 Tomasz Dolny
2 Artur Adamczyk
3 Roman Tomczak

catv - Sob Wrz 23, 2017 5:24 pm

Wyniki grup:
1
1 Sylwester Karbowiak 1
2 Piotr Worsowicz 2
3 Piotr Winiarski 3
4 Andrzej Jakubowski 4


2
1 Damian Pałaszewski 1
2 Janusz Ziętkiewicz 4
3 Norbert Jagieniak 3
4 Dariusz Żurański 2


3
1 Paweł Saja 2
2 Andrzej Terechof 1
3 Łukasz Banach 3


4
1 Patryk Bazyk 3
2 Krzysztof Tynny 1
3 Krzysztof Jagiełło 2


5
1 Krzysztof Raniewicz 2
2 Mateusz Rybka 1
3 Marek Tomaszewski 3


6
1 Wojciech Pasiński 1
2 Arkadiusz Adamski 2
3 Terry Allen 3


7
1 Krzysztof Borzęcki 2
2 Rafał Kudliński 3
3 Jacek Oskwarek 1


8
1 Tomasz Dolny 2
2 Artur Adamczyk 3
3 Roman Tomczak 1

catv - Sob Wrz 23, 2017 6:55 pm

Last 16
Sylwester Karbowiak 0
Marker: Artur Adamczyk Board: 3
Krzysztof Borzęcki 3

Dariusz Żurański 2
Marker: Rafał Kudliński Board: 4
Roman Tomczak 3

Mateusz Rybka 0
Marker: Terry Allen Board: 5
Paweł Saja 3

Arkadiusz Adamski 3
Marker: Marek Tomaszewski Board: 6
Krzysztof Tynny 0

Andrzej Terechof 2
Marker: Patryk Bazyk Board: 7
Krzysztof Raniewicz 3

Krzysztof Jagiełło 1
Marker: Łukasz Banach Board: 8
Wojciech Pasiński 3

Jacek Oskwarek 3
Marker: Norbert Jagieniak Board: 9
Piotr Worsowicz 2

Tomasz Dolny 1
Marker: Piotr Winiarski Board: 10
Damian Pałaszewski 3

catv - Sob Wrz 23, 2017 7:07 pm

Last 8
Krzysztof Borzęcki 4

Board: 3

Roman Tomczak 3



Paweł Saja 1

Board: 5

Arkadiusz Adamski 4



Krzysztof Raniewicz 0

Board: 7

Wojciech Pasiński 4



Jacek Oskwarek 0

Board: 9

Damian Pałaszewski 4

catv - Sob Wrz 23, 2017 7:39 pm

Półfinały:
Krzysztof Borzęcki 4



Board: 5



Arkadiusz Adamski 3







Wojciech Pasiński 4



Board: 8



Damian Pałaszewski 1

catv - Sob Wrz 23, 2017 7:40 pm

Półfinały pań:
Joanna Janiec 3

Iwona Dehamchi 0

Joanna Siemieńska 0

Joanna Jagiełło 3

catv - Sob Wrz 23, 2017 8:52 pm

Finały:
Joanna Janiec - Joanna Jagiełło 4-0
Wojciech Pasiński - Krzysztof Borzęcki 5-3

catv - Sob Wrz 23, 2017 8:54 pm

Place Player
1 Joanna Janiec
2 Joanna Jagiełło
3-4 Iwona Dehamchi
3-4 Joanna Siemieńska
5-6 Agata Tomczak

Place Player
1 Wojciech Pasiński
2 Krzysztof Borzęcki
3-4 Arkadiusz Adamski
3-4 Damian Pałaszewski
5-8 Roman Tomczak
5-8 Paweł Saja
5-8 Krzysztof Raniewicz
5-8 Jacek Oskwarek
9-16 Sylwester Karbowiak
9-16 Dariusz Żurański
9-16 Mateusz Rybka
9-16 Krzysztof Tynny
9-16 Andrzej Terechof
9-16 Krzysztof Jagiełło
9-16 Piotr Worsowicz
9-16 Tomasz Dolny
17-24 Piotr Winiarski
17-24 Norbert Jagieniak
17-24 Łukasz Banach
17-24 Patryk Bazyk
17-24 Marek Tomaszewski
17-24 Terry Allen
17-24 Rafał Kudliński
17-24 Artur Adamczyk
25-32 Andrzej Jakubowski
25-32 Janusz Ziętkiewicz



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group