To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Śląska Liga Darta - Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta

aro_46 - Pon Lut 26, 2018 7:42 pm
Temat postu: Wyniki 7 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta
Wyniki 7 turnieju

1. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
2. Bartosz Obracaj Świętoszówka
3. Bogdan Hazuka Ustroń
3. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój
5. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
5. Patryk Pawlikowski Pawłowice
5. Maciej Matusiak Kety
5. Dariusz Radomski Żory
9. Daniel Bujok Wisła
9. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
9. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
13. Jan Maliczak Rudzica
13. Konrad Sikora Ustroń
13. Arkadiusz Sikora Ustroń
13. Sebastian Tomala Żory
17. Edyta Pawłowska Buczkowice
17. Tomasz Kasiuk Ustroń

Ranking po 7 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php

aro_46 - Wto Lut 27, 2018 8:18 pm
Temat postu: 8 turniej
Zapraszam na 8 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 3.03.2018r. o godz. 17tej. zapisy do 16-45
aro_46 - Nie Mar 04, 2018 8:00 pm
Temat postu: Wyniki 8 Turnieju
Wyniki 8 turnieju

1. Piotr Bem Ustroń
2. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
3. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3. Piotr Brudny Hażlach
5. Daniel Bujok Wisła
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Artur Hazuka Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
9. Patryk Pawlikowski Pawłowice
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Bartosz Obracaj Świętoszówka
13. Maciej Matusiak Kęty
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Konrad Sikora Ustroń
17. Piotr Jaszczyk Mikołów
17. Monika Kicun Katowice

Ranking po 8 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php

aro_46 - Pon Mar 19, 2018 10:39 am
Temat postu: 9 Turniej
Zapraszam na 9 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 24.03.2018r. o godz. 17tej. zapisy do 16-45
aro_46 - Pon Mar 26, 2018 6:32 pm
Temat postu: Wyniki 9 turnieju
Wyniki 9 turnieju

1. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
2. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3. Artur Hazuka Ustroń
5. Tomasz Kasiuk Ustroń
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Maciej Matusiak Kęty
9. Daniel Bujok Wisła
9. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
9. Patryk Pawlikowski Pawłowice
9. Przemysław Foltyn Hażlach
9. Arkadiusz Sikora Ustroń
9. Grzegorz Kaszper Ustroń
9. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój
9. Sebastian Tomala Żory
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Edyta Pawłowska Buczkowice
17. Konrad Sikora Ustroń
17. Dariusz Skrabka Ustroń
21. Krystian Kastinger Hażlach
21. Piotr Bem Ustroń
21. Dariusz Radomski Żory
21. Wiktor Radomski Żory

Ranking po 9 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
Wielkie podziękowania dla firmy https://sklep.bilardkaz.pl/ za użyczenie tarcz wraz z
oświetleniem.

El Matadore - Wto Mar 27, 2018 9:00 pm

Witam.
Oświetlenie super. Chciałbym jako uczestnik również podziękować Firmie bilardkaz za użyczenie tarcz wraz z oświetleniem. Panowie dobry wyrób.
Pozdrawiam :lotka:

aro_46 - Wto Kwi 03, 2018 7:06 pm
Temat postu: 10 Turniej Darta
Zapraszam na 10 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 7.04.2018r. o godz. 16tej. zapisy do 15-45
aro_46 - Pon Kwi 09, 2018 1:23 am
Temat postu: Wyniki 10 Turnieju
Wyniki 10 turnieju

1. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
2. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3. Artur Hazuka Ustroń
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
9. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
9. Patryk Pawlikowski Pawłowice
9. Konrad Sikora Ustroń
9. Maciej Matusiak Kęty
13. Tomasz Kasiuk Ustroń
13. Grzegorz Kaszper Ustroń
13. Filip Juroszek Żory
13. Sylwester Broda Żory
17. Piotr Bem Ustroń

aro_46 - Pon Kwi 09, 2018 1:26 am
Temat postu: Klasyfikacja
Klasyfikacja końcowa Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

1 m-ce (116 pkt) Bartosz Obracaj Świętoszówka
2 m-ce (114 pkt) Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3 m-ce (92 pkt) Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
4 m-ce (90 pkt) Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5 m-ce (80 pkt) Daniel Bujok Wisła
6 m-ce (70 pkt) Bogdan Hazuka Ustroń
7 m-ce (68 pkt) Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
8 m-ce (66 pkt) Arkadiusz Sikora Ustroń
9 m-ce (56 pkt) Tomasz Kasiuk Ustroń
10 m-ce (50 pkt) Jan Maliczak Rudzica
11 m-ce (46 pkt) Patryk Pawlikowski Pawłowice
12 m-ce (42 pkt) Maciej Matusiak Kęty
13 m-ce (40 pkt) Artur Hazuka Ustroń
14 m-ce (36 pkt) Piotr Bem Ustroń
15 m-ce (34 pkt) Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój
16 m-ce (32 pkt) Konrad Sikora Ustroń
16 m-ce (32 pkt) Lucjan Pawłowski Buczkowice
18 m-ce (26 pkt) Edyta Pawłowska Buczkowice
18 m-ce (26 pkt) Piotr Brudny Hażlach
18 m-ce (26 pkt) Piotr Mrzygłód Ustroń
21 m-ce (24 pkt) Przemysław Foltyn Hażlach
22 m-ce (20 pkt) Arkadiusz Leński Bielsko Biała
23 m-ce (16 pkt) Daniel Kawalec Tychy
23 m-ce (16 pkt) Wiesław Szymak Andrychów
25 m-ce (14 pkt) Krystian Kastinger Hażlach
26 m-ce (12 pkt) Grzegorz Kaszper Ustroń
27 m-ce (10 pkt) Dariusz Radomski Żory
27 m-ce (10 pkt) Sebastian Tomala Żory
27 m-ce (10 pkt) Szymon Micherda Jastrzębie Zdrój
27 m-ce (10 pkt) Tomasz Pecuch Brzeszcze
31 m-ce (8 pkt) Jakub Kubielas Jastrzębie Zdrój
31 m-ce (8 pkt) Marek Zamęta Bielsko Biała
31 m-ce (8 pkt) Michał Czyż Cisownica
34 m-ce (6 pkt) Rafał Juraszczyk Żory
34 m-ce (6 pkt) Szymon Nizio Puńców
36 m-ce (4 pkt) Dariusz Rokowski Bielsko Biała
36 m-ce (4 pkt) Dariusz Skrabka Ustroń
36 m-ce (4 pkt) Filip Juroszek Żory
36 m-ce (4 pkt) Sylwester Broda Żory
40 m-ce (2 pkt) Maciej Pawłowski Buczkowice
40 m-ce (2 pkt) Małgorzata Micza Puńców
40 m-ce (2 pkt) Monika Kicun Katowice
40 m-ce (2 pkt) Piotr Jaszczyk Mikołów
40 m-ce (2 pkt) Rafael Lederer Ustroń
40 m-ce (2 pkt) Wiktor Radomski Żory



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group