To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Puchar Polski POD w Bochni 14-15 października 2017

MOD - Pią Wrz 01, 2017 11:59 am
Temat postu: Puchar Polski POD w Bochni 14-15 października 2017
Zapraszamy na kolejne dwudniowe zawody w steel darta - tym razem gramy w Bochni!

Zapraszamy do Hotelu Nowa Bochnia - ul.Poniatowskiego 24, Bochnia

Wydarzenie na FB - https://www.facebook.com/events/128662881089722/

- sobota 14 października 2017 - Puchar Polski POD o puchar Burmistrza Bochni

Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

- niedziela 15 października 2017 - Puchar Polski POD & Otwarte Mistrzostwa Bochni

Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

System gry 501 DO - grupy + SKO
mężczyźni: grupy - best of 5; last 32, last 16, last 8 - best of 7, półfinały - best of 9, finał best of 11 (czyli do 6 wygranych)
kobiety: grupy - best of 5, single ko - best of 7 (czyli do 4 wygranych).

Dress code obowiązuje w obu kategoriach od 1/2 finałów!

W sobotę istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego turnieju typu Lucky Loser - po fazie last 32 i przy wystarczającej ilości chętnych!

Planujemy rozgrywki na 20 tarczach - 16 tarcz do dyspozycji panów, oraz 4 tarcze dla pań.

O nagrodach poinformujemy w osobnym poście w niedługim czasie!

MOD - Wto Wrz 05, 2017 10:28 am

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Bochni
w dniach 14-15 października 2017r.

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Marcin Babicz
10. Rafał Ośko
11. Roberty Sysło
12. Paweł Seremet
13 .....

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. ....

MOD - Czw Wrz 07, 2017 9:07 am

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Bochni
w dniach 14-15 października 2017r.

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Marcin Babicz
10. Rafał Ośko
11. Roberty Sysło
12. Paweł Seremet
13. Michał Gackowski
14. Piotr Turek
15. .....

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. ....

MOD - Wto Wrz 19, 2017 9:29 pm

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Bochni
w dniach 14-15 października 2017r.

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka
..........

Majo_82 - Czw Paź 05, 2017 8:59 am

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
17. Daniel Kawalec
18. Mieszko Ciuła
19. Marcin Małek
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka

Lone_Wolf - Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
17. Daniel Kawalec
18. Mieszko Ciuła
19. Marcin Małek
20. Marek Hawrot
21. Maciej Hawrot
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka

Majo_82 - Wto Paź 10, 2017 12:23 pm

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
17. Daniel Kawalec
18. Mieszko Ciuła
19. Marcin Małek
20. Marek Hawrot
21. Maciej Hawrot
22. Dariusz Furman
23. Krzysztof Furman
24. Hieronim Furgał
25. Adrian Michna
26. Rafał Mrozek
27. Dariusz Wójcik
28. Kamil Mazurkiewicz
29. Patryk Pasikiewicz
30. Bartłomiej Bogacz
31. Jakub Pietrzyk
32. Konrad Cetnar
33. Jacek Domka
34. Witold Lewandowski
35. Jarosław Pisarski
36. Krzysztof Kondrak
37. Michał Staszewski
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka
5. Katarzyna Basiak
6. Agnieszka Pyzio
7. Karolina Lorek
8. Paulina Modelska
9. Agnieszka Żurek

Majo_82 - Czw Paź 12, 2017 11:53 am

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
17. Daniel Kawalec
18. Mieszko Ciuła
19. Marcin Małek
20. Marek Hawrot
21. Maciej Hawrot
22. Dariusz Furman
23. Krzysztof Furman
24. Hieronim Furgał
25. Adrian Michna
26. Rafał Mrozek
27. Dariusz Wójcik
28. Kamil Mazurkiewicz
29. Patryk Pasikiewicz
30. Bartłomiej Bogacz
31. Jakub Pietrzyk
32. Konrad Cetnar
33. Jacek Domka
34. Witold Lewandowski
35. Jarosław Pisarski
36. Krzysztof Kondrak
37. Michał Staszewski
38. Adam Bieda
39. Bartosz Nowaczek
40. Paweł Dzięgiel
41. Mirosław Kowalski
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka
5. Katarzyna Basiak
6. Agnieszka Pyzio
7. Karolina Lorek
8. Paulina Modelska
9. Agnieszka Żurek
10. Izabela Zawada

