To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Śląska Liga Darta - Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta

aro_46 - Pią Wrz 22, 2017 8:05 pm
Temat postu: Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta
Zapraszam na nowy sezon w nowym lokalu Pub Pod Beczką Ustroń ul.Lipowska 28
1 turniej odbędzie się 1.10.2017r. o godz 15tej. Zapisy do 14-45. Gramy na 4 tarczach
Regulamin ligi http://ligisportowe.pl/us...n_regulamin.php

aro_46 - Nie Paź 01, 2017 9:55 pm
Temat postu: Wyniki 1 turnieju
Wyniki 1 turnieju

1. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
3. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Daniel Kawalec Tychy
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Piotr Brudny Hażlach
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Artur Hazuka Ustroń
13. Konrad Sikora Ustroń
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Michał Czyż Cisownica
17. Maciej Pawłowski Buczkowice

aro_46 - Czw Paź 19, 2017 5:42 pm
Temat postu: 2 Turniej
Zapraszam na 2 turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta 4 listopada start turnieju o 16tej zapisy do 15-45.
aro_46 - Pon Lis 06, 2017 11:31 pm

Wyniki 2 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

1. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2. Patryk Pawlikowski Pawłowice
3. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Jan Maliczak Rudzica
5. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
9. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
9. Marek Zamęta Bielsko Biała
9. Daniel Kawalec Tychy
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Arkadiusz Sikora Ustroń
13. Michał Czyż Cisownica
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Piotr Brudny Hażlach
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Bogdan Hazuka Ustroń
21. Edyta Pawłowska Buczkowice
21. Konrad Sikora Ustroń
21. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój

Ranking po drugim turnieju http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php

aro_46 - Wczoraj 16:19
Temat postu: 3 Turniej
Zapraszam na 3 turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta
2-go grudnia start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group