To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Łódzka Liga Darta - Sezon 2017/2018

Lestat - Pon Cze 04, 2018 9:06 am

Zakończylismy sezon 2017/2018. Gratuluję zwycięzcom, Mistrzowi 1 ligi drużynie Sami Swoi i Mistrzowi 2 Ligi, drużynie Karolew. Z 1 Ligi spadają drużyny Boltim i Dartsway. Do 1 Ligi awansują Karolew i Diabol Team. W barażach zmierza się Czarny Koń z Dartaliccą oraz Aztex z Lejdis Plus. Jeden mecz na terenie 1-ligowca.
edgaritto - Pon Cze 04, 2018 11:09 am

Lestat napisał/a:
... W barażach zmierza się Czarny Koń z Dartaliccą oraz Aztex z Lejdis Plus. Jeden mecz na terenie 1-ligowca.

Lestat prosiłbym Cię o wyjaśnienie, jak to jest z tymi barażami, raz na zawsze.
Najpierw powiem jak rozumiem regulamin, który nas obowiązuje.
Otóż tak, że po pierwsze to kapitanowie ustalają, że jest albo mecz i rewanż, albo tylko jeden mecz. A po drugie, jeśli ustalą, że jest tylko jeden mecz to obowiązkowo musi on być grany do 3 wygranych legów. Czy nie tak?
Pytam bo praktyka z regulaminem mocno się rozjeżdżają, moja drużyna grała w barażach dwukrotnie, więc wiem.
Dlaczego piszesz a priori o jednym meczu? Mają przecież czas na dwa, regulamin pozwala im na dwa, a jeśli pozwala i tak ustalą to też w typerze jest więcej punktów do zgarnięcia.

Lestat - Pon Cze 04, 2018 12:29 pm

Baraże w dużej mierze polegają na "dogadaniu się". Ja pisze o sytuacji kiedy druzyny nie potrafią / nie chcą sie dogadać. Wtedy jest jeden mecz, grany "do trzech" (ale jak sie druzyny umówią na granie "do dwóch" to i tak nic nie zrobię...) Jak sie obie druzyny zgodza to moga grac mecze codziennie przez dwa tygodnie, bylebym przed zakończeniem sezonu rezultat dostał...
Lestat - Pon Cze 11, 2018 7:46 am

Mecz barażowy: 12 Czarny Koń - Dartallica 2. Czarny Koń utrzymuje się w 1 lidze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group