MOD - Pią Paź 13, 2017 9:09 am

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
17. Daniel Kawalec
18. Mieszko Ciuła
19. Marcin Małek
20. Marek Hawrot
21. Maciej Hawrot
22. Dariusz Furman
23. Krzysztof Furman
24. Hieronim Furgał
25. Adrian Michna
26. Rafał Mrozek
27. Dariusz Wójcik
28. Kamil Mazurkiewicz
29. Patryk Pasikiewicz
30. Bartłomiej Bogacz
31. Jakub Pietrzyk
32. Konrad Cetnar
33. Jacek Domka
34. Witold Lewandowski
35. Jarosław Pisarski
36. Krzysztof Kondrak
37. Michał Staszewski
38. Adam Bieda
39. Bartosz Nowaczek
40. Paweł Dzięgiel
41. Mirosław Kowalski
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka
5. Katarzyna Basiak
6. Agnieszka Pyzio
7. Karolina Lorek
8. Paulina Modelska
9. Agnieszka Żurek
10. Izabela Zawada
11. Ewelina Zielińska-Kołacz

Majo_82 - Pią Paź 13, 2017 10:38 am

MĘŻCZYŹNI:
1. Andrzej Góra
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Łukasz Morajka
5. Łukasz Kamiński
6. Bastin Jeltema
7. Michał Bełza
8. Andrzej Kubacki
9. Rafał Ośko
10. Roberty Sysło
11. Paweł Seremet
12. Michał Gackowski
13. Piotr Turek
14. Arkadiusz Leński
15. Wojciech Gleń
16. Grzegorz Nagacz
17. Daniel Kawalec
18. Mieszko Ciuła
19. Marcin Małek
20. Marek Hawrot
21. Maciej Hawrot
22. Dariusz Furman
23. Krzysztof Furman
24. Hieronim Furgał
25. Adrian Michna
26. Rafał Mrozek
27. Dariusz Wójcik
28. Kamil Mazurkiewicz
29. Patryk Pasikiewicz
30. Bartłomiej Bogacz
31. Jakub Pietrzyk
32. Konrad Cetnar
33. Jacek Domka
34. Witold Lewandowski
35. Jarosław Pisarski
36. Krzysztof Kondrak
37. Michał Staszewski
38. Adam Bieda
39. Bartosz Nowaczek
40. Paweł Dzięgiel
41. Mirosław Kowalski
42. Jacek Styczyński
43. Paweł Styczyński
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Iwona Kopczyńska
4. Patrycja Głowacka
5. Katarzyna Basiak
6. Agnieszka Pyzio
7. Karolina Lorek
8. Paulina Modelska
9. Agnieszka Żurek
10. Izabela Zawada
11. Ewelina Zielińska-Kołacz

MOD - Pon Paź 16, 2017 1:54 pm
Temat postu: Wyniki zawodów Pucharu Polski POD w Bochni 14-15/10/2017
Pełne wyniki Pucharu Polski POD o puchar Burmistrza Bochni
Bochnia 14 października 2017r.


Kobiety:
1 Lech Nina
2 Pacierpnik Małgorzata
3-4 Nowaczek Katarzyna
3-4 Wolska Dominika

5-8 Pietras Klaudia
5-8 Lorek Karolina
5-8 Zielińska-Kołacz Ewelina
5-8 Basiak Katarzyna
9-12 Kopczyńska Iwona
9-12 Bieda Anna
9-12 Pyzio Agnieszka
9-12 Konwent Lidia

