To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW - X sezon 2017/2018

StachuNo - Pią Sie 25, 2017 7:23 am
Temat postu: DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
X sezon Dart Pleszew 2017/2018. Gramy:

- w każdy wtorek od 5 września 2017 do 12 czerwca 2018 (40 turniejów, 26 grudnia turniej się nie odbędzie) - Pleszew Steel Cup (PSC).
- 5 Turniejów Rankingowych (7 październik 2017, 25 listopad 2017, 27 styczeń 2018, P. Delty 10 marzec 2018 oraz 19 maj 2018) .

Do finału sezonu X MASTERS 2018 (23 czerwiec 2018) awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.
X MASTERS 2018, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe)
UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu.

Zapowiedź:
PSC 1 - wtorek - 5 wrzesień g: 20:00
PSC 2 – wtorek – 12 wrzesień
PSC 3 – wtorek – 19 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 7 październik
Klub Hades, ul Marszewska 12

StachuNo - Nie Wrz 03, 2017 11:37 am

Cześć, we wtorek 5 września rozpocznie się sezon darterski w Pleszewie. Po raz dziesiąty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie X MASTERS 2018. Droga do X MASTERS 2018 to 40 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W marcu 2018 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do X MASTERS 2018.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w X MASTERS 2018 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 7 października (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2016/2017 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Pleszew Steel Cup - Jakub Madaliński – Pleszew, (2 miejsce Przemysław Misiak – Ostrów Wlkp., 3 Tomasz Hałajda – Pleszew)
Puchar Delty – Przemysław Pawlicki (Krotoszyn), 2 miejsce Norbert Pecyna (Jarocin), 3 miejsca – Jacek Cieślak (Krotoszyn), Jordan Hołderny (Jarocin)
IX MASTERS 2017 – Jacek Cieślak (Krotoszyn), 2 miejsce Przemysław Misiak (Ostrów Wlkp.), 3 miejsca – Jakub Koralewski (Kotowiecko), Przemysław Pawlicki (Krotoszyn)

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
Puchar Delty – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Joanna Wieszczeczyńska (Krotoszyn), 3 miejsca Sara Marszałek i Marta Pawlicka (obie Krotoszyn)
IX MASTERS 2017 – Marta Pawlicka (Krotoszyn), 2 miejsce Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 3 miejsca Marta Nowak (Poznań), Joanna Wieszczeczyńska (Krotoszyn)

W PSC gramy zawsze bez rozstawienia.

StachuNo - Śro Wrz 06, 2017 9:08 am

PSC 1, klasyfikacja i pkt do rankingu:

1. Przemysław Misiak 20
2. Anna Kowalczyk 16
3. Jakub Madaliński 12
4. Marcin Kowalczyk 10
5. Kamil Stanisławski 8
5. Tomasz Hałajda 8
7. Mateusz Sas 6
7. Franciszek Stanisławski 6
9. Aleksandra Gramala 4
9. Andrzej Fabiszewski 4
9. Piotr Jańczak 4
9. Stanisław Nowak 4
13. Artur Ciechoński 2
13. Iwona Jezierska 2

Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 12 wrzesień g: 20:00
PSC 3 - wtorek - 19 wrzesień
PSC 4 - wtorek - 26 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 październik

StachuNo - Śro Wrz 13, 2017 10:45 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 2 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 32
2. Aleksandra Gramala 20
Tomasz Hałajda 20
Przemysław Misiak 20
5. Anna Kowalczyk 16
6. Stanisław Nowak 14
7. Andrzej Fabiszewski 12
Mateusz Sas 12
9. Marcin Kowalczyk 10
10. Artur Ciechoński 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
13. Iwona Jezierska 6
Franciszek Stanisławski 6
15. Piotr Jańczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Wrz 13, 2017 10:45 am

PSC 2, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Aleksandra Gramala
3. Tomasz Hałajda
4. Stanisław Nowak
5. Andrzej Fabiszewski
5. Maciej Nowak
7. Artur Ciechoński
7. Mateusz Sas
9. Iwona Jezierska

hf 2 x 102 - Tomasz Hałajda
hf 118 - Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 19 wrzesień g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 26 wrzesień
PSC 5 - wtorek - 3 październik
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 październik

StachuNo - Śro Wrz 20, 2017 11:28 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 3 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 52
2. Tomasz Hałajda 36
3. Aleksandra Gramala 26
4. Stanisław Nowak 24
5. Andrzej Fabiszewski 20
Przemysław Misiak 20
7. Iwona Jezierska 18
8. Anna Kowalczyk 16
9. Piotr Jańczak 12
Mateusz Sas 12
11. Marcin Kowalczyk 10
12. Artur Ciechoński 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
15. Franciszek Stanisławski 6



Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Wrz 20, 2017 11:29 am

PSC 3, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Iwona Jezierska
4. Stanisław Nowak
5. Piotr Jańczak
5. Andrzej Fabiszewski
7. Aleksandra Gramala

hf 111 - Iwona Jezierska


Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 26 wrzesień g: 20:00
PSC 5 - wtorek - 3 październik
I TURNIEJ RANKINGOWY - 7 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - 25 listopad

StachuNo - Śro Wrz 27, 2017 10:00 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 4 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 56
2. Tomasz Hałajda 46
3. Andrzej Fabiszewski 36
4. Aleksandra Gramala 32
Stanisław Nowak 32
6. Iwona Jezierska 30
7. Anna Kowalczyk 22
8. Przemysław Misiak 20
Mateusz Sas 20
Mateusz Szczepaniak 20
11. Artur Ciechoński 12
Piotr Jańczak 12
13. Marcin Kowalczyk 10
14. Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
16. Franciszek Stanisławski 6



Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Wrz 27, 2017 10:00 am

PSC 4, klasyfikacja:

1. Mateusz Szczepaniak
2. Andrzej Fabiszewski
3. Iwona Jezierska
4. Tomasz Hałajda
5. Mateusz Sas
5. Stanisław Nowak
7. Aleksandra Gramala
7. Anna Kowalczyk
9. Artur Ciechoński
9. Jakub Madaliński


Zapowiedź:
PSC 5 - wtorek - 3 październik
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 październik
PSC 6 - wtorek - 10 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Paź 04, 2017 10:34 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 5 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 68
2. Tomasz Hałajda 66
3. Stanisław Nowak 40
4. Andrzej Fabiszewski 36
Aleksandra Gramala 36
Iwona Jezierska 36
7. Piotr Jańczak 28
8. Anna Kowalczyk 22
9. Przemysław Misiak 20
Mateusz Sas 20
Mateusz Szczepaniak 20
12. Artur Ciechoński 18
13. Marcin Kowalczyk 10
Krzysztof Staszak 10
15. Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
18. Franciszek Stanisławski 6



Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 04, 2017 10:35 am

PSC 5, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Piotr Jańczak
3. Jakub Madaliński
4. Krzysztof Staszak
5. Stanisław Nowak
5. Błażej Wujs
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala

171 - Tomasz Hałajda
19 l - Tomasz Hałajda



Zapowiedź:
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 październik zapisy do 19:00 do 20:00
PSC 6 - wtorek - 10 październik
PSC 7 - wtorek - 17 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Paź 04, 2017 10:46 am

W sobotę odbędzie się pierwszy z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2017/2018. Tarcz od 3 do 6, grupy potem single k. o. Wpisowe 10 zł, nagrody 1 miejsce 50 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
StachuNo - Nie Paź 08, 2017 11:40 am

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 1 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 50 Kotowiecko
2. Bartosz Derwich 38 Jarocin
3. Norbert Pecyna 26 Jarocin
Jakub Marciniak 26 Jarocin
5. Jakub Madaliński 20 Pleszew
Przemysław Misiak 20 Ostrów Wlkp.
Marcin Wojtkowiak 20 Krotoszyn
Marcin Kowalczyk 20 Ostrów Wlkp.
9. Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Krzysztof Staszak 14 Pleszew
Kamil Stanisławski 14 Pleszew
Szymon Moch 14 Jarocin
13. Andrzej Fabiszewski 11 Pleszew
Stanisław Nowak 11 Pleszew
Artur Ciechoński 11 Pleszew
Przemysław Wieczorek 11 Krotoszyn


Pierwsza ósemka awans X MASTERS 2018


Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 1 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 50 Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala 38 Pleszew
3. Marta Nowak 26 Poznań
4. Ilona Kuznowicz 20 Krotoszyn


Pierwsza szóstka awans X MASTERS 2018

StachuNo - Nie Paź 08, 2017 11:41 am

I TURNIEJ RANKINGOWY 2017/2018
Pleszew, Klub Hades 07.10.2017, panie:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Marta Nowak Poznań
4. Ilona Kuznowicz Krotoszyn

StachuNo - Nie Paź 08, 2017 11:41 am

I TURNIEJ RANKINGOWY 2017/2018
Pleszew, Klub Hades 07.10.2017, panowie:

1. Jakub Koralewski Kotowiecko
2. Bartłomiej Derwiszko Jarocin
3. Norbert Pecyna Jarocin
3. Jakub Marciniak Jarocin
5. Jakub Madaliński Pleszew
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Marcin Burbonowicz Krotoszyn
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Kamil Stanisławski Pleszew
9. Szymon Moch Jarocin
13. Andrzej Fabiszewski Pleszew
13. Stanisław Nowak Pleszew
13. Artur Ciechoński Pleszew
13. Przemysław Wieczorek Krotoszyn

180 – Norbert Pecyna
180 – Jakub Koralewski
180 – Przemysław Misiak
171 – Jakub Marciniak
110 hf – Przemysław Misiak, 121 hf – Jakub Marciniak, 114 hf – Jakub Koralewski



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group