Typer Łódzkiej Ligi Darta - III kolejka Typera ŁLD 2017/2018
maksio - Pią Paź 20, 2017 10:06 am
Aztex - Czarny Koń - 8:6
Vendetta - Boltim - 10:4
Leg Łowicz - Włóczykije - 5:9
Autsajderzy - Dartsway - 6:8
Sami Swoi - Orły Ozorków - 10:4
manio - Pią Paź 20, 2017 3:43 pm
I Liga - 3 kolejka
Aztex. - Czarny Koń 8 : 6
Vendetta - Boltim 12 : 2
Leg Łowicz - Włóczykije 4 : 10
Autsajderzy - Dartsway 4 : 10
Sami Swoi - Orły Ozorków 10 : 4
eSeNTe - Pią Paź 20, 2017 7:07 pm
Aztex - Czarny Koń -8 : 6
Vendetta - Boltim -11 : 3
Leg Łowicz - Włóczykije -4 : 10
Autsajderzy - Dartsway -6 : 8
Sami Swoi - Orły Ozorków -10 : 4
zbyhu07 - Pią Paź 20, 2017 9:57 pm Temat postu: Re: III kolejka Typera ŁLD 2017/2018 I Liga - 3 kolejka
Aztex - Czarny Koń - 10:4
Vendetta - Boltim - 11:3
Leg Łowicz - Włóczykije - 8:6
Autsajderzy - Dartsway - 8:6
Sami Swoi - Orły Ozorków - 8:6
Berni - Sob Paź 21, 2017 1:11 pm
Aztex - Czarny Koń 6:8
Vendetta - Boltim 10: 4
Leg Łowicz - Włóczykije 4: 10
Autsajderzy - Dartsway 5 :9
Sami Swoi - Orły Ozorków 11:3
Micrusia - Sob Paź 21, 2017 1:42 pm
Aztex - Czarny Koń 6:8
Vendetta - Boltim 11:3
Leg Łowicz - Włóczykije 4: 10
Autsajderzy - Dartsway 6 :8
Sami Swoi - Orły Ozorków 11:3
Picia - Sob Paź 21, 2017 4:57 pm
Aztex - Czarny Koń - 8:6
Vendetta - Boltim -10 : 4
Leg Łowicz - Włóczykije -4 : 10
Autsajderzy - Dartsway -8: 6
Sami Swoi - Orły Ozorków -10 :4
Ryku - Sob Paź 21, 2017 8:06 pm
Aztex - Czarny Koń - 6 : 8
Vendetta - Boltim -12 : 2
Leg Łowicz - Włóczykije -5 :9
Autsajderzy - Dartsway -5 :9
Sami Swoi - Orły Ozorków -7:7
Tomi13 - Sob Paź 21, 2017 8:28 pm
I Liga - 3 kolejka
Aztex - Czarny Koń - 6: 8
Vendetta - Boltim - 9:5
Leg Łowicz - Włóczykije - 5:9
Autsajderzy - Dartsway -6 :8
Sami Swoi - Orły Ozorków -10 :4
Pietja - Nie Paź 22, 2017 7:18 am
Aztex - Czarny Koń 8:6
Vendetta - Boltim 8: 6
Leg Łowicz - Włóczykije 4: 10
Autsajderzy - Dartsway 6 :8
Sami Swoi - Orły Ozorków 10:4
biniu68 - Nie Paź 22, 2017 8:18 am
I Liga - III kolejka
Aztex - Czarny Koń 8 - 6
Vendetta - Boltim 11 - 3
Leg Łowicz - Włóczykije 4 - 10
Autsajderzy - Dartsway 5 - 9
Sami Swoi - Orły Ozorków 10 - 4
|
|
|