To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW - X sezon 2017/2018

StachuNo - Nie Paź 08, 2017 11:43 am

W pierwszym Turnieju Rankingowym, wśród Pań zwyciężyła Anna Kowalczyk (podium 11-2-0) pokonując w finale Aleksandrę Gramalę (0-4-2), na trzecim miejscu uplasowała się Marta Nowak (2-1-5).

Wśród panów 16 tytuł rankingowy wywalczył Jakub Koralewski (16-10-10), pokonał w finale Bartłomieja Derwiszkę (0-4-2), na trzecich miejscach uplasowali się Norbert Pecyna (2-5-9) oraz Jakub Marciniak (1-1-8, ostatni raz na podium 11.05.2013 - 2 miejsce).

Kolejny Turniej Rankingowy zaplanowany jest na 25 listopad 2017.

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 10 październik g: 20:00
PSC 7 - wtorek - 17 październik
PSC 8 - wtorek - 24 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Paź 11, 2017 9:38 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 6 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 86
2. Jakub Madaliński 84
3. Stanisław Nowak 48
4. Aleksandra Gramala 46
5. Iwona Jezierska 42
6. Piotr Jańczak 40
7. Andrzej Fabiszewski 36
8. Artur Ciechoński 26
9. Anna Kowalczyk 22
10. Przemysław Misiak 20
Mateusz Sas 20
Mateusz Szczepaniak 20
13. Marcin Kowalczyk 10
Krzysztof Staszak 10
15. Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
18. Franciszek Stanisławski 6



Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 11, 2017 9:39 am

PSC 6 klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Piotr Jańczak
4. Aleksandra Gramala
5. Artur Ciechoński
5. Stanisław Nowak
7. Iwona Jezierska

18l, hf 119, hf 123 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 17 październik g: 20:00
PSC 8 - wtorek - 24 październik
PSC 9 - wtorek - 31 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Paź 18, 2017 8:41 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 7 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 104
2. Tomasz Hałajda 102
3. Iwona Jezierska 54
Aleksandra Gramala 54
5. Stanisław Nowak 48
6. Piotr Jańczak 40
7. Artur Ciechoński 36
Andrzej Fabiszewski 36
9. Anna Kowalczyk 22
10. Przemysław Misiak 20
Mateusz Sas 20
Mateusz Szczepaniak 20
13. Marcin Kowalczyk 10
Krzysztof Staszak 10
15. Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
18. Franciszek Stanisławski 6



Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 18, 2017 8:41 am

PSC 7, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Iwona Jezierska
4. Artur Ciechoński
5. Aleksandra Gramala

hf 120 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 8 - wtorek - 24 październik g: 20:00
PSC 9 - wtorek - 31 październik
PSC 10 - wtorek - 7 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Paź 25, 2017 10:36 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 8 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 122
2. Jakub Madaliński 116
3. Aleksandra Gramala 62
4. Iwona Jezierska 60
5. Stanisław Nowak 56
6. Artur Ciechoński 42
7. Piotr Jańczak 40
8. Andrzej Fabiszewski 36
9. Mateusz Sas 30
10. Anna Kowalczyk 22
11. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
13. Marcin Nowak 16
14. Marcin Kowalczyk 10
Krzysztof Staszak 10
16. Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
19. Franciszek Stanisławski 6
20. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 25, 2017 10:37 am

PSC 8, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Marcin Nowak
3. Jakub Madaliński
4. Mateusz Sas
5. Aleksandra Gramala
5. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska
9. Jakub Płóciennniczak

180 - Mateusz Sas

Zapowiedź:
PSC 9 - wtorek - 31 październik g: 20:00
PSC 10 - wtorek - 7 listopad
PSC 11 - wtorek - 14 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Lis 01, 2017 12:18 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 9 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 130
2. Jakub Madaliński 128
3. Aleksandra Gramala 66
4. Iwona Jezierska 62
5. Stanisław Nowak 56
6. Artur Ciechoński 44
Piotr Jańczak 44
8. Andrzej Fabiszewski 40
9. Przemysław Misiak 40
10. Anna Kowalczyk 38
11. Mateusz Sas 36
12. Marcin Kowalczyk 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
Kamil Stanisławski 16
16. Krzysztof Staszak 14
17. Franciszek Stanisławski 12
18. Maciej Nowak 8
Błażej Wujs 8
20. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Lis 01, 2017 12:18 pm

PSC 9, klasyfikacja:

1. Przemysław Misiak
2. Anna Kowalczyk
3. Jakub Madaliński
4. Marcin Kowalczyk
5. Kamil Stanisławski
5. Tomasz Hałajda
7. Mateusz Sas
7. Franciszek Stanisławski
9. Aleksandra Gramala
9. Andrzej Fabiszewski
9. Piotr Jańczak
9. Krzysztof Staszak
13. Artur Ciechoński
13. Iwona Jezierska

Zapowiedź:
PSC 10 - wtorek - 7 listopad g: 20:00
PSC 11 - wtorek - 14 listopad
PSC 12 - wtorek - 21 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad

StachuNo - Śro Lis 08, 2017 9:44 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 10 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 148
Jakub Madaliński 148
3. Aleksandra Gramala 78
4. Iwona Jezierska 72
5. Stanisław Nowak 60
6. Mateusz Sas 56
7. Artur Ciechoński 52
8. Andrzej Fabiszewski 48
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Anna Kowalczyk 22
12. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
15. Marcin Kowalczyk 10
16. Magdalena Błaszczyk 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
20. Ilona Kuznowicz 6
Franciszek Stanisławski 6
22. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Lis 08, 2017 9:44 am

PSC 10, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Mateusz Sas
3. Krzysztof Staszak
4. Tomasz Hałajda
5. Magdalena Błaszczyk
5. Aleksandra Gramala
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska
9. Andrzej Fabiszewski
9. Stanisław Nowak

Zapowiedź:
PSC 11 - wtorek - 14 listopad g: 20:00
PSC 12 - wtorek - 21 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń

StachuNo - Śro Lis 15, 2017 10:59 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 11 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 168
2. Tomasz Hałajda 160
3. Iwona Jezierska 80
4. Aleksandra Gramala 78
5. Stanisław Nowak 76
6. Artur Ciechoński 58
Andrzej Fabiszewski 58
8. Mateusz Sas 56
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Anna Kowalczyk 22
12. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
15. Marcin Kowalczyk 10
16. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
21. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Franciszek Stanisławski 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Lis 15, 2017 11:00 am

PSC 11, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Stanisław Nowak
3. Tomasz Hałajda
4. Andrzej Fabiszewski
5. Rob Hermus
5. Iwona Jezierska
7. Janneke Hermus
7. Artur Ciechoński

hf 117 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 12 - wtorek - 21 listopad g: 20:00
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad
PSC 13 - wtorek - 28 listopad
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń

StachuNo - Śro Lis 22, 2017 10:48 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 12 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 184
2. Tomasz Hałajda 180
3. Aleksandra Gramala 90
4. Iwona Jezierska 86
5. Stanisław Nowak 84
6. Artur Ciechoński 68
7. Andrzej Fabiszewski 66
8. Mateusz Sas 56
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Anna Kowalczyk 22
12. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
15. Marcin Kowalczyk 10
16. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
21. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Franciszek Stanisławski 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Lis 22, 2017 10:48 am

PSC 12, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Aleksandra Gramala
4. Artur Ciechoński
5. Stanisław Nowak
5. Andrzej Fabiszewski
7. Iwona Jezierska


Zapowiedź:
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 listopad
PSC 13 - wtorek - 28 listopad
PSC 14 - wtorek - 5 grudzień
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group