Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4
paszkwil - Pon Paź 23, 2017 5:02 pm Temat postu: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4 BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
calfik - Wto Paź 24, 2017 10:42 am
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 3:7
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
LVQE - Wto Paź 24, 2017 10:45 am
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 6:4
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
Viperus - Wto Paź 24, 2017 12:05 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6:4
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 6:4
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
Majo_82 - Wto Paź 24, 2017 12:23 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 2:8
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
Godzio - Wto Paź 24, 2017 1:39 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 6:4
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 5:5
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 6:4
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
Można obstawiać walkower?
Gazelka - Wto Paź 24, 2017 3:24 pm Temat postu: Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4 2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3 BLADE TEAM
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM 2 : 8 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD 3 : 7 KLIMACIKI
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA 5 : 5 V ELEMENT
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI 4 : 6 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM 7 : 3 ANGRY DARTS
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR 7 : 3 SB MAXX
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI 4 : 6 SMAKOSZE
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ 4 : 6 FOREVER YOUNG
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA 6 : 4 JAZZGONI
Tiger9999 - Wto Paź 24, 2017 4:43 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3:7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
wrp jasny - Wto Paź 24, 2017 5:42 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
topik - Śro Paź 25, 2017 7:31 am
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
Mazur - Śro Paź 25, 2017 11:56 am
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
Kudłaty1989 - Śro Paź 25, 2017 2:07 pm Temat postu: Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4 2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3:7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
Pszczółka15 - Śro Paź 25, 2017 5:49 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 2:8
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
scorpions28 - Śro Paź 25, 2017 7:22 pm
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7-3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3-7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3-7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5-5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3-7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7-3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7-3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3-7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3-7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7-3
paszkwil - Śro Paź 25, 2017 7:53 pm
Pszczółka proponuję poprawić
3 8 EDEN STOKI vs SMAKOSZE
|
|
|