To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Puchar Polski POD w Andrychowie 9-10 grudnia 2017

MOD - Czw Paź 19, 2017 11:14 am
Temat postu: Puchar Polski POD w Andrychowie 9-10 grudnia 2017
Zapraszamy na kolejne dwudniowe zawody w steel darta - tym razem gramy w Andrychowie!

Zapraszamy do Hali sportowej MKS Andrychów , 1-go Maja 4 Andrychów

- sobota 9 grudnia 2017 - Puchar Polski POD o puchar Burmistrza Andrychowa

Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

- niedziela 10 grudnia 2017 - Puchar Polski POD & Otwarte Mistrzostwa Andrychowa
Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/103389457090807/

System gry 501 DO - grupy + SKO
mężczyźni: grupy - best of 5; last 32, last 16, last 8 - best of 7, półfinały - best of 9, finał best of 11 (czyli do 6 wygranych)
kobiety: grupy - best of 5, single ko - best of 7 (czyli do 4 wygranych).

Nagrody:

Kobiety:
1 - 400 zł plus tarcza Winmau Blade5 plus puchar plus dyplom
2 - 200 zł plus puchar plus dyplom
3 - 100 zł x2 plus puchar plus dyplom

Mężczyźni :
1 - 700 zł plus tarcza Winmau Blade5 plus puchar plus dyplom
2 - 400 zł plus puchar plus dyplom
3 - 250 zł x2 plus puchar plus dyplom
5 - 100 zł x4 plus dyplom

Dress code obowiązuje w obu kategoriach od 1/2 finałów!


W sobotę istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego turnieju typu Lucky Loser - po fazie last 32 i przy wystarczającej ilości chętnych!

Planujemy rozgrywki na 20 tarczach - 16 tarcz do dyspozycji panów, oraz 4 tarcze dla pań.


Noclegi na hasło "Dart"

"Nad Basenem"
cena 80zł/osobę

tel. 536 000 586
34-120, Andrychów
Al.Adama Wietrznego 6

MOD - Czw Paź 26, 2017 10:48 am
Temat postu: Lista osób
Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Andrychowie
w dniach 9-10 grudnia 2017r.

KOBIETY:
1. Katarzyna Nowaczek
2. Anna Wesołowska
3. Dominika Wolska
4. Iwona Kopczyńska
5. ........

MĘŻCZYŹNI:
1. Marcin Małek
2. Sebastian Urbaniec
3. Bartosz Nowaczek
4. Łukasz Kamiński
5. Michał Godziszewski
6. Mieszko Ciuła
7. Arkadiusz Leński
8. Michał Gackowski
9. Daniel Kawalec
10. Patryk Urban
11. Robert Wesołowski
12. Piotr Turek
13. Dariusz Rokowski
14. Marcin Łach
15. Piotr Kucharski
16. Dawid Mizera
17. Greg Ostrowski
18. Konrad Szydłowski
19. ...

Egon - Pią Lis 03, 2017 2:53 pm

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Andrychowie
w dniach 9-10 grudnia 2017r.

KOBIETY:
1. Katarzyna Nowaczek
2. Anna Wesołowska
3. Dominika Wolska
4. Iwona Kopczyńska
5. ........

MĘŻCZYŹNI:
1. Marcin Małek
2. Sebastian Urbaniec
3. Bartosz Nowaczek
4. Łukasz Kamiński
5. Michał Godziszewski
6. Mieszko Ciuła
7. Arkadiusz Leński
8. Michał Gackowski
9. Daniel Kawalec
10. Patryk Urban
11. Robert Wesołowski
12. Piotr Turek
13. Dariusz Rokowski
14. Marcin Łach
15. Piotr Kucharski
16. Dawid Mizera
17. Greg Ostrowski
18. Konrad Szydłowski
19. Grzegorz Nagacz
20. ....

Marek Jasiński - Pon Lis 06, 2017 12:23 pm

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Andrychowie
w dniach 9-10 grudnia 2017r.

KOBIETY:
1. Katarzyna Nowaczek
2. Anna Wesołowska
3. Dominika Wolska
4. Iwona Kopczyńska
5. ........

MĘŻCZYŹNI:
1. Marcin Małek
2. Sebastian Urbaniec
3. Bartosz Nowaczek
4. Łukasz Kamiński
5. Michał Godziszewski
6. Mieszko Ciuła
7. Arkadiusz Leński
8. Michał Gackowski
9. Daniel Kawalec
10. Patryk Urban
11. Robert Wesołowski
12. Piotr Turek
13. Dariusz Rokowski
14. Marcin Łach
15. Piotr Kucharski
16. Dawid Mizera
17. Greg Ostrowski
18. Konrad Szydłowski
19. Grzegorz Nagacz
20. Marek Jasiński
21. Tomasz Dul
22. Paweł Schab
23. Gustaw Pluta
24.......

MOD - Pon Lis 20, 2017 3:46 pm

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Andrychowie
w dniach 9-10 grudnia 2017r.

KOBIETY:
1. Katarzyna Nowaczek
2. Anna Wesołowska
3. Dominika Wolska
4. Iwona Kopczyńska
5. Izabela Zawada
6. Wiktoria Kaczmarczyk
7. Dominika Kolber-Mizera
8. Joanna Mikołajczyk
9. Katarzyna Zielińska
10. ....

MĘŻCZYŹNI:
1. Marcin Małek
2. Sebastian Urbaniec
3. Bartosz Nowaczek
4. Łukasz Kamiński
5. Michał Godziszewski
6. Mieszko Ciuła
7. Arkadiusz Leński
8. Michał Gackowski
9. Daniel Kawalec
10. Patryk Urban
11. Robert Wesołowski
12. Piotr Turek
13. Dariusz Rokowski
14. Marcin Łach
15. Piotr Kucharski
16. Dawid Mizera
17. Greg Ostrowski
18. Konrad Szydłowski
19. Grzegorz Nagacz
20. Marek Jasiński
21. Tomasz Dul
22. Paweł Schab
23. Gustaw Pluta
24. Mariusz Małek
25. Artur Gromotka
26. Paweł Ramza
27. Dawid Kierczak
28. Marcin Małecki
29. Zbigniew Ekiert
30. Filip Kopaczewski
31. Marek Jabłoński
32. Michał Rychter
33. Tomasz Żak
34. Marceli Swakoń
35. Tomasz Lusewicz
36. Mariusz Pustelnik
37. Krzysztof Ekiert
38. Łukasz Gubiński
39. Maciej Glondys
40. .....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group