Mężczyźni:
1 Kciuk Krzysztof
2 Furgał Hieronim
3-4 Małek Marcin
3-4 Turek Piotr
5-8 Michna Adrian
5-8 Furman Dariusz
5-8 Bieda Adam
5-8 Szeląg Dariusz
9-16 Ajvazi Arian
9-16 Macha Łukasz
9-16 Dul Tomasz
9-16 Żurek Marek
9-16 Gaczorek Mirosław
9-16 Biela Krzysztof
9-16 Kamionka Andrzej
9-16 Góra Andrzej
17-32 Ostrowski Piotr
17-32 Ciuła Mieszko
17-32 Małek Mariusz
17-32 Furman Krzysztof
17-32 Ostrowski Grzegorz
17-32 Lewandowski Witold
17-32 Morajka Łukasz
17-32 Bazuń Adam
17-32 Zahora Rafał
17-32 Kowalski Mirosław
17-32 Ośko Rafał
17-32 Czajkowski Waldemar
17-32 Prasoł Damian
17-32 Fryźlewicz Tomasz
17-32 Dzięgiel Paweł
17-32 Kondrak Krzysztof
33-48 Kamiński Łukasz
33-48 Gorzny Arkadiusz
33-48 Trojanowski Sławomir
33-48 Tomczyk Paweł
33-48 Wójcik Dariusz
33-48 Molnar Lukas
33-48 Kacerz Tadeusz
33-48 Nagacz Grzegorz
33-48 Styczyński Jacek
33-48 Cetnar Konrad
33-48 Góra Krzysztof
33-48 Pluta Gustaw
33-48 Gleń Wojciech
33-48 Gackowski Michał
33-48 Kacerz Sebastian
33-48 Mrózek Rafał
49-64 Domka Jacek
49-64 Leński Arkadiusz
49-64 Dziubany Michał
49-64 Hawrot Maciej
49-64 Lenart Marek
49-64 Konieczny Łukasz
49-64 Nowaczek Bartosz
49-64 Krzyszczyk Janusz
49-64 Pisarski Jarosław
49-64 Bełza Michał
49-64 Hawrot Marek
49-64 Kołacz Maciej
49-64 Szynal Zdzisław
49-64 Szewczyk Bartosz
49-64 Przybyła Radosław
49-64 Mazurkiewicz Kamil
65-80 Czernik Jarosław
65-80 Śliwa Adrian

Pełne wyniki z niedzielnego Pucharu Polski POD w Bochni:
15 października 2017r. - Otwarte Mistrzostwa Bochni


Kobiety:
1 Lech Nina
2 Nowaczek Katarzyna
3-4 Drążek Katarzyna
3-4 Kopczyńska Iwona

5-8 Zawada Izabela
5-8 Pietras Klaudia
5-8 Pacierpnik Małgorzata
5-8 Basiak Katarzyna
9-12 Wolska Dominika
9-12 Żurek Agnieszka
9-12 Pyzio Agnieszka
9-12 Konwent Lidia

Mężczyźni:
1 Kciuk Krzysztof
2 Furman Krzysztof
3-4 Furgał Hieronim
3-4 Lewandowski Witold
5-8 Michna Adrian
5-8 Ostrowski Piotr
5-8 Czajkowski Waldemar
5-8 Jakubczyk Tomasz
9-16 Turek Piotr
9-16 Wesołowski Robert
9-16 Dul Tomasz
9-16 Przybyła Radosław
9-16 Robak Dawid
9-16 Steyer Sebastian
9-16 Hawrot Marek
9-16 Gleń Wojciech
17-32 Zahora Rafał
17-32 Kacerz Sebastian
17-32 Kacerz Tadeusz
17-32 Pisarski Jarosław
17-32 Ośko Rafał
17-32 Furman Dariusz
17-32 Nowaczek Bartosz
17-32 Pluta Gustaw
17-32 Góra Andrzej
17-32 Kondrak Krzysztof
17-32 Hawrot Maciej
17-32 Szymak Wiesław
17-32 Konieczny Łukasz
17-32 Kołodziejczyk Marek
17-32 Nagacz Grzegorz
17-32 Kamiński Łukasz
33-48 Domka Jacek
33-48 Bełza Michał
33-48 Czernik Jarosław
33-48 Mazurkiewicz Kamil
33-48 Leński Arkadiusz
33-48 Gackowski Michał
33-48 Glondys Maciej
33-48 Zawada Mateusz
33-48 Ostrowski Grzegorz
33-48 Jurkan Sebastian
33-48 Dziubany Michał
33-48 Szydłowski Konrad
33-48 Kłysz Maciej
33-48 Kubacki Andrzej
33-48 Piszczek Krzysztof
33-48 Śliwa Adrian

Zapraszamy na kolejne zawody Pucharu Polski POD do Andrychowa w dniach 9-10 grudnia 2017!